Tüm Filtreler

Seçiminizi Daraltın

Marka

Fiyat Aralığı

Sadece

Genişlik

Renk

Liste Şeklinde Göster Katalog Şeklinde Göster
10.800,00 TL
Bu kategoride toplam 112 ürün listeleniyor.

Çalışma Masası Modelleri ve Fiyatları

Geniş kitlelere yayılan modernizm anlayışı ile dekorasyona olan bakış açısı, yaşam alanlarına verilen önem ve üretim standartları bir hayli değişerek oldukça yol kat edildi. Modern salon ya da yatak odalarına alışmışken aynı tasarım çizgilerinin ve fonksiyonel detayların çocuk odası takımlarına da yansıtıldığını gözlemlemekteyiz. Çocuk odalarında artık sıkıcı detaylar rafa kalkıyor. Hareketli çalışma masası modülleri, space (uzay) çağını yansıtan ilginç tasarımlar ve bu yıl ilk defa kullanılmaya başlayan farklı tonlara sahip unisex renkler ön plana çıkmaya başladı. Nötr ve soğuk renkleri geride bırakarak aynı oda için hem kız hem de erkek çocuğuna uygun modern renklerle oluşturabileceğiniz çalışma alanları dizayn etmek artık mümkün. 

Genç odaları kategorimizde yer alan çalışma masası model alternatifleri hem kızların hem de erkeklerin ortak kullanım alanına uygun cinsiyetsiz nötr renk ve tasarım detayları ile aynı odayı paylaşan çocuklar için rahat bir kullanım imkanı sunuyor. Modern çalışma masası ürünlerinin en büyük avantajı çok fazla yer kaplamıyor olmasıdır. Eskiden olduğu gibi klasik ve geniş mobilyalar artık yerlerini taşıması ve kurulumu rahat, küçük ama sofistike kullanıma sahip ürünlere bırakıyor. Özellikle son dönemlerde ivme hem yatak, hem dolap, hem de çalışma masası olarak kullanılabilen fonksiyonel modellerden yana. Çalışma masasından tutunda çekmecelik, kitaplık ve dolabın tek bir yatak alanı kadar yer kapladığı bir ürün alanınız için büyük kurtarıcı olacaktır. 

Bilgisayar Çalışma Masaları

Çocukların gelişimi için önemli bir rol oynayan kendi odalarında, oyun oynayabilecekleri alanları eşya ile doldurmanız, odasında yeterli verimi almasının önünde ciddi bir engel olacaktır. Modern genç odaları tam da bu fikri destekler nitelikte daha kullanışlı ve küçük ebatlarda üretiliyor. Ve yine led aydınlatmalı, usb port girişli, metal panolu gibi tek bir üründe birkaç fazladan detaya sahip olan çalışma masası modellerini de yine modern ürün grubunda görebilirsiniz. Web sitemizde yer alan onlarca farklı çalışma masasını, renk ve model alternatifi sayesinde home office olarak değerlendirilen çalışma odalarında, ofislerde ya da toplantı alanlarında rahatlıkla tercih edebilirsiniz.  

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.