Tüm Filtreler

Seçiminizi Daraltın

Marka

Fiyat Aralığı

Sadece

Ürün Grubu

Liste Şeklinde Göster Katalog Şeklinde Göster
290,00 TL
3.850,00 TL
4.450,00 TL
Bu kategoride toplam 61 ürün listeleniyor.

Bahçe Sandalyeleri

Dış mekan dekorasyonunun en elzem parçalarından biri olan bahçe mobilyaları, yaşam alanlarınıza konfor ve ergonomik kullanım getiriyor. Bahçe mobilyası kategorisinde en çok tercih edilen ürünlerden biri olan bahçe sandalyelerimiz; balkon, bahçe, otel, cafe, ofis gibi farklı kullanım alanlarında kullanıma uygundur. Katlanabilir sandalye modellerinden, rattan özellikte olanlara, hasır bahçe sandalyelerinden, polipropilen sandalyelere kadar, 4 mevsim kullanıma uygun yüzlerce seçenek web sitemizde sizleri bekliyor. Polipropilen özellikli bahçe sandalyeleri uv korumalıdır. Islak alanlarda kullanıma uygundur. Son derece hijyeniktir ve toptan ürün alımına ya da otel projelerinde kullanıma uygun olacak şekilde istiflenebilir özelliktedir.
 

Bahçe Sandalye Modelleri ve Malzeme Özellikleri

Kategorimizde yer alan pek çok ürün 4 mevsim kullanıma uygun olarak dizayn edilmiştir. Özellikle kalabalık alanda kullanıma uygun dizayn edilen bu ürünler, cafe ve otel gibi mekanlarda daha az yer kaplaması ve kompakt bir şekilde temizliğinin daha kolay olabilmesi için istiflenebilir formda ve anti alerjik üretimdedir. Bahçe sandalyesi ve bahçe mobilyası kategorimizde yer alan modellerin tamamında kalite sertifikası ve Avrupa ihracat şartlarına uygun üretim ve dağıtım belgesi mevcuttur. Modellerimiz TSE kalite belgelidir. Bahçe sandalyesi modellerimiz, yeni sezona uygun olacak şekilde estetik dizayna sahiptir. Transparan ve solid formda farklı geometrik şekil ve desenlerde üretilen mimari tasarımların yanı sıra, ahşap görünümlü polipropilen sandalyelerimiz ise klasik ürün arayışında olanlara özel seçimler sunmaktadır. Bahçe pufu, bahçe taburesi, ve özellikle balkonlarda sandalyelere eşlik edecek olan mini bahçe sehpaları ile aynı dizayna ve renge sahip sandalye modellerimiz mevcuttur. Aynı zamanda doğal ahşap ya da hasır görünümde monoblok sandalye çeşitlerimiz yine bahçe sandalyeleri sayfamızda sizleri beklemektedir.
 

Bahçe Sandalye Çeşitleri ve Fiyatları

Katlanır bahçe sandalyesi, plaj sandalyesi, kolçaklı sandalyeler gibi farklı formlara sahip sandalye modellerimizde aynı zamanda renk seçenekleri de sunmaktayız. Bahçenize ya da proje alanınıza uygun modeli belirledikten sonra dilediğiniz renk seçimini yaparak size özel ürün üretimi talebinde bulunabilirsiniz. Bahçe sandalyeleri kategorimizde aynı zamanda farklı ebat seçenekleri ile ürünler sunmaktayız. Gerek aynı model üzerinde çalışılan midi ve maksi boyutları inceleyebilir, gerekse hem geniş hem de metre kare açısından en kısıtlı alanlarda sergileyebileceğiniz pek çok ebat alternatifli modele kolayca ulaşabilirsiniz. Model açısından geniş bir skalaya sahip olan kategorimizde, fiyatlandırma oldukça uygundur. Her bütçeye hitap eden, kalite ve fiyat açısından orta ve üst segment pek çok ürüne ulaşabilirsiniz. Toptan bahçe sandalyesi alımlarında, kurumsal satış statüsüne giren alışverişler için özel indirimlerle birlikte fiyat tekliflerimiz mevcuttur. Yine toptan alımlarda mimarlarımızla ya da kurumsal satış hizmeti sunan satış temsilcilerimizle görüşerek profesyonel destek alabilirsiniz. Web sitemizde yer alan diğer modeller gibi 18 ay’a varan taksit seçenekleri dilediğiniz bahçe sandalyesi modeline, size uygun ödeme seçenekleri ile sahip olabilirsiniz.
 

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.