Tüm Filtreler

Seçiminizi Daraltın

Marka

Fiyat Aralığı

Sadece

Liste Şeklinde Göster Katalog Şeklinde Göster
13.990,00 TL
14.990,00 TL
12.000,00 TL
21.500,00 TL
22.500,00 TL
38.990,00 TL
9.500,00 TL
20.990,00 TL
35.500,00 TL
23.100,00 TL
11.990,00 TL
Bu kategoride toplam 22 ürün listeleniyor.
  • Sayfa :
  • 1

Yeni Sezon Ranza Modelleri 2024

Gelecek neslimiz olan çocuklarımızın sağlıklı malzemelerle üretilmiş bir yatakta uyanması ailelerimiz için önem vermesi gereken bir ayrıntı olmaktadır. Kalabalık aileler için iki katlı ranza yer kaplamadığı için en çok tercih edilen modeller arasında gelmektedir. Değişen yaşam şartları ve dar alanlara uyum açısından kullanışlı ve fonksiyonel mobilyalar firmaların ürün yelpazesinde yer almaktadır. Çocukların kullanacağı mobilyalar seçilirken sağlığa uygun, ISO9001 sertifikalı ve kanserojen madde içermeyen ürünler tercih edilmelidir. Çocuklarımızın enerjisi göz önünde bulundurursak mobilya malzemesinde fiyat ve modelden bağımsız olarak dayanıklı modeller seçilmelidir. Hayatımızın bir gerçeği olan deprem ve doğal afetler düşünülürse kaliteye ve dayanıklılığa önem veren, firmaların tercihi olan 1.kalite yonga levha malzeme kullanılan ranzalar ve çelik ranza tercih edilmelidir. Çocuklarımız için mobilya seçerken en önemli unsurlardan birisi de güvenliktir. Ranzalarda üst yatakta korkuluk sistemi kullanılarak güvenlik sağlanılmaktadır. Değişen şartlar ve teknoloji sonucunda çocuk yatak odası modellerinden olan ranzalarda da yeni modeller sürekli üretilmektedir. İhtiyaçların artması ve zaman içinde değişmesiyle zamana ayak uyduran ve kullanışlı çift katlı ranza modelleri de yenilenmektedir. Kullanışlı ranzalara örnek olarak yavrulu ranza, merdivenli, çekmeceli merdiven ve alt çekmece modülleri olan ürünleri gösterebiliriz. Bu modüllere ek olarak raflı askılık ile dekoratif bir görünüm oluşturulabilir. Renk seçenekleri olarak beyaz, gri, ceviz, haki, meşe, ekru, füme, antrasit gibi renkler kullanılmaktadır. Fikir oluşturulabilecek modern ve minimal tasarımlar sizler için aşağıda listelenmiştir.

Ahşap Ranza

2 katlı ranza modelinde çoğunlukla kullanılan ahşap ranza için ceviz, meşe olan modeller; beyaz tercihiniz olacaksa country modeller tercih edilebilir. Ahşap ranza masa modülü eklenmiş ürünler de bu ürün grubunda bulunmaktadır.

Kaydıraklı Ranza

Odalarında güvenle vakit geçirip oyun oynayacakları bir alan olması için iki katlı ranza modellerinde kaydıraklı olanlar tercihler arasında olabilir. Çekmeceli merdiven, dolap modülleri ile hem eğlenceli hem de kullanışlı bir model oluşturulabilir.

Bazalı Ranza

Çift kişilik ranza modelleri içinde en kullanışlı modeller arasında yer almaktadır. Kalabalık aileler için depolama alanı sağlayan fonksiyonel bir modeldir. Ayrılabilen ranza modellerinde de bazalı olan modeller seçilirse çocuklarınızın odası için işlevsel bir mobilya tercihi olacaktır.

Çalışma Masalı Ranza

Dar alanlar için fonksiyonel ve yer kaplamayan akıllı ranza modelleri çoğunlukla tercih edilmektedir. Akıllı ranza grubunda olan bu model ranza çalışma masalı olarak bazı modellerde modül olarak bulunmaktadır. Tek çocuklu aileler için tek karyolalı ve dolaplı ranza modelleri de bulunmaktadır.

