Tüm Filtreler

Seçiminizi Daraltın

Marka

Fiyat Aralığı

Sadece

Liste Şeklinde Göster Katalog Şeklinde Göster
8.140,00 TL
6.590,00 TL
9.300,00 TL
8.900,00 TL
9.500,00 TL
5.900,00 TL
13.090,00 TL
18.600,00 TL
21.800,00 TL
7.200,00 TL
4.990,00 TL
13.400,00 TL
20.800,00 TL
7.500,00 TL
14.300,00 TL
7.990,00 TL
Bu kategoride toplam 29 ürün listeleniyor.
  • Sayfa :
  • 1

Ranza Modelleri ve Fiyatları

Kalabalık veya yeri dar olan aileler için pratik bir çözüm sunan ranza modelleri ikili ranza ya da üçlü ranza gibi farklı model çeşitleri ile sitemizde sizleri bekliyor. Ranza yataklar yenilenen tasarımları ile sıkıcı olmaktan çıktı ve çok daha eğlenceli, işlevsel ve konforlu yataklar olarak sunulmaya başlandı. Kardeşler için rahatça, keyifle uyuyabilecekleri bir ranza modeli uyumadan önce yapılacak kısa sohbetlerle neşeli bir hal alırken aynı zamanda paylaşmayı öğretici bir alanda yaratmış olur. Ranza yerine yerden tasarruf etmek için tasarlanmış basamak modelli yatak takımları da oldukça dikkat çekmekte bu tip ürünler hem çok dekoratif hem de oldukça kullanışlı bir yapıya sahip. Sitemizde de bulunan serileri ile gece çift katlı yatak gündüzleri ise çalışma masası ve kitaplık olarak kullanabileceğiniz bu ranza grupları özellikle gençlerin ilgisini çekmekte ve dar olarak inşa edilen, tasarlanan odalarda onlar için yer açmaktadır. 
 

Ranza Modelleri


Gençler için oda tasarlarken gençlerin kendi kişiliklerini ifade etmeleri son derece önemli onları odanın tasarımı ve düzenlenmesi konusunda rol vererek teşvik edebilir ve içerisinde zaman geçirecekleri alanı kendi istekleri doğrultusunda düzenlemelerine yardımcı olabilirsiniz. Gençlik yıllarında insanlar gelişen trendleri, modayı yakından takip eder. Zevkler ve değişen trendler çok sık revize olduğundan yaş ve cinsiyeti kesin bir çizgi ile belli eden tasarımlar yerine, nötr bir başlangıç yaparak sitemizden beyaz ve ceviz tonları ağırlıklı olmak üzere country stilinde genç odaları ya da ranza modelleri seçmek geçiş dönemi için iyi bir fikir gibi olacaktır. Sakin ve uyumlu bir tasarım tercihi yıllar içinde kökten bir değişiklik yapmaksızın küçük değişikliklerle odanın yenilenebileceği anlamını taşır. Örneğin çocuk odası duvarları için çok göze çarpmayan renkler eğlenceli çizgilere sahip perdeler ya da moda duvar resimleriyle uyum sağlayabilecek klasik, country tarzda mobilyalar böyle bir işlev görecektir. 
 

Ranza Yeni Modeller

Ranza modeliniz gençleri ders çalışmaya teşvik eden bir kitaplık ve çalışma masası modülü ile takım olarak seçebilir ya da yine aynı şekilde bir takıma dahil olan beğenmiş olduğunuz ranza modeline tek başına modül olarak sahip olabilirsiniz. Çocuk odasını dekore ederken sayısız tasarım ve tarz seçeneği arasında seçim yapmak zorunda olmak gözünüzü korkutmasın www.caddeyildiz.com ile fonksiyonel ranza modelleri ilham veren genç odaları kategorimizde sizleri bekliyor. Genç odası dekore ederken en çok işe yarayan ipuçlarından biri geniş depolama alanları kullanarak odayı mümkün olduğunca mevcut alanı rahatlatarak ferah tutmak ve oyun alanı oluşturmaktır, ranza gibi ürün gruplarının genel tasarımı bu amacı destekler. Yıldız mobilya adresi ile heyecan verici fikirler eğlenceli tasarımlar ve yepyeni bir dekorasyon anlayışı çocuk odası ürünleri ile devam ediyor.

İkili veya üçlü yataklı ranza modellerimiz, genç odaları set ve modüler alternatiflerimiz, koltuk takımlarımız, yatak odası ve yemek odası modellerimiz ile binlerce mobilya modeli bi tıkla kapınızda. Aradığınız mobilya modeline set olarak ulaşmak isterseniz düğün paketleri ürünlerimiz, web sitemizde ve mağazamızda sizleri bekliyor. 

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.