Tüm Filtreler

Seçiminizi Daraltın

Marka

Fiyat Aralığı

Sadece

Liste Şeklinde Göster Katalog Şeklinde Göster
  • Sayfa :
  • 1
3.800,00 TL
4.300,00 TL
3.600,00 TL
3.690,00 TL
3.600,00 TL
3.600,00 TL
3.690,00 TL
3.800,00 TL
Bu kategoride toplam 17 ürün listeleniyor.
  • Sayfa :
  • 1

Beşik Modelleri

Bir bebek odası nasıl olmalı alt başlığı altında inceleyeceğimiz detaylar ile bebek odası dekorasyonu ve beşik seçimleri hakkında fikir edinebileceğiniz öneriler içeriğimizde ve web sitemizde satışa sunulan ürünlerin detayında yer almaktadır. Sağlıklı ve güvenli bir bebek odası için oda dekorasyonu aşamasından itibaren dikkat edilmesi gereken önemli maddeler mevcuttur. Öncelikle dikkat etmeniz gereken unsur odanın kendisi olmalıdır. Işık alan, rutubet bulunmayan hava sirkülasyonunun doğal olarak sağlandığı pencere sayısının yeterli olduğu temiz ve ferah bir oda seçimi yapmanız gerekir. Bebeklerin rahat edebilmesi ve daha derin bir uyku çekebilmesi için sessiz bir ortam yaratmalı ve iç bebek yatağı olarak, bebek ergonomisi için uygun bir beşik ve bebek yatağı seçilmesi gerekmektedir. 

Bebek karyolası ya da beşiği cam kenarından uzak bir yerde konumlandırılmalıdır. Aynı zamanda karyola seçiminizin kaçınca ay’a kadar uyum sağlayabileceği hakkında detaylı bilgi edinilebilir veya uzun süreli kullanıma uygun olması için büyüyen beşik modelleri değerlendirilebilir. Beşik modellerine eşlik edecek ve genel olarak bebek odası dekorasyonunda kombin ahengini yakalayacak olan ek modüler seçimler yapılabilir. Beşik modellerimizin çoğu bebek odası konsepti ile üretilmektedir. Sitemizden seçmiş olduğunuz beşik ile uyumlu gardolap veya çekmecelik gibi yardımcı mobilya grubu ürünlerini de ayrı ve tek olarak sipariş verebilirsiniz. 

Bebek Beşikleri

Beşik grubu ürünlerinde odanızın genişliğine göre tercih edebileceğiniz farklı boyutlarda ve farklı ihtiyaçlara hitap eden ürünleri değerlendirebilirsiniz. Bazı annelerin özellikle tercihi olan ve sallanmayan sabit beşiklerin yanı sıra, bebeğin yatağından kolaylıkla alınabileceği asansörlü beşikler son dönemlerde en çok tercih edilen modeller arasında. Çekmeceli bebek beşikleri ise, odası dar olanlar ve farklı bir mobilya modülünü değerlendirmeyecek olanlar için depolama alanı olarak güzel bir alternatif oluşturuyor. Son olarak bebek odası ya da beşik seçimi yaparken dikkat edilmesi gereken konulardan biri olan mobilyaların garantili ve sertifikalı olması, aynı zamanda kanserojen madde içermediğine dair emin olmaktır. Uzun yıllar kullanıma açık eşyaların bebekle olan teması ve süresi düşünülünce boyalı ve kanserojen içeren ürünler web sitemizde yer almamakta ve üretilmemektedir. Aynı zamanda içeriğine dahil olan ürünlerde tekstil malzemeleri doğal ve yapısı tamamen cotondur. 

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.