Tüm Filtreler

Seçiminizi Daraltın

Marka

Fiyat Aralığı

Sadece

Renk

Genişlik

Liste Şeklinde Göster Katalog Şeklinde Göster
3.900,00 TL
11.200,00 TL
3.850,00 TL
3.900,00 TL
14.400,00 TL
3.200,00 TL
9.600,00 TL
3.200,00 TL
9.600,00 TL
9.200,00 TL
3.200,00 TL
11.200,00 TL
9.200,00 TL
1.250,00 TL
3.390,00 TL
1.990,00 TL
2.300,00 TL
5.600,00 TL
5.450,00 TL
1.300,00 TL
1.550,00 TL
11.200,00 TL
11.200,00 TL
11.200,00 TL
11.200,00 TL
11.200,00 TL
Bu kategoride toplam 57 ürün listeleniyor.

Portmanto & Vestiyer

Portmanto ürünleri evlerin giriş bölümünde antre de sergilenen ayakkabılık, askılık ya da portmanto olarak adlandırıp nitelendirebileceğimiz ev mobilyasıdır. Özellikle kış aylarında üst kıyafetlerimiz için kullandığımız bir evin gerekli temel ihtiyaçlarındandır. Portmanto evlerimizin hol ve antrelerin de bölümünde kullanılmaktadır. Askılık ve çekmece gibi malzeme modülleri ile üst kıyafetlerimiz, anahtarlarımız ve ayakkabılarımız için pratik bir kullanım alanı açarak hayatı kolaylaştırır. Evden çıkarken sürekli kullanabileceğiniz eşyalarınıza yer açan portmantolar sitemizde bulunan modelleri ile görünümü şıklığı ve kalitesiyle oldukça beğeni toplamaktadır. Evinizin hemen giriş bölümünde yer alan portmantonuzun güzelliği ve şıklığı misafirlerinizin üzerinde etki bırakacaktır. Portmantoların en büyük özelliği girişte fazla yer kaplamayarak alanı daraltmamasıdır kullanışlı yapısı, sürgülü, kapaklı seçenekleri ve özellikle alana derinlik katan ayna dizaynı ile antreniz için oldukça büyük avantaj sağlar.

Kullanışlı Portmanto Modelleri

Portmanto modelleri son hazırlık aşamasında kullanıldığından dolayı üst bölümünde daha çok mont, hırka, ceket gibi kıyafetler yerleştirilir. Orta alanda ev içi terlik ve ayakkabılar için yer açan derin ve çoklu rafları ile yeni sezon portmanto modellerimizin kullanım detaylarına bayılacaksınız. Aynalı olarak dizayn edilen portmanto modelleri hazırlık aşamanızda veya eve geri dönüşünüzde kullanabileceğiniz fonksiyonel bir üründür. Eğer aynalı bir modeli tercih etmediyseniz mevcut portmantolar ürününün üzerine ya da kapak iç bölümüne ayna taktırarak kullanabilirsiniz. Sürgülü ve kapaklı modeller arasında seçim yaparken evinizin yapısını baz alabilirsiniz, evinizin giriş bölümü için sipariş vereceğiniz model alanınızı daraltmakta ise sürgülü ya da döner özellikteki portmantolar modellerine yönelebilirsiniz. Sürgülü portmanto modellerinde kapaklar sağ ve sol taraflara doğru açılacağından alanınızda daralma söz konusu olmayacaktır. Portmanto modelleri genellikle ortalama bir insan boyuna göre tasarlanır ve tavana kadar devam eder. En güzel ve kullanışlı portmantolar modelline sahip olmak için ürün açıklamasına ve ebatlarına dikkat ederek evinizde yaşayan birey sayısına ve ihtiyaca yönelik değerlendirerek sipariş verebilirsiniz. İyi bir portmantolar modeli için aradığınız ilk şart size uygun olması ve kaliteli malzemelerden yapılıp yapılmadığı olmalıdır. Uzman tasarımcıların çiziminden çıkan başarılı ürünler, son teknoloji makinelerden yararlanarak Avrupa E-1 standartlarına uygun olarak üretilmekte ve paketlenmektedir.

Portmantoların Fiyatları Ne Kadar?

Web sitemizde yer alan portmanto dolap modellerinin tamamında kaliteli bir işçilik ve sigortalı gönderim avantajı sunmaktayız. Sunmuş olduğumuz ürünlerin tamamında üretim sertifikası mevcuttur. Modellerimizin fiyat skalası kullanılan malzemenin niteliğine ve tasarıma göre değişmektedir. Farklı ölçü, malzeme ve renk gibi evinize uygun olabilecek alternatifler mevcuttur. Peki? Portmantoların fiyatları ne kadar dönem dönem uyguladığımız kampanyalar ile en kaliteli portmanto çeşitleri ürün tasarımlarına esnek ödeme alternatifleri ile sahip olabilmektesiniz. İndirimli ve uygun fiyatlı ayakkabılık modellerimiz çoklu raf tasarımı ve geniş askılık bölmeleri ile dikkat çekmektedir.

