Tüm Filtreler

Seçiminizi Daraltın

Marka

Fiyat Aralığı

Sadece

Genişlik

Tarz

Renk

 Liste Şeklinde Göster Katalog Şeklinde Göster
54.990,00 TL
22.500,00 TL
55.300,00 TL
10.200,00 TL
Bu kategoride toplam 523 ürün listeleniyor.

Gardırop Modelleri

Günlük hayatta en fazla kullandığımız mobilya ürünü yatak odasıdır. Bu sebeple yatak odasındaki mobilyaların kolay ulaşılabilir ve hayatınızı kolaylaştırabilir yapıda ergonomik olması gerekmektedir. Gardolap ürününün depolama ihtiyacınızı karşılayabilecek büyüklükte ya da nitelikte olması da oldukça önemlidir. İhtiyacınızı karşılayan bir dolabın olması odanızdaki düzenin sağlanması için en önemli faktör ve en iyi yardımcıdır. Farklı tarzlarda üretilen bir çok ürünü yalnızca dolap olarak sipariş verebilirsiniz. Tek dolap ihtiyacı genel olarak, çocuk odası, misafir odası veya giyinme odası için gereklidir. Diğer eşyalarınızla uyum sağlaması açısından sitemizde bulunan onlarca üründen avangarde, modern, ya da country gardolap modellerine, takım olarak sipariş vermeniz gerek kalmaksızın modül olarak sahip olabilmektesiniz.Seçim yapacağınız gardolabın içinde bulunan çekmeceler, askı kabinleri ve raflar kullanışlı ve kolay ulaşılabilir olmalıdır. Bu size hem zaman açısından hem de ergonomi açısından kolaylık kazandıracaktır. Odanızda eğer boy aynası yoksa ayna kapaklı bir yatak odası gardrop seçebilirsiniz. Hazırlık aşamanızda ek bir boy aynasına gerek duymadan, gardroplarınızın kapağında bulunan ve diğer aynalara göre açısı daha geniş olan bir ayna hayatınızı kolaylaştıracaktır.Daha emniyetli olması açısından yeni sezon da kategorimize eklemiş olduğumuz kırılmayan temperli modellerden birini seçebilirsiniz.

Sürgülü Gardıroplar

Dolap modüllerinde zaman içerisinde en çok yıpranan parçalar kapaklardır özellikle sürgülü dolaplarda belli bir kullanım haddi aşıldığında tamir gerekebilir. Klasik açılır kapanır eski dolaplara yönelmektense test edilmiş ve onaylanmış stopper sistemli raylı dolaplara yönelik seçiminiz uzun süreli kullanım kolaylığı sağlar. Bazı gardroplar raf ve çekmeceleri demontedir ihtiyacınız doğrultusunda çıkarabilir ya da farklı bir ekleme yapabilirsiniz. Erkek ve kadın bölümleri ayrı olarak sunulmaktadır.Erkek kıyafetlerinin bulunacağı alanda askı kabinleri ve pantolon askılığı aparatı, kadın kıyafetlerinin bulunacağı alanda ise, uzun elbise için geniş bir askılık, sık raf ve çekmece dizaynı dikkat çekmektedir. Eğer dolabınızı kıyafetlere yönelik ihtiyaç doğrultusunda sipariş vermekteyseniz iç aksesuarlara oldukça dikkat etmeniz gerekiyor. Yüklük olarak kullanılan gardolaplar da iç hazne geniş tutularak daha az rafa yer veriliyor ve çekmece bulundurulmuyor.
Sitemizde bulunan tüm gardolap modellerinin iç detaylarına ve tam ölçülerine kolaylıkla ulaşabilirsiniz.Yeni sezonda pek çok gardolap iç dizaynı ayakkabılar, kravatlar, aksesuarlar ve ev tekstili ürünleri için ek alanlar sağlamakta ve yer açmaktadır. Üst kabinlerde ise yastık ve yorganlarınızı muhafaza edebileceğiniz derinlikte dizayn edilen bölümler göz dolduruyor. Sitemizde inceleyeceğimiz modeller iç dizaynlarını görebilmeniz adına detay resim olarak ürün içeriğinde bulunmaktadır. Dolap kapakları, seçiminize göre klasik ya da sürgülü olarak tercih edebilirsiniz. Kapaklı dolaplar, son dönemde moda olan country modellerde sıkça kullanılmakta. Gardırobunuzun içini en iyi şekilde değerlendirmeniz hem dağınıklığı giderir hem de size ek zaman kazandırır.Dolaplar tıpkı bazalar gibi fazla eşyayı depolamakta ve evde ekstra alan oluşturmaktadır. Yatak odası gardropları için yeriniz yoksa ya da farklı bir oda da fazla eşyalarınız için yeni bir düzenleme getirmek adına dolap arayışı içerisindeyseniz, solo dolap kategorimiz ile farklı renk ve tasarımdaki bir çok modeli beğeninize sunuyoruz. Çok amaçlı ve farklı ebatlarda üretilen dolap modelleri için sitemizi detaylı olarak inceleyebilir veya müşteri hizmetlerimizden yardım alabilirsiniz. Özel yatak odası takımı tasarımlarına ait dolaplardan birini seçerek ayrı olarak sipariş verebilirsiniz. Ücretsiz kargo avantajı ile ürünlerimize Türkiye’nin her yerinden sipariş vererek sahip olabilirsiniz.

