Tüm Filtreler


Portmantolar evlerde giriş bölümünde yer almasına rağmen, ev mobilyalarının vazgeçilmezleri haline gelmiştir. Sektördeki en zengin portmanto çeşitleri ile müşterilerimize her türlü kullanıma uygun konforu sağlamaya çalışmaktayız.Portmantonun Önemi
 

Portmanto Çeşitleri
Özellikle kış aylarında daha çok ihtiyaç duyulan portmantolar, üst kıyafetleri ve soğuk havalarda kullanılacak ilave gereçleri yerleştirmek için evlerin temel ihtiyacı olmuştur.

Soğuk ve yağışlı havalarda dışarı çıkarken alınması gereken manto, palto, yağmurluk ve şapka gibi ilave giyim malzemeleri, daha kolay kullanılması maksadı ile portmantolarda bulundurulmaktadır.

Ayrıca evlere gelen misafirlerin de üst kıyafetlerin yerleştirildiği ve çıkarken kolayca alındığı mobilyalar olma özelliği ile de portmanto tamamen bir gereklilik olmaktadır. Sitemizde satışa sunulan portmantolarda kullanım kolaylığına önem vermektedir. Sitede bulunan portmantolar ev ve iş yerlerinin ihtiyaçlarını tam anlamı ile karşılayabilmektedir.
                                                                                                                                                                                                                      

 
Portmantoda Modelin Önemi
 
 
Portmanto seçiminde model çok fazla önem arz etmektedir. Portmantoların yerleştirileceği alanın büyüklüğü, bulunduğu ortamla uyum sağlaması için renk seçimi ve yerleştirilecek eşyalara yetecek şekil ve özellikte donanımı model seçiminde temel oluşturmaktadır. Bu maksatla seçilecek modellerde üst giyim eşyaları için yeterli askılık, ayakkabı ve misafir için kullanılacak terlikleri yerleştirmek için bölümler ve daha güzel bir görünümü sağlayacak süs eşyaları koyulacak üst raflar bulunmalıdır.

Portmanto seçiminde yükseklikte önemlidir. Daha az yer kaplaması için imal edilmiş sürgülü modeller ile her ortama uygun renk seçenekleri de mevcuttur. Ayrıca, aynalı modelleri sayesinde ilave ayna ihtiyaçları da ortadan kalkmakta ve daha şık bir görünüm elde edilmektedir. Modellerin hepsi kolayca sökülüp takılabilen ve bu esnada zarar görmeyen malzemelerden üretilmiştir. 


 
Tasarıma Önem Verenler İçin
 
 
Portmantolar artık standart mobilya kavramın üzerine çıkarak, tasarım mobilyalar içinde yerlerini almaktadır. Sayfamızda tasarım harikası olan portmanto modellerine, yeni sezon bölümünde geniş yer verilmiştir. Bu bölümdeki ürünler en son moda renkler ve modellerden oluşmaktadır. Ayrıca tüm ürünlerde her bütçeye uygun bir çok seçenek bulunmaktadır.
 


Bir Önceki Blog Yazımız Olan Yemek Odası Parçaları Yazımızı İnceleyebilirsiniz
 

9.1.2019
İç mimarın seçtikleri

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.