Tüm Filtreler

Seçiminizi Daraltın

Marka

Fiyat Aralığı

Sadece

Genişlik

Tarz

Renk

Kapak Fonksiyonu

Liste Şeklinde Göster Katalog Şeklinde Göster
39.850,00 TL
26.200,00 TL
27.600,00 TL
42.990,00 TL
20.150,00 TL
33.990,00 TL
30.600,00 TL
51.450,00 TL
19.500,00 TL
51.400,00 TL
74.550,00 TL
Bu kategoride toplam 43 ürün listeleniyor.

Köşe Gardrop Modelleri

Giyinme odaları için tam kapasitede fonksiyonel gardolap seçenekleri olarak karşımıza çıkan köşe gardolap modelleri, hayatı kolaylaştıran şık öneriler haline geliyor. Camlı köşe gardolap, ceviz kapaklı köşe gardolap, lake ön yüzeye sahip ya da açık raf sistemli olarak dizayn edilen köşe gardolap modelleri giyinme odalarında, ek olarak antre gibi alanlarda konumlandırılmak üzere şık tasarımlar sunuyor. L şeklinde dizayn edilen ve konumlandırılacağı alanı köşeli olan kullanıcıların yerlerinden tam kapasite istifade etmesi için tasarlanan bu ürünler, 4 kapaklı, 6 kapaklı olarak farklı kombinasyonlarla 12 kapaklı dolap kapasitesine kadar çıkabilmektedir. Köşe gardolap modellerinin birçoğunda dolap kapakları ayrılabilir özellikte olup, dilerseniz uygun adette kapağı farklı bir alanda konumlandırabilirsiniz. Sitemizde yer alan köşe gardrop modellerinin çoğunda iç dizaynlar kullanıcı odaklı düşünülerek tasarlanmıştır. 
 

Köşe gardırop özellikleri


Fonksiyonel dizayna sahip olan köşe gardolap modellerinin iç dizayn dizilimlerine arge ve üretim aşamasında oldukça önem gösterilmektedir. Birçok köşe gardolap modelinin iç detayında; çoklu sıralı raf sistemi, çekmece ve takılık haznesi, led aydınlatmalı askılıklar, stopper sistemli menteşeler hatta dolap kapağına gömme led tv gibi ek özellikler olduğunu gözlemleyebilirsiniz. Köşeli gardolap modelleri alandan tasarruf etmenizi sağlarken iç dizaynı ile 2 farklı gardolabın depolayacağı kadar eşya depolamanıza olanak tanır.  
 

Köşe gardırop kullanım amaçları

Özellikle ön yüzeyi cam şeklinde tasarlanan pek çok modelin cam niteliği temperli özellikte olup, kullanımı oldukça emniyetlidir. Yine birçok köşe gardolap modelinin dahil olduğu tarz grubu modern olup, günümüz şartlarının kullanım avantajlarına ve sportifliğine uygun şekilde tasarlanmıştır. Camlı ön yüzeyler sayesinde eşyalarınızı kolaylıkla görüntüleyebilir ve ulaşılabilir hale getirebilirsiniz. Köşe gardolap modellerimiz en son çıkan ürün grupları arasında yer almaktadır, kullanılan malzemelerin tamamı ıso9001 onaylı ve E1 üretim sertifikalıdır. Kanserojen madde içermeyen ve doğayı kirletmeyen ürün bileşenleri ile üretilmektedir. Özellikle artık genç odalarında sıklıkla tercih edilmeye başlayan köşe gardolap dizaynı, iki kardeşin eşyalarını tek bir dolapta karşılayabileceğiniz şekilde tasarlanan model alternatifleri ile üretilmiştir. Farklı ölçü ve dizaynlarda sunulan modellerimizden yerinize uygun olanı seçerek odanıza yeni bir dokunuş katabilirsiniz  
 

Köşe gardırop siparişi

Yıldız mobilyadan yapacağınız tüm alışverişlerde tekil ya da toplu alım fark etmeksizin ödeme seçeneklerimizde sunduğumuz avantajların tamamından yararlanabilirsiniz. %8 indirimli nakit fiyatlarımız ya da çeşitli taksitli ödeme seçeneklerimizle evinizin yeni mobilyasını kolaylıkla seçebilirsiniz. Köşe gardolap modellerinin tamamı Türkiye’nin her yerine ücretsiz gönderilmekte olup, yakın iller için ücretsiz kurulum avantajları da sunulabilmektedir. Demonte ve paketli yönlendirilen ürünlerimiz için montaj için gerekli malzemeler yönlendirilmekte olup, paketlerimiz oldukça sağlam ve dayanıklıdır.


Farklı kalite gruplarına göre fiyatlandırılan köşe gardolap modellerimizde, yonga levha, ahşap, mdf ve lake boyalı seçeneklerimize göz atarak bütçenize ve evinize uygun modellere hızlıca ulaşabilirsiniz. Modellerimizde kullanılan malzeme nitelikleri ve ürünlerimizin tamamı garantilidir ek olarak üretim sertifikalıdır. Dilerseniz köşe gardolap modellerimize uygun çeşitli modülleri (şifonyer, komodin, karyola) gibi alternatiflerle yine web sitemizden seçebilirsiniz. Tüm gardolap modellerinde bulunun çeşitli güvenlik sistemleri ve şık alternatiflerle, dilediğiniz köşe gardolap modeline belirlediğiniz bütçe aralığına uygun seçeneklerle web sitemizden ulaşabilirsiniz.  
 

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.