Evinizin tüm mobilya ihityacını karşılamak üzere satışa sunduğumuz yeni sezon genç odası modellerini web sitemizde mutlaka incelemenizi öneriyoruz

Gardolap depolama çözümleri

Gardırop modelleri her evde, mevcut alana ve yatak odasının tarzına bağlı olarak alanı yüzlerce farklı şekilde düzenlemenize olanak tanıyan vazgeçilmez bir tamamlayıcıdır. Portmanto modelleri ise son hazırlık aşamasında kullanıldığından dolayı üst bölümünde daha çok mont, hırka, ceket gibi kıyafetler yerleştirilir. Gardırop seçmek, evinizi döşemek istediğinizde ve işlevselliği muhafazayı ve dayanıklılığı ihmal etmek istemediğinizde önemli bir adımdır. Sürgü kapılı dolaplar, kapaklı dolaplar, modüler dolaplar, köşe dolaplar yalnızca ve tamamen işlevsel ihtiyaçları karşılamakla kalmayıp, aynı zamanda bir dizi kaplama, renk kombinasyonu ve malzeme karışımı ile donatan ve dekore eden döşeme öğeleridir. ardıroplar, giysilerinizi, ayakkabılarınızı veya saklamak istediğiniz herhangi bir şeyi pratik ve şık bir şekilde organize etmenizi ve de depolamanızı sağlar. Gardıroplarımızın çoğu, eşyalarınızı düzenlemenize yardımcı olmak için elbise rayları, raflar ve çekmeceler gibi iç donanımlar içerir.
 

Kapaklı ve Köşe Gardolaplar

Gardırobun en çok kullanılan mobilya olduğunu göz önünde bulundurarak, yalnızca işlevsel olması değil, aynı zamanda kişisel stil anlayışınızla da uyumlu olması gerekir. Tasarım öğeleri, renkleri ve kaplamasıyla iyi tasarlanmış bir gardırop, odanın genel dekoruna katkıda bulunur. Aralarından seçim yapabileceğiniz özellikler arasında kapı tipi bulunmaktadır. Çoğu gardırobumuzun geleneksel şekilde açılan kapıları olsa da sürgülü kapılı gardıroplarımız, köşeli gardıroplarımız hatta giyinme odaların yıldızı kapaksız gardıroplarımız da var. Gardırobunuzu seçerken yatak odanızın dekorunu ve oda büyüklüğünü göz önünde bulundurmalısınız.Dar alanlarda mekândan kazanmak, alan açısından verimli olmak için sürgülü kapılı gardırop modellerimizi inceleyebilirsiniz. Sürgülü kapılı gardırop, gardırop çerçevesi içinde ileri geri kaydığı için gardırop önünde boş alana ihtiyaç duymaz. Daha küçük yaşam alanlarında bu modeller yerden tasarruf sağlayabilir.
 

Çocuk Odası Gardolap

Aynı zamanda dar alanlarda köşeli gardırop kullanmak da mekânı oldukça ferahlatır ve de eşyaların depo ihtiyacını oldukça karşılar. Bu durumlarda hem pratik olur hem de bir köşeye görsellik katacağı için köşe dolabı en iyi seçenektir. Sitemizdeki “modül ekle çıkar” seçeneğiyle istediğiniz boyutta ve tarzda köşeli gardıroba sahip olabilirsiniz. Ayrılabilir modüllerimizde hem kapaklı hem de kapaksız seçenekleri görebilir, dilerseniz modüllerinizi LED aydınlatmayla ışıklandırabilirsiniz. Modülleri yerinizin uygunluğuna göre seçip takımdan ayrı olarak sipariş verebilirsiniz. Gardırop parçalarımızın kurulumu oldukça kolaydır ve gardıropları üretirken kullanılan ham madde oldukça sağlam ve dayanıklıdır. Köşe gardırop kategorimizde alanınıza ve zevkinize uygun olanı bulabilmeniz için geniş bir köşe gardırop yelpazemiz var. Aynalı gardıroplar gerçekten sahip olabileceğiniz en iyi çok işlevli mobilya parçalarından biridir. Tüm eşyalarınız için size sadece depolama alanı sağlamakla kalmaz, aynı zamanda fazladan yer kaplamadan tam boy bir aynaya sahip olmanızı sağlar. Aynı zamanda aynalı gardıroplar odanın etrafındaki ışığı yansıtarak mekânı olduğundan daha geniş gösterir.
 