İki Katlı Ranza

Bu model ranza modellerine masalı ranza modelleri ilk sırada gösterilebilir. Hem kullanışlı hem de fonksiyonlu olan modüller eklenerek çocuk odaları için kullanışlı alanlar yaratılabilir. İki katlı ranzalarda modüller arasında yavru karyola, çekmeceli merdiven, kitaplık, iç hazneli çekmece modülleri tasarımlarda yer almaktadır. Dijital cihaz kullanımını kolaylaştıran USB girişli modellerde bulunmaktadır. Ranzalı genç odası tercih ederseniz sürgülü gardırop, ikili ranza ve şifonyer takımda yer almaktadır. İstenilen modüller modele eklenerek değişik kombinasyonlar yapılabilir.

Ranza Fiyatları 2024

Ranza modelleri fiyatları; modelin boyutu, mobilya iskeletinde kullanılan malzemeler ve eklenmiş olan modüllere göre değişkenlik göstermektedir. Sağlıklı ve kaliteli ürün almak isteyen ailelerimiz için kullanılacak hammaddeler de göz önünde bulundurularak fiyatların karşılaştırılması gerekmektedir. Çocuklar için her yaş grubuna ve her bütçeye uygun modeller bulunmaktadır. Yer kaplamayan ranzalar, fonksiyonel kullanımı ve konforu bir arada sunarak fiyat olarak da aile bütçesini zorlamamaktadır. Fiyatlar, aileler için her ne kadar önemli bir ölçüt olsa da çocuklar için sağlıklı ve kaliteli ürünlerin tercih edilmesi dikkat edilmesi gereken önemli bir unsurdur.

Ranza Ölçüleri

Dar alanlarda kullanışlı olması açısından odaya uygun ranza seçilirken boyutları da önem arz etmektedir. Ranza ölçülerinde tüm modellerde standart olmamakla birlikte modelin modüllerine göre de ranza ölçüsü değişebilir. Ranzalarda kullanılan yatak ölçüsü 90x190 cm veya 90cmx200 cm olmaktadır. Ranzaların alt kısmı ile zemin arasındaki yükseklik yaklaşık 28 cm olması gerekmektedir. Gerek temizlik gerek yatak modülü eklenmesi durumunda yeterli yükseklik sağlanmalıdır. Yavrulu ranza ölçüleri de iki katlı ranza ölçüsüyle benzer olmaktadır. Yavru karyola alırken dikkat edilecek nokta mevcut olan ranzadan 10 cm daha küçük boyutta olması gerekmektedir. Boyut değişikliğinden dolayı yatak ölçüsü de değişkenlik gösterecektir. Örnek vermek gerekirse ranza 90x190 cm ölçüsündeyse yavru karyolanın 90x180 cm, ranza 90x200 cm ölçüsündeyse yavru karyolanın ölçüdü de 90x190 cm olarak alınmalıdır. Yavru karyolaya bağlı olarak da yatak alınırken bu ölçülere dikkat edilmesi gerekmektedir.

Ranza Yeni Modeller

Ranza modeliniz gençleri ders çalışmaya teşvik eden bir kitaplık ve çalışma masası modülü ile takım olarak seçebilir ya da yine aynı şekilde bir takıma dahil olan beğenmiş olduğunuz ranza modeline tek başına modül olarak sahip olabilirsiniz. Çocuk odasını dekore ederken sayısız tasarım ve tarz seçeneği arasında seçim yapmak zorunda olmak gözünüzü korkutmasın www.caddeyildiz.com ile fonksiyonel ranza modelleri ilham veren genç odaları kategorimizde sizleri bekliyor. Genç odası dekore ederken en çok işe yarayan ipuçlarından biri geniş depolama alanları kullanarak odayı mümkün olduğunca mevcut alanı rahatlatarak ferah tutmak ve oyun alanı oluşturmaktır, ranza gibi ürün gruplarının genel tasarımı bu amacı destekler. Yıldız mobilya adresi ile heyecan verici fikirler eğlenceli tasarımlar ve yepyeni bir dekorasyon anlayışı çocuk odası ürünleri ile devam ediyor.

İkili veya üçlü yataklı ranza modellerimiz, genç odaları set ve modüler alternatiflerimiz, koltuk takımlarımız, yatak odası ve yemek odası modellerimiz ile binlerce mobilya modeli bi tıkla kapınızda. Aradığınız mobilya modeline set olarak ulaşmak isterseniz düğün paketleri ürünlerimiz, web sitemizde ve mağazamızda sizleri bekliyor.

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.