Tüm Filtreler

Seçiminizi Daraltın

Marka

Fiyat Aralığı

Sadece

Genişlik

Genişlik

Genişlik

Kanepe Alternatifi

Tarz

Tarz

Renk

Renk

Renk

Renk

Tarz

Kapak Fonksiyonu

Yatak Fonksiyonu

Liste Şeklinde Göster Katalog Şeklinde Göster
91.450,00 TL
25.900,00 TL
147.990,00 TL
120.550,00 TL
78.600,00 TL
79.590,00 TL
84.190,00 TL
44.900,00 TL
13.990,00 TL
59.750,00 TL
55.800,00 TL
Bu kategoride toplam 79 ürün listeleniyor.

Art Deco Mobilya Modelleri

1920’li yılların Fransa dönemine dayanan bu eşsiz ve eklektik dekorasyon anlayışına oldukça katkıda bulunan art dekorasyon kategorisinin, günümüzde yer alan örnekleri ve iç mekanlara olan yansımalarını web sitemizde yer alan ürünler üzerinden gözlemleyebilirsiniz. Kökeni 20. yüzyılın başlarında sanatsal faaliyetlerin ve eserlerin artmakta olduğu, sanatın en güzel halinin yansıtıldığı en iyi dönemin örneklerini evinde sergilemek isteyenlerin talepleri ile oluşan bu tarz, günümüze kadar uzanıp tekrar moda haline geliyor. Art dekorasyon nedir ? Sanatsal detaylar barındıran güçlü, farklı, özenli ya da sıradan ama hayata dair mesajlar ve detaylar barındıran tasarımların birleştirilerek iç mekanların dekorasyon bütünlüğüne dönüşen halidir.
 

Art dekorasyon tasarım çizgisine ve dizaynına sahip olan ürünleri; yatak odası, yemek odası ve salon takımı ile bir konsept olarak düşünebilir ya da eklektik ve bağımsız farklı modelleri bir araya getirerek uyumsuzluk içerisinde bir uyum yakalayabilirsiniz. Web sitemizde art deco kategorimizde yer alan ürün çeşitliliği ile takım ya da modüler kombinler oluşturabilirsiniz. Art dekorasyonun günümüzde mobilya’ya yansıyan halinde genellikle gümüş ve gold renkte metalik ve güçlü yüzey yansımaları dikkat çekiyor. Sanat dolu bir yaşam odası oluşturmak isteyenler için tasarlanan ve kimi zaman luxury mobilya ile karıştırılacak kadar lüks ve konforlu aynı zamanda bir stil duruşu oluşturan bu ürünler, sanatın göz alıcı ve hayata anlam taşıyan farkındalığını evimize yansıtmak için bizlere fırsat sunuyor. 


Art Deco Mobilya Nedir?

Eskiye dönüşü sanatsal notalarla ve estetik bir görsel yansıma ile sağlayan bu akımı evinizde yaşatmayı çok seveceksiniz ! .. Art deco yatak odası modellerimiz arasında lansman tarihinden itibaren ve en çok ön siparişi alarak web sitemizin en çok tercih edilen ürünü haline gelen Elegant Lüks serisini incelemenizi özellikle tavsiye ediyoruz. Art deco mobilya modellerinde en çok kullanılan aksesuarlar arasında metalik detayları destekleyen ayna kullanımı, mermer yüzey ile şekillenen naturel yemek odaları ve metal detaylar barındıran ayak yapısına sahip ürünler günümüze göre uyarlanan üretim örnekleri ile önde geliyor. Soft ürün gruplarından biri olan art deco salon takımı modellerinde ise, yumuşak dokulu kadife ve süet kumaş yapıları ile etnik desenler dikkat çeken karakteristik görünümler oluşturuyor. 

Evinizin tüm mobilya ihityacını karşılamak üzere satışa sunduğumuz yeni sezon exclusive mobilya modellerini web sitemizde mutlaka incelemenizi öneriyoruz

 

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.