Aynalı Gardolap Modelleri

Odalarınızda aynalı gardıroplar kullanarak daha büyük, daha açık bir alan gibi görünmesini sağlayabilirsiniz. Aynalı gardırop serimiz farklı genişliklere sahiptir, sitemizden dar mekanlara da uygun bir model bulabilirsiniz. Daha modern bir görünüme sahip bir depolama alanınızın olmasını isterseniz de kapaksız modeller tam size göre. Bu kentsel şık görünümü yaratmak veya ekstra depolama için açık gardırop modellerimizden seçebilirsiniz. Kapaksız gardırop modellerimiz aynı zamanda mekanınızı endüstriyel hale getirmek istiyorsanız çok iyi bir seçim. Açık gardıroplar endüstriyel tarzı çok güzel yansıtmaktadır. Değerli alanınızı verimli kullanmanızı sağlayan geniş depolama seçenekleri ile tasarımlarımız, çağdaş ve estetik açıdan hoş dokunuşlarla evlerinize modern bir tarz kazandırıyor. Sitemizdeki yüzlerce gardırop modellerini inceleyebilir ve zevkinize, evinizin genişliğine ve odanızın şekline göre bir model bulabilir, geniş gardırop yelpazemizle işlevsellik için tasarımdan ödün vermek zorunda kalmazsınız.

Kullanışlı Gardırop Modelleri

En çok tercih edilen gardolap modelleri arasında son dönemde reflekte cam dolaplar dikkat çekmektedir. Giyinme odası konsepti ile örtüşen açık raf sistemi ve iç dizaynı görünen reflekte kapak tasarımı ile elbise dolabı ürünleri son dönemin favorilerinden. 2,4,6 ve köşe modüllü gibi farklı kapak alternatifleri ile tercih edilen bu kullanışlı modeller içi görünür cam kapak formunda sürgülü dolap modelleri tasarımlarıyla da karşımıza çıkmaktadır.

En Güzel Gardırop Modelleri

Sürgülü, kapaklı farklı ebat ve formlarda ya da yarı sürgü kapak yarı standart kapak olarak yüzlerce farklı gardolap modelimiz bulunmaktadır. Kullanım kolaylığı açısından akordeon kapaklı dolap modellerimizde kıyafet dolabı çeşitleri içerisinde en güzel ve sevilen ürünler arasında yer almaktadır. Farklı renk seçenekleri sunulan dolaplarımızda son dönemde ahşabın dönüşü ile birlikte meşe ve ceviz tonlarında ürünler ön plana çıkıyor olsa da zamansız yapısı ve alanı ferah gösteren yansıması ile beyaz gardırop modellerinde onlarca yeni alternatif sunabilmekteyiz

Uygun Fiyatlı Gardırop Çeşitleri

Çocuk ve genç odaları için de tercih edilen 3 kapaklı dolap modellerimizde uygun fiyat avantajları ve cazip indirimler sunabilmekteyiz. Farklı ebat ve kapak sayılarında alanınızın hacmine, durumuna göre her bütçeye uygun gardırop modelleri web sitemizde yer almaktadır. Farklı yükseklik, genişlik ve derinlik hacmine sahip 6 kapaklı gardırop seçeneklerinde hem yatak odası hem de çocuk odası için uygun formda üretilen farklı fiyat skalalarında modellerimiz mevcuttur.

Elbise Dolabı Modelleri

Elbise dolabı modelleri genellikle ada çamaşırlık gibi tamamlayıcı ürünlerle sunulmaktadır. Köşe gardolap formda arttırabilir kapak sayısı ile projenize uygun ölçü ve yapıda alternatiflerimiz mevcuttur. Genellikle 2 kapaklı gardırop şeklinde başlayan elbise dolapları 12 ve fazla kapak sayısı ile devam edebilmektedir. Elbise odaları için genellikle dolapların karşılıklı kullanımları da mevcuttur. 2 farklı 6 kapılı dolap karşılıklı konumlandırılarak, orta alanı ada çamaşırlıkla takı ve aksesuarlarınız için uygun duruma getirip, açık gardırop dizaynına sahip giyinme odanızı tamamlayabilirsiniz. Elbise dolabı modellerinde tek kişinin kullanımına uygun olacak şekilde iç kısmında çekmece, askı ve en üst blokta raf yer alan tek kişilik gardırop modelleri mevcuttur. Dilerseniz elbise odaları için üretilen bu pratik ürünlerden dilediğiniz kapak sayısında seçim yapıp tam kapasiteli geniş kullanıma yer açan bir giyinme odası dizayn edebilirsiniz.

Yatak Odası Dolap Modelleri

Yatak odası modellerimiz içerisinde yer alan dolapları tek olarak sipariş verebilmektesiniz. Beğendiğiniz takımın dolap modülünü sipariş verebilirsiniz. Tüm ürünlerimizde modüler satış mevcuttur. Yatak odası dolapları genellikle raylı yapıda sürgülü gardırop şeklindedir. Taksitlendirme seçeneklerimiz ve esnek ödeme alternatiflerimizle yüzlerce modeli her bütçeye ve zevke hitap edebilecek şekilde sunabilmekteyiz. Tıpkı diğer mobilya grubu ürünlerimizde olduğu gibi gardırop fiyatları da fırsat ürünleri arasında yer alan modellerimizde olduğu gibi uygun seçeneklerle sunabilmektedir.

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.