Tüm Filtreler

Seçiminizi Daraltın

Marka

Fiyat Aralığı

Sadece

Liste Şeklinde Göster Katalog Şeklinde Göster
  • Sayfa :
  • 1
15.850,00 TL
5.050,00 TL
2.490,00 TL
Bu kategoride toplam 8 ürün listeleniyor.
  • Sayfa :
  • 1

Şezlonglar

Yaz aylarının vazgeçilmez ürünlerinden biri olan şezlong modelleri farklı model ve fiyat alternatifleri ile web sitemizde yayınlanmaktadır. Bahçenin, havuz kenarının ya da kumsalın keyfini çıkarmamıza yardımcı olan bu ürünler genellikle plastik malzeme formunda tercih edilmektedir. Bahçe mobilyası kategorimizde yer alan şezlong modelleri Uv korumalıdır ve antistatik özellik taşır. Kademeli sırt pozisyonu alternatifi sunan ürünlerimizde pek çok model istiflenebilir özelliktedir. İstiflenebilme özelliği toptan alımlar için önemli bir kriter olup, özelikle otel, site veya apart projelerinde kullanım açısından avantaj sunmaktadır. Şezlong modellerimizin çoğu periyodik bakım gerektirmez. Polipropilen malzeme cinsinde üretilen ürünlerimizde renk alternatifleri mevcuttur. Hem gövde renklerinde hem de sırt file bölümlerine dilediğiniz renk kombinasyonunu sağlayabilirsiniz.
 

Katlanabilir ve Tekerlekli Şezlong Modelleri

İşlevsel özellikte ve kolay taşınabilir yapıya sahip, hafif formda şezlong modellerimiz, nefes alabilen tekstil yüzey ve vücudu saran geniş sırt bölümü ile konforlu dinleme imkanı sunmaktadır. Yeni nesil tasarım anlayışı ile üretilen polipropilen şezlong gövdeye sahip modellerimiz, alüminyum çerçevenin mükemmel birleşimi ile oluşuyor. Dört mevsim kullanıma uygun olan modellerimiz, dış mekan için uygun üretim malzemeleri ile dizayn edilmiştir. Çelik ayaklı modellerimiz paslanmaz metal özelliktedir ve yağmurlu ya da güneşli hava şartlarının olumsuz durumundan etkilenmez. İki, üç, dört ya da 5 kademeli olarak farklı segmentlerde, bütçenize uygun özelliklerde model tercihleri yapabilmektesiniz. Modellerimiz tamamen yatık ya da dik pozisyonda kullanıma uygundur. File kumaşlı ya da plastik malzemeli ürünler fark etmeksizin nemli bir bezle temizlikleri kolaylıkla yapılabilir. Özellikle çelik malzeme kullanılan ürünlerde kimyasal ürünle temizlik yapılmaması önemle tavsiye edilir. Daha öncede belirttiğimiz gibi, üretim kalitesi ve ham maddesi sayesinde modellerimizin birçok şezlong modelimiz periyodik bakım gerektirmez.
 

Şezlong Modelleri Ve Fiyatları

Balkon, plaj ve bahçe alanlarında kullanılan şezlong modellerinde talebe göre minderli ve mindersiz üretim seçenekleri mevcuttur. Estetik açıdan uzun yıllar kullanımı desteklemesi açısından ürünlerimiz oldukça dayanıklı ve kalitelidir. Tse üretim belgeli ürünlerimiz, ihracat kriterlerine uygundur ve yurt dışı içinde toptan satışlarımız bulunmaktadır. Güneşte solmayan ve kötü hava şartlarına dayanıklı olarak üretilen modellerimiz Avrupa üretim standartlarına uygundur ve E1 kalite sertifikalıdır. Toptan alımlarda, kurumsal satış temsilcilerimiz yardımcı olmakta ve özel fiyat teklifi sunmaktadır. Projenize uygun malzeme ve model kriterlerini belirlemek için iç mimarlarımızdan ücretsiz danışmanlık hizmeti alabilmektesiniz. Farklı renk, form ve malzeme seçenekleri ile üretilen onlarca şezlong modeli CaddeYıldız’da uygun fiyatları ve kolay ödeme seçenekleri ile web sitemizde sizleri bekliyor.
 

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.