Tüm Filtreler

Seçiminizi Daraltın

Marka

Fiyat Aralığı

Sadece

Liste Şeklinde Göster Katalog Şeklinde Göster
6.500,00 TL
8.500,00 TL
9.900,00 TL
8.500,00 TL
12.500,00 TL
8.500,00 TL
13.220,00 TL
Bu kategoride toplam 12 ürün listeleniyor.
  • Sayfa :
  • 1

Bebek Beşik Modelleri

Bir bebek odası nasıl olmalı alt başlığı altında inceleyeceğimiz detaylar ile bebek odası dekorasyonu ve beşik seçimleri hakkında fikir edinebileceğiniz öneriler içeriğimizde ve web sitemizde satışa sunulan ürünlerin detayında yer almaktadır. Sağlıklı ve güvenli bir bebek odası için oda dekorasyonu aşamasından itibaren dikkat edilmesi gereken önemli maddeler mevcuttur. Öncelikle dikkat etmeniz gereken unsur odanın kendisi olmalıdır. Işık alan, rutubet bulunmayan hava sirkülasyonunun doğal olarak sağlandığı pencere sayısının yeterli olduğu temiz ve ferah bir oda seçimi yapmanız gerekir. Bebeklerin rahat edebilmesi ve daha derin bir uyku çekebilmesi için sessiz bir ortam yaratmalı ve iç bebek yatağı olarak, bebek ergonomisi için uygun bir beşik ve bebek yatağı seçilmesi gerekmektedir. 

Bebek karyolası ya da beşiği cam kenarından uzak bir yerde konumlandırılmalıdır. Aynı zamanda karyola seçiminizin kaçınca ay’a kadar uyum sağlayabileceği hakkında detaylı bilgi edinilebilir veya uzun süreli kullanıma uygun olması için büyüyen beşik modelleri değerlendirilebilir. Beşik modellerine eşlik edecek ve genel olarak bebek odası dekorasyonunda kombin ahengini yakalayacak olan ek modüler seçimler yapılabilir. Beşik modellerimizin çoğu bebek odası konsepti ile üretilmektedir. Sitemizden seçmiş olduğunuz beşik ile uyumlu gardolap veya çekmecelik gibi yardımcı mobilya grubu ürünlerini de ayrı ve tek olarak sipariş verebilirsiniz. 

Bebek Beşikleri

Beşik grubu ürünlerinde odanızın genişliğine göre tercih edebileceğiniz farklı boyutlarda ve farklı ihtiyaçlara hitap eden ürünleri değerlendirebilirsiniz. Bazı annelerin özellikle tercihi olan ve sallanmayan sabit beşiklerin yanı sıra, bebeğin yatağından kolaylıkla alınabileceği asansörlü beşikler son dönemlerde en çok tercih edilen modeller arasında. Çekmeceli bebek beşikleri ise, odası dar olanlar ve farklı bir mobilya modülünü değerlendirmeyecek olanlar için depolama alanı olarak güzel bir alternatif oluşturuyor. Son olarak bebek odası ya da beşik seçimi yaparken dikkat edilmesi gereken konulardan biri olan mobilyaların garantili ve sertifikalı olması, aynı zamanda kanserojen madde içermediğine dair emin olmaktır. Uzun yıllar kullanıma açık eşyaların bebekle olan teması ve süresi düşünülünce boyalı ve kanserojen içeren ürünler web sitemizde yer almamakta ve üretilmemektedir. Aynı zamanda içeriğine dahil olan ürünlerde tekstil malzemeleri doğal ve yapısı tamamen cotondur. 

