Tüm Filtreler

Seçiminizi Daraltın

Marka

Fiyat Aralığı

Sadece

Genişlik

Tarz

Renk

Liste Şeklinde Göster Katalog Şeklinde Göster
14.900,00 TL
11.500,00 TL
19.200,00 TL
22.450,00 TL
15.100,00 TL
Bu kategoride toplam 118 ürün listeleniyor.

Sürgülü Gardrop Modelleri Ve Fiyatları


2023 yılına özel tasarlanan sürgülü gardırop modelleri ile birlikte müşterilerimizi pek çok farklı yenilik bekliyor. Kendi içerisinde kategorilendirilen ve tek modül olarak dahi ortama eklektik dokunuşlar katmayı amaçlayan yeni ve ilginç dizaynlara sahip gardolap modelleri içerisinden aradığınız özelliklere sahip bir ürünü bulacağınızdan eminiz. 
Modern yapıya sahip ürünler amaca uygun, sade ve düz hatları ile dikkat çeken ve her dönem kullanılabilecek tarzda olması ile mobilyada en çok tercih edilen stiller arasında yer alıyor. Modern ürünlerde, günümüzde sıklıkla ahşap malzeme kullanılıyor. Modayı temsil eden ve modern formlar barındıran ürünlerde anın dokusunu ve tercihlerini yakalamak oldukça önemlidir. Bu doğrultu da modern mobilyalarda da sıkça karşımıza çıkan doğal ve masif ahşap detaylar modern sürgülü gardırop modellerinde şu sıralar gözlemleyebileceğiniz bir unsur. 
 

Klasik sürgülü gardırop modelleri

Klasik takımların olmazsa olmazı olan oyma detayları ve lake boyalı şık bir mobilyayı tek başına ve iddialı bir giyinme odasında sergilemek isteyenler için onlarca alternatif bulunan gardırop kategorimizde, satine işlemeli aynalar ve oyma desenli klapaları ile dikkat çeken birçok klasik sürgülü gardırop modeline ulaşabilirsiniz. Son dönemde klasik ürünlere eklenen modern detaylarla oyma desenli gardıropları, iç çekmeceli, yavaşlatıcı sisteme sahip ve spot ledli özellikleri ile bulabilirsiniz. 
 

Country sürgülü gardırop modelleri

Country tarzda alışıla gelmiş olan dizayn genelde kapaklı dolaplar olsa da yerine uygun olması ya da modern detaylar barındırması açısından country tarzını sürgülü gardırop ile tercih eden ya da talep eden birçok tüketici bulunmaktadır. Yine kapaklarında perde detayı kullanılan ya da pencere görünümü yaratılan country sürgülü dolap modellerini sitemizde bulabilirsiniz. 
 

Avangarde sürgülü gardırop modelleri

Avangarde sınırları zorlayan ve belli kalıpların dışarısına çıkan, farklı tasarımlar olarak mobilya modellerine yansıtılan bir stildir. Avangarde mobilyalar tercih ederken yerinize uygunluğunu baz alarak tercih yapmanız ve dekorasyonunuzu da bu iddiaya göre belirlemeniz gerekecektir. Şık bir giyinme odası arayışı içerisindeyseniz, lüks ve kaliteli avangarde gardırop modellerini değerlendirebilirsiniz. 

Sürgülü gardıroplarımızın birçoğunda son dönemde sıkça talep edilen özellikler yer almaktadır. Fonksiyonel ve kullanım kolaylığı sağlayan lüks detaylar ile sürgülü gardolaplarımızda, yavaşlatma sistemi, sensörlü spot led aydınlatma ve iç çekmece detayları bulunmaktadır. 

Otel, apart, yurt gibi çeşitli yaşam alanlarında toptan olarak değerlendirebileceğiniz birçok sürgülü gardırop ya da kapaklı gardırop modeli için müşteri hizmetlerimizle irtibata geçerek destek alabilirsiniz. 

2023 yılına özel tasarlanan sürgülü gardırop modelleri ile birlikte müşterilerimizi pek çok farklı yenilik bekliyor. Kendi içerisinde kategorilendirilen ve tek modül olarak dahi ortama eklektik dokunuşlar katmayı amaçlayan yeni ve ilginç dizaynlara sahip gardırop modelleri içerisinden aradığınız özelliklere sahip bir ürünü bulacağınızdan eminiz. 

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.