Tüm Filtreler

Seçiminizi Daraltın

Marka

Fiyat Aralığı

Sadece

Genişlik

Renk

Tarz

  
Liste Şeklinde Göster Katalog Şeklinde Göster
6.400,00 TL
4.500,00 TL
5.100,00 TL
7.500,00 TL
5.100,00 TL
4.500,00 TL
4.400,00 TL
8.450,00 TL
5.100,00 TL
5.200,00 TL
4.500,00 TL
6.100,00 TL
3.900,00 TL
4.990,00 TL
4.900,00 TL
4.700,00 TL
7.990,00 TL
1.850,00 TL
4.450,00 TL
4.850,00 TL
8.600,00 TL
7.510,00 TL
3.500,00 TL
4.900,00 TL
4.600,00 TL
Bu kategoride toplam 86 ürün listeleniyor.

Zigon Sehpa Modelleri ve Fiyatları

Servis sehpası ya da zigon olarak anılan ve yer kaplamaması adına iç içe geçen yan sehpa modellerini ayrı bir kategoride birleştirerek çeşitlendirdik ve beğeninize sunduk. İlk sıralarda yeni ve modern tasarımlı ürünleri bulabileceğiniz editörümüzün özel seçimi olan ürünlerin oldukça beğenildiğini söyleyebiliriz. Bu yıl mobilya modellerinden aksesuara her alanda geçerli olan bir kural varsa o da her şeyin moda olduğu ve kullanılabilir olduğu gerçeği. Vintage sehpa modelleri, country modeller, avangarde modelleri ve modern sehpa modelleri olarak devam eden tüm tarzlar tek bir katalogda yer almakta. Önceleri bu ürünlerde çok fazla çeşit yokken ve dörtlü ya da üçlü şeklinde yalnızca ahşap olarak üretiliyorken dekorasyona getirilen bakış açısı ile her detay hatta evdeki tüm aksesuarlar önem kazandı. Çünkü gördük ki detaylar bütünü oluşturuyor ve yanlış bir seçim tablonun tamamına bakıldığında sakil duruyor.

Lake Zigon Sehpalar

Hemen hemen her tarzda zigon sehpa ve orta sehpa modelinin bulunuyor olması tüketici talebinin tasarımlara yansıtılması.Seçmiş olduğunuz yemek odası ya da salon takımınızla ilgili uyum arayışındayken her evde bulunan ve zaruri olan servis sehpası ihtiyacını eşyalarınızla uyumlu olarak tercih etmeniz oldukça doğal bir talep. Üretim gerçekleştiren firma ve markalar konsept tasarım sunan nitelikte ise üretmiş olduğu koltuk takımı ya da yemek odasına uygun olarak aynı renge ve dizayna sahip sehpa modelini de üreterek model beraberinde sunmaktadır.Uyum arayışı içerisinde değilseniz koltuk takımı renginizle taban tabana zıt farklı bir ürünü seçebilir ya da rengarenk modern bir konsept oluşturabilirsiniz. Eviniz için klasik bir dekorasyon oluşturmayı planlıyorsanız, zigon sehpa ihtiyacınızı lükens ayaklı ve ahşap malzemeli olarak tercih edebilirsiniz. Sehpa ürünlerinde boyalı kullanımı muhafaza etmek ne kadar zor olsa da ancak lake boyalı şık bir ürünü klasik tarzda dekore edilen bir konsept odayı tamamlar. Modern sehpalar iç içe geçen zigon modellerinin dışında kalıyor artık biraz.Farklı desenlerde çiçek, yıldız gibi üretilen ve yan yana konumlandırılan ya da koltuk takımlarının içine geçen ve konforlu bir yan sehpa ürünü haline getirilen sehpalar modern dizaynda ön plana çıkıyor. Bu tip yeni modellerinde ayak kısımları genelde krom - metal kaplama olup, üst yüzeyler farklı renkler ve parlak kaplama olarak üretilmektedir. 2023 yılına damgasını vuracak genişlikte ürün yelpazemizle eviniz için gerekli tüm ihtiyaçları güvenle siz müşterilerimize ulaştırıyor ve satış öncesi, sonrası için gereken tüm desteği ekibimizle sağlamaya çalışıyoruz.Yeni koseptli ürünlerde ünite sehpalar da oldukça dikkat çekiyor.

Ahşap Zigon Sehpalar

Farklı mobilya ve aksesuarlar için yeriniz darsa ya da konumlandıracağınız alan uygun değilse kendinden sehpalı tv ünitesi modelleri bulunmaktadır. Ürünün alt panelinde sağda ya da sol kısımda bulunan ve iç içe geçen modülleri olan tv ünitesi modelleri de bu sene oldukça dikkat çeken ve incelenen yeni mobilya modelleri arasında yerini alıyor.Sehpa modellerinin tamamı tüm Türkiye’ye ücretsiz kargo avantajı ile gönderilmektedir. Mobilya ürünlerimiz garanti kapsamı koşullarını taşımakta olup kargo süresince sigorta kapsamı dahilindedir. Paketlerinizi teslim alırken mümkünse tüm detayları incelemeniz ya da ambalajında hasar olup olmadığını kontrol ediyor olmanız hızlı müdahale açısından taşıma sigorta dahilindeki ürünler için önem taşımaktadır. Bir çok zigon sehpa ya da orta sehpa modeli tek paket halinde ve monte olarak gönderilmektedir. Bazı farklı aksesuar ve aparatlara sahip olan modellerimiz demonte paketlenmekte olup, kurulum için gereken malzeme ambalaj içeriğinde bulunmaktadır.

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.