Tüm Filtreler

Seçiminizi Daraltın

Marka

Fiyat Aralığı

Sadece

Liste Şeklinde Göster Katalog Şeklinde Göster
16.900,00 TL
16.800,00 TL
Bu kategoride toplam 62 ürün listeleniyor.

Montessori Yatak Modelleri ve Fiyatları

Montessori çocuk merkezli bir eğitim sistemidir. Bu eğitim sistemi Dünya’nın birçok bölgesinde yüzyılı aşkın süredir kullanılmaktadır. Bu temayı evlerde mobilya ürünlerinde destekleyen ve bireysel beceri ile benlik duygusunu pekiştiren montessori ürünler ile eğitime yardımcı bir adım dekorasyona taşınabilir. Düzenli bir şekilde kategorilere ayrılan ve eğitici ögeler içeren montessori dizayna sahip mobilyalar ile doğru koşulları sağlayan bir eğitim sürecine katkıda bulunabilirsiniz. Montessori tasarımda onlarca alternatif bulabileceğiniz kategori sayfamızda özel tasarımlı karyola modellerinden, gerekli tüm genç odası mobilya modüllerine kadar montessori mobilyalarda farklı alternatif ve işlevsellik sahibi ürünlere ulaşabilirsiniz. 
 

Montessori Karyola

Web sitemizde yer alan montessori karyolalar 2 yıllık garanti ile birlikte tamamen Avrupa tüv ıso 9001 kalite standardına uygun olarak üretilmektedir. Genç odasında oluşabilecek dağınıklık için depolama alternatifleri sunan modüler montessori yatak tasarımlarımızda aynı zamanda naturel ahşap malzemeler kullanılmaktadır. İşlevsel kullanımın ön planda tutulduğu montessori yatak tasarımlarında, karyolaları eğitici bir araç, eğlenceli vakit geçirme ürünleri ve uyku sürecine hazırlayıcı konforlu birer dekorasyon donesi olarak kullanabilirsiniz. Montessori karyola modellerimiz genelin aksine yalnızca bebekleri ve 0-6 yaş grubunu kapsamıyor. Karyola modellerimize uygun olacak şekilde sunduğumuz iç yatak ebat ölçüsü genellikle 90x190 veya 100x200 cm ebatlarındadır. Bu ebatlar ise yetişkin bireylerde dahil olmak üzere standart bir tek kişilik yatak ebatı için kabul görmektedir. Mobilya grubu ürünlerimizi küçük yaşlarda ve erken dönemlerde tercih ettiğiniz çocuklarınız için ileriki dönemlerde de kullanıma uygun ve uzun ömürlü ürünler olarak sunuyoruz. 
 

Montessori Genç Odaları


Montessori eğitimini tamamen destekleyen bir oda seti oluşturmak ve tek konsept üzerinden gitmek isteyenler için yalnızca karyola olarak değil, montessori tasarımda gardolap, şifonyer, çalışma masası, kitaplık ve komodin gibi ürünleri set halinde montessori genç odası ürün sayfamızda bulabilirsiniz. Erken yaşlarda yalnızca karyola olarak oda da konumlandırılan montessori yataklar için sonraki dönemlerde de kullanıma uygun olacak genç odası grubu ürünleri ile genç odasında bütün bir konsept oluşturabilirsiniz. Montessori ürünler eğitici aksesuarlar ile desteklenmeye uygun tasarımlardır. Genç odaları ile birlikte tercih edeceğiniz ve ev temasını destekleyen minik aksesuarlarla, tekstil ürünleri ile çocuklarınız için hem gerçekçi hem de onların hayal dünyalarını geliştiren bir oda dekorasyonu tasarlayabilirsiniz.
 

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.