Portmanto Vestiyer Nedir?

Portmanto vestiyer dış giyim ürünlerinizi eve gelir gelmez depolayabileceğiniz, ayakkabı, mont, şapka ve atkı gibi ürünlerin konumlandırıldığı ve temel ihtiyaç mobilya grubuna dahil olan bir ürün çeşididir, Portmanto vestiyer nedir? Evinizin giriş bölümünde antre ya da hol bölümünde konumlandırılan bir depolama ürünüdür. Vestiyer modelleri, hem ayakkabılık hem de dış giyim kıyafetleri için tasarlanan tamamlayıcı ürün grupları arasında yer almaktadır.

Portmanto Kaç Cm Olmalı?

Pek çok farklı ebatta ve özel tasarım olarak üretilen portmanto modellerinde temel amaç yerinize uygun ürünü belirlemekten geçer. Sitemizde yer alan modellerin tamamında ürün ölçü ve depolama hacmi konusunda bilgi yer almaktadır. Peki, sipariş vereceğiniz portmanto kaç cm olmalı? Konumlandıracağınız alanı tam kapasite kullanmak isterseniz ve dış giyim eşyanız çoksa veya kalabalık bir aileyseniz alanınızın ölçüsünü sıfıra sıfır alıp yerinize uyabilecek maksimim ölçüyü saptamanız gerekmektedir. Daha sonrasında diğer eşyalarınızla bir uyum yakalamak istiyorsanız ürünün rengi, malzeme dokusu ile birlikte kriterlerinizi oluşturduktan sonra modelleri tercihleriniz doğrultusunda filtreleyebilir ve dekorasyonunuza uygun olan portmanto modeline ulaşabilirsiniz.

Portmantoda Neler Olur?

Portmanto modelleri tıpkı bir dilsiz uşak askılık modeli gibi sadece askı alanından oluşabilir ya da tamamen raflı bir depolama alanı ihtiyacı olanlar için ayakkabılık bölümünden oluşabilir. Ancak web sitemizde yer alan modellerin çoğunda hem ayakkabılık hem de askılık aparatı bulunmaktadır. Portmantoda neler olur sorusunun cevabı; çoğunlukla iki ya da 3 kapılı olan modellerimizin pek çoğunun ön yüzeyi ayna tasarımdır. Anahtarlık için çekmeceli seçeneklerimi bulunmaktadır. Bir tarafı tamamen sıralı raf sistemli diğer tarafı askılık alanı için dizayn edilen ürünlerimizde aynı zamanda, ceviz-beyaz-siyah-krem gibi farklı renkte ürün alternatiflerimiz yer almaktadır. Yeni sezon ile birlikte metal malzeme ağırlıklı parlak lake yüzeyli portmanto modelleri ön plana çıkmaktadır. Özellikle evindeki eşya ile uyum yakalamak isteyenler için dizayn edilen mermer desenli ya da tamamı metal ham madde ile üretilen portmanto alternatiflerimizde yine kategorimizde yer almaktadır. Sadece askılıktan oluşan portmanto askısı olarak satılan ürün çeşitleri de mevcuttur. Tek kapılı portmanto dolap modelleri ise alanı dar olanlar için uygun bir alternatif oluşturmaktadır

Yeni Tasarımlı Portmantolar

Portmantolar modellerimizi incelediğinizde dikkatinizi çekecek birçok ürünle karşılaşacaksınız, ürünleri tercihinize göre seçebilmeniz adına fiyat aralığı ve yeni modeller olarak filtreleyebilir aradığınız özelliklere sahip modele kolayca sahip olabilirsiniz. Bu yıl yeni sezon ürünlerinde çokça kullanılan renklerin antrasit, beyaz, ceviz, krem ve sarı tonları olduğunu göreceksiniz. Son moda renklerle birlikte sunulan tasarımlar bu yılın çok tercih edilen modern mobilya renkleri. İmalat detayları ile göz dolduran kaliteli, sigortalı ve demonte olarak sunulan ürünlerde sökülüp takılmaya uygun rafix ve minifix malzemeler kullanılmaktadır. Tüm modellerimizi incelemek için portmantolar yeni sezon kategorisine göz gezdirebilirsiniz.

Ev dekorasyonunuzu tamamlamanıza yardımcı olacak modern dresuar modellerimizi inceleyebilirsiniz.

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.