En Çok Tercih Edilen Bebek Beşik Modelleri

Asansörlü, anne yanı, sallanır, sabit ve büyüyebilen beşik modelleri olarak ilk sırada tercih edilen ve en çok satılan modellerimiz öncelikli olarak bu niteliklerde sıralandırılmaktadır. En çok satan bebek beşiği modeli asansörlü ve sallanır özellikte olan çeşitlerdir. Genellikle standart ölçüleri 60x120 ya da 75x160 olarak sıralanan beşik modellerinde bebek odanızın uygunluk durumuna göre farklı ebatlarda da bebek beşikleri mevcuttur. Çok satan ürünlerde beşik modelleri ve fiyatları ekonomik ve fırsat ürünü modelleri arasından seçilmektedir. Kız çocuk ve erkek çocuk için tercih edilen favori renklerin dışında; “pembe beşik” “mavi beşik” gibi son dönemde hayatımıza giren montessori ürünlerde gri ve ahşap tonları da sıklıkla talep edilmektedir. Bej ve ceviz gibi ortak kullanım olarak kabul edilen renklerde zamansız yapıları ile bu tonlar en çok tercih edilen beşik modelleri arasında yer almaktadır. En çok tercih edilen ürünlerde ilk kriterlerden biri de fiyatlardır. Her bütçeye uygun olarak farklı boyutlarda ve özelliklerde sunulan bebek beşiği fiyatları dilediğiniz skalada ve farklı malzeme dokularında web sitemizde yer almaktadır.

Çocuk Beşik Modelleri

Çocuk beşik modelleri olarak geçen ve 6 yaşa kadar kullanıma uygun olan büyüyen beşik modelleri ile çocuk odası tasarımı içerisine dahil edebileceğiniz beşik, sonrasında korkuluk formlu karyola ve tek kişilik karyola şeklinde dönüştürülebilen, uzun vadeli kullanıma uygun ürünler hem fonksiyonel hem de ekonomik açıdan oldukça tercih edilen modeller arasında yer almaktadır. Büyüyebilen karyola özelliğine sahip beşik fiyatları sabit beşiklerle hemen hemen aynı fiyatlarda olup, cazip fiyat avantajı ile uzun süreli kullanım fırsatı yakalayabilir ve çocuğunuzun yatak ihtiyacını beşik siparişi ile 6 yıla kadar tamamlayabilirsiniz. Büyüyen beşik modellerinde tek kişilik standart yataktan bir boy küçük olan karyola kullanımı minimum 6 yaşa kadar çocuğunuz için uygun olacaktır. Büyüyen beşiklerde iç yatağın 2 farklı ölçüde alınmasına gerek yoktur. Böylelikle bebek beşik fiyatları ve beşik alımı uyguna gelecektir. Yatağın bir kısmı standart beşik kullanımında çekmece bölümünün altında gizlenirken, büyütüldüğünde çekmece bölümü yatak başı komodini gibi kullanılabilir ve aynı yatakla beşik hacmi büyütülerek ek iç yatağa gerek duymadan karyola formu kullanımı başlatılabilir. Alanınız uygunsa büyüyen beşik modelleri ilk kullanım hali ile anne yanı yatak gibi de değerlendirilebilir. Büyüyen beşik ürünlerinde ahşap beşik modelleri alternatiflerimiz de mevcuttur.

En Çok Satan Bebek Beşik Çeşitleri

Montessori ürünlerle birlikte karşımıza çıkan ve ev konsepti aynı zamanda eğitici tasarım yapılarına sahip olan ahşap beşik modelleri de son yıllarda oldukça dikkat çekmektedir. Örneğin hamak beşik modelleri özellikle doğal dokuları, doğa dostu olmaları ve naturel görünümleri ile montessori konseptini destekleyen iyi birer alternatife dönüşüyor ahşap veya hasır dokuda sallanan beşik modelleri de bu özellikte ürün arayanlar için sunulan çeşitler arasında yer almaktadır. Ahşap ürün grubuna ek tercih edilen pratik kullanıma sahip az yer kaplayan portatif beşik modelleri de hem hafif olmaları hem de yer tutmamaları açısından her dönemin talep edilen ürünleri arasındadır.

Yeni Doğan Bebek İçin Nasıl Beşik Alınmalı?

Yeni doğan bebeklerde seçilecek olan bebek beşik ürünlerinde öncelikli yönelim tıpkı tekstil ürünlerinde olduğu gibi sağlığa zararlı madde, boya içermeyen, doğa dostu ve kaliteli yapıda olmalarıdır. Aynı zamanda beşik koruyucu özellikte korkuluklu ürünlerden seçimler yapmak daha doğru olacaktır. Bebek grubu ürünlerimiz E1 kalite sertifikalıdır, Avrupa kullanım koşullarına uygun üretilmektedir. Tıpkı genç odalarında olduğu gibi bebek beşik modelleri içinde üretim onayımız mevcuttur. Doğal malzemeyi destekleyen bebek hamak beşik ürünleri de yeni doğan bebekler için tercih edilebilir.

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.