Tüm Filtreler

Seçiminizi Daraltın

Marka

Fiyat Aralığı

Sadece

Genişlik

Genişlik

Genişlik

Genişlik

Genişlik

Kanepe Alternatifi

Karyola Türü

Renk

Tarz

Tarz

Tarz

Ürün Grubu

Genişlik

Renk

Renk

Renk

Tarz

Renk

Renk

Tarz

Kapak Fonksiyonu

Yatak Fonksiyonu

Liste Şeklinde Göster Katalog Şeklinde Göster
11.500,00 TL
12.900,00 TL
42.900,00 TL
14.500,00 TL
52.500,00 TL
61.990,00 TL
54.990,00 TL
14.500,00 TL
14.500,00 TL
18.000,00 TL
47.500,00 TL
32.500,00 TL
63.990,00 TL
24.650,00 TL
10.500,00 TL
26.500,00 TL
8.000,00 TL
37.500,00 TL
15.500,00 TL
53.900,00 TL
59.990,00 TL
Bu kategoride toplam 270 ürün listeleniyor.

İskandinav Mobilya ve Koltuk

İskandinav dekorasyona ilk bakış; rahat, sade, ergonomik ve zarif detaylar.. Mobilyada talep edilen tüm özellikleri bir yapbozun parçası gibi tasarımında buluşturan iskandinav mobilyalar çok geniş bir kitlenin zevkine hitap eden zarif tasarım örnekleri ile yeni sezonda karşımızı çıkıyor. Modern ürünlerin en sade ve en kullanışlı haline bürünen bu kategoride, sizlere yüzlerce öneri sunuyor olacağız. Farklı renkte, farklı dokuda ve kişileştirilerek size ve evinize özel hale getirilebilir mobilya örneklerimiz iskandinav mobilya modellerimiz arasında en cazip fiyatlı seçenekleri ile sizleri bekliyor. Dönemin en popüler iç mekan tarzlarından biri olarak kabul edile bu stil, sofistike çizgileri ile kendisine yakınlaştırıyor ve ilk tercih öznesi haline geliyor. İskandinav ürünler doğal, basit, düzenli ve sakin tasarım hatları ile zamansız ve hiç modası geçmeyecek bir seçim olarak favori modeller arasında yerini koruyor. Küçük evde büyük yenilikler sunan kompakt tasarımlar stili ön plana çıkaran en önemli bir başka detayı oluşturuyor. Minimal alanları konforlu birer yaşam noktasına dönüştüren bu ürünleri gelin daha ayrıntılı inceleyelim.
 

İskandinav Koltuk Takımı

İskandinav koltuk takımları rahat, işlevsel, kullanışlı ve ergonomik! Yeni sezonda bu stil için tasarım çeşitliliğinin artması ile uygun fiyatlı örnekleri de bulunan iskadinav koltuk takımı modelleri sınırsız bir konfor sunuyor. Hem cazip fiyatları hem de kullanışlı yapıları ile pek çok ziyaretçimizin tercih listesinde en üst sırada yer alan bu koltukları yakından inceleyelim. İskandinav koltuk takımlarında genellikle rahat oturumlu soft süngerler tercih edilmektedir. Bu ürünlerin tasarımında oturum alanınızda dahi yatağınızın konforunun sunulması amaçlanmaktadır. Modellerde yay kullanılmamaktadır, bu da hem ürünleri daha kaliteli hem de daha konforlu hale getirmektedir. Kumaş dokularında süregelen bir alışkanlık olan keten kumaşlar kullanılmaktadır. Ancak günümüzde farklı kumaş dokularının da döşemelik olarak kullanılmaya başlandığını göz önünde bulundurursak, İskandinav koltuklarda artık bukle ve tedy kumaşlarının da ön planda olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Koltuk takımlarımızda ücretsiz olarak farklı renk seçeneği sunmaktayız. Dilediğiniz modeli zevkinize ve iç mekan dekorasyonunuza uygun hale getirebilirsiniz. Aynı zamanda sitemizde ve mağazamızda yer alan bu tasarımlara uygun olarak üretilen iskandinav mobilya modelleri ile de seçeceğiniz koltuk takımını bütünleyerek evinizde şık ve konsept bir ahenk yakalayabilirsiniz. Evinizin dekorasyonunu oluştururken müşteri ilişkileri biriminden ya da iç mimarlarımızdan ücretsiz danışmanlık hizmeti alabilirsiniz. Size ve evinize uygun binlerce seçenek CaddeYıldız’la bi tıkla kapınızda.
 

Konforlu Yaşam Alanları

Konforu odak noktası haline getiren İskandinav mobilyalar modern yapılarının yanı sıra adeta rahatlığın merkezini oluşturan ergonomik tasarımları da beraberinde getiriyor. Genel olarak İskandinav mobilyalarda rahat oturumlu hyper sünger yapısının keten kumaş ile birleştiğini görürüz. Yatak odalarında geniş depolama alanı sunan dolap tasarımlarına çamaşırlık ve şifonyer kabinleri eşlik eder. Pek çok yeni şifonyer modelimizde hem çekmece hem dolap özelliği tek tasarımda sunuluyor. Yemek odalarında hem dokunun kolay silinebilir kaplamalardan seçilmesi hem de açılır masa ve çekmeceli konsol gibi modüler ürünler sunulması iskandinav mobilyaları evlerin yeni gözdesi yapıyor. Yemek odalarında kullanılan sandalyelerde ise silinebilir kumaş özellikli döşemelik tercihler hayatı kolaylaştırıyor. Evin tamamlayıcı unsuru olan portmanto, sehpa, dresuar gibi kategorilerde de yine iskandinav stilde bütünlük sağlayacak ürün örneklerimiz mevcuttur. Mağazamızda yer alan aksesuar, aydınlatma ve halı grubundan da tercih yaparak dekorasyonunuz için gerekli olan her şeye tek bir adresten ulaşabilirsiniz. CaddeYıldız mobilya ile ayrıcalıklar bir tıkla evinizde.
 

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.