Tüm Filtreler

Seçiminizi Daraltın

Marka

Fiyat Aralığı

Sadece

Sertlik

Ürün Grubu

 

 
Yatağınızın Ebatını Siz Seçin !
Ürünler tek kişilik ve çift kişilik olarak farklı ebatlarda üretilebilmektedir.
Ürün detay sayfalarında üretilen tüm ebatların fiyatlarına ulaşabilir ve istediğiniz ölçü için işlem yapabilirsiniz.
Liste Şeklinde Göster Katalog Şeklinde Göster
11.000,00 TL
4.990,00 TL
17.890,00 TL
10.000,00 TL
6.990,00 TL
20.000,00 TL
15.999,00 TL
16.590,00 TL
12.440,00 TL
34.370,00 TL
27.490,00 TL
Bu kategoride toplam 92 ürün listeleniyor.

Yatak Modelleri ve Fiyatları

2023 yılında yatak modelleri ile ilgili her şey yenilendi diyebiliriz. Yayınlanan ürünlerin tamamının yerini yatak setleri ve karyola modelleri kategorisinde yeni seriler aldı. Günümüze uygun teknolojik yeniliklerle yatak ürün gruplarının kumaşları, sünger ve yay yapıları tamamen değişti ve çeşitlendi. Bu çeşitlilikte özel ve vücudun farklı noktalarını destekleyen sünger yapıları ve özellikleri aynı zamanda garanti süresi on yıla kadar uzatılmış ortopedik yay yapısı eklendi. Sağlıklı bir uyku ya da vücut ihtiyacınız için gerekli yatak modeline karar vermek adına tek tek mobilya mağazalarını gezmenize gerek kalmadı. Showroom da sergilediğimiz modellerin dışında her bünye ve uyku tipi için uyumlu onlarca yatak modeli online alışveriş sitemizde yerini aldı.Günün yorgunluğunu atmak ve rahatlamak için kaliteli bir yatak modeli en önemli ihtiyaçtır. Evini yeni oluşturan müşterilerimiz için bir ihtiyaçken, mevcut yatağını değiştirmek isteyen ve aradığı niteliklere uygun model arayışında olan ziyaretçilerimiz içinde pratik çözümler sunan onlarca model sezon indirimli uygun fiyatı ile online vitrinimizde yerini aldı.

Ortopedik Yataklar

Günün yarısını ya da üçte birini geçirdiğimiz yataklarda sanıyoruz ki herkesin önceliği konfordur. Sabah fresh bir uyku çekmiş olmanın verdiği rahatlık ve huzuru gün boyu üzerinizde taşırsınız. Yeni yılda da yatak modelleri belli başlı kriterlere ayrılarak çeşitli özelliklerde üretildi. Örneğin kumaş yapısı eskiden olduğu gibi çift yönlü kullanılmak yerine kışın yakmayan yazın ise terletmeyen nitelikte nano kumaşlara dönüldü. Kumaş yapısı da kendi içerisinde ayrı kriterlere ayrıldı mesela daha çok yazlık kullanım için uygun olan bambu malzemeli ince yataklar ya da hoş kokulu anti bakteriyel ürün tercihinde bulunanlar için esanslı, lavantalı yatak kumaşları, derin ve ferah, rahatlatıcı bir uyku için aleo vera kullanılan kumaşlar bu sene oldukça dikkat çekiyor. Modellerde hangi süngerin ya da kumaş yapısının kullanıldığı her ürünün kendi sayfasında ve teknik detaylar kısmında mevcut. Bu alana tıklayarak rahatça inceleyebilirsiniz.

Çift Kişilik Yataklar

Yeni sezonda yatağınızı yenilemek ya da çocuklarınız için bir yatak tercihi yapmak niyetindeyseniz eski sezon fiyatlarından faydalanabileceğiniz son teknoloji ürünler uygun ödeme ve fiyat seçenekleri ile güncel olarak satışa sunulmaktadır.Mükemmel bir yatakta uyuyarak bütün gece huzur içinde mışıldamayı kim istemez ki! Vücut problemlerine elveda diyeceğiniz tam ortopedik bel ve sırt destekli yataklar size harika bir uyku deneyimi sunacaktır. Beş nokta destekli yatak modelleri vücut yapısının kıvrımlarına göre şekil alır ve ağırlığı doğru noktalara temas ederek destekler. Bel ya da boyun fıtığında özel yataklarımız ise sorunlu bölgelere göre şekil alır ve ağrıyı hafifletir.Artık pek çok üründe çevre dostu olduğu için bambu ağacından yapılan ve seri üretime uygun entegre edilen yataklar en çok tercih edilen ürünler arasında. Bambunun insan sağlığı için oldukça önemli bir etkisi var. Kategorimizde standart tek kişilik yatak modelleri ya da çift kişilik yatak modelleri dışında farklı ölçülerde tüm baza ve karyola boyutları için uygun olabilecek ebatları bulabilirsiniz.

Yuvarlak Yatak Modelleri

Tüm yatak modellerinde farklı ebatlar çalışılmaktadır. Yuvarlak veya oval yatak modelleri de en çok tercih edilen tarzlar arasında yer alıyor. Eviniz için yuvarlak hatlara sahip bir karyola ya da yuvarlak bir baza tercih ederseniz seçiminize uygun yatak modelinize alışveriş sitemiz aracılığı ile ulaşabilirsiniz. Konforlu ve derin uykular için yatak modellerimizi inceleyebilir teknik özellikler hakkında bilgi edinmek ya da destek almak için bizlere online olarak 7/24 ulaşabilirsiniz.
 

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.