Hesabım
Alışveriş Sepetim

Müşteri Hizmetleri

Yurtdışı Mobilya Kargo


Yurtdışı mobilya kargo


CaddeYıldız Mobilya'nın uygun fiyatlı mobilyaları, anlaşmalı olduğumuz lojistik firmaları ile Avrupa ülkeleri ile birlikte şimdi tüm Dünya ülkelerine garantili ve sigortalı olarak sorunsuz bir şekilde gönderilmektedir. 
 
Siparişlerinizi tüm ülkelerden www.caddeyildiz.com adresimizden verebilirsiniz.

Ödemelerinizi sitemiz üzerinden kredi kartı veya banka havalesi ile güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Tüm alışverişlerde sitemizde indirimli olarak belirtilen Havale/Eft fiyatlarımız geçerli olup, sipariş tutarının %30’unu ödeyerek siparişinizi verebilir, kalan tutarı ürünleriniz nakliye şirketine teslim edilirken ödeyebilirsiniz.

Yurt dışına gönderdiğimiz tüm mobilyalarımızı çift kat paketleme yaptırarak evinize kadar sorunsuz ulaşmasını sağlıyoruz.

Türk mobilyalarına tüm Dünya ülkelerinden gelen yoğun talebi karşılayabilmek adına birçok farklı lojistik firması ile işbirliği yapmaktayız. Bulunduğunuz bölgeye en uygun fiyatı veren firma ile ürünlerinizin gönderimi konusunda yardımcı olunmaktadır.

Siparişini verdiğiniz mobilyaları 20-25 gün içerisinde lojistik firmasına çift kat paketleme yaparak teslim ediyoruz.
Yol süreci ile birlikte ürünlerin tarafınıza teslim edilmesi ortalama 30 gündür.


Anlaşmalı olduğumuz Lojistik şirketleri her şey dahil (yurt içi gümrükleme, yurt dışı gümrükleme, yurt dışı vergiler, sigorta ve nakliye ücreti içinde) olacak şekilde CaddeYıldız Mobilya’dan alıp, alıcı kapısına kadar servis hizmeti sunmaktadır. Başka herhangi bir ücret talep edilmemektedir.

Ürünlerin Avrupa ülkelerine bir takım için ortalama gönderim ücretleri (her şey dahil) aşağıda belirtilmiştir. 3 takım ve üzeri toplu siparişlerde gönderim bedeli çok daha uygun fiyatlı olarak sağlanmaktadır. Net fiyat bilgisi için +90 532 419 45 90 nolu yurt dışı satış hattımızdan bilgi almanızı rica ederiz.

 
Yatak Odası 450 Euro Tv Ünitesi 250 Euro
Yemek Odası 450 Euro Genç Odası 400 Euro
Klasik Koltuk Takımı 600 Euro Yatak 200 Euro
Modern Kotluk Takımı 550 Euro Portmanto 200 Euro

Yatak Odası + Yemek Odası + Koltuk Takımı Toplam 1300 Euro

Türkiye'den Almanya mobilya gönderimi hakkında hazırladığımız detaylı blog yazımızı okuyabilirsiniz.Ürünlerin Bulgaristan'a ve Romanya'ya bir takım için ortalama gönderim ücretleri (her şey dahil) aşağıda belirtilmiştir. 3 takım ve üzeri toplu siparişlerde gönderim bedeli çok daha uygun fiyatlı olarak sağlanmaktadır. Net fiyat bilgisi için +90 532 419 45 90 nolu yurt dışı satış hattımızdan bilgi almanızı rica ederiz.
 
Yatak Odası 300 Euro Tv Ünitesi 130 Euro
Yemek Odası 300 Euro Genç Odası 250 Euro
Klasik Koltuk Takımı 350 Euro Yatak 100 Euro
Modern Kotluk Takımı 300 Euro Portmanto 100 Euro

Yatak Odası + Yemek Odası + Koltuk Takımı Toplam 650 Euro


Ürünlerimizi Edirne’ye kadar biz ücretsiz gönderiyoruz. Dileyen müşterilerimiz kargo ücreti ödemeden Edirne’den kendi araçları ile ürünlerini teslim alabilmektedir.

Türkiye'den Bulgaristan mobilya gönderimi hakkında hazırladığımız detaylı blog yazımızı okuyabilirsiniz.

Nakliye masrafı ile ilgili net bilgiyi ve diğer ülkelerin nakliye ücretlerini satış temsilcilerimizden ve info@caddeyildiz.com mail adresimizden alacağınız ürünlerin; isimlerini, açık adres ve posta kodu bilgilerini ileterek öğrenebilirsiniz.

Aşağıda bulunan müşteri hizmetleri numaramız ve whatsapp hattımızdan uzman satış temsilcilerimiz ile görüşebilir, siparişinizi birlikte oluşturabilirsiniz. 
Gönderim süreci, sipariş işlemleri ve bilgi için:  Telefon
444 21 05
WhatsApp
+90 532 419 45 90


Yurtdışına mobilya kargo

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.