Tüm Filtreler

Yatak odası, yemek odası, koltuk takımı gibi iç mekan dekorasyonunda başlıca yer edinen ev mobilyalarını Türkiye’den temin etmek isteyen Hollandalı müşterilerimiz için çeşitli kampanyalarımız ile birlikte güvenceli gönderim hizmeti sunmaktayız. Web sitemizde yer alan ürünlerin tamamı aynı zamanda tüm Dünya ülkeleri için satışa açıktır.

Hollanda'ya Türkiye'den Mobilya Kargosu


Ürünleri siparişiniz sonrası kurumsal lojistik şirketlerle adresinize yönlendirerek oluşabilecek hasarın ve güvenlik sorunlarının önüne geçiyoruz. 1992 yılından itibaren mağazamız ile lokasyon satış hizmetleri sunarken, 2011 yılından beri Dünya’nın çeşitli ülkelerine mobilya gönderimi yapmaktayız. Ürünlerimiz en çok Hollanda, Avusturya, Bulgaristan, Almanya, İngiltere, Fransa ve Irak gibi ülkeler tarafından rağbet görüyor.


Hollanda Mobilya Gönderimi

Ürünlerin fiyatları tüm ülkeler için geçerlidir ve tektir.
Fiyat listemizde yer alan çizelge ücretlendirmeleri kredi kartı ya da havale ile ödemelere açıktır. Havale işlemlerinde web sitesinde belirtilen nakit iskontolu tutardan işlem yapılmaktadır.

Fiyat ve detaylı bilgi için +90 532 419 45 90 nolu yurt dışı whatsapp hattımızdan ya da 444 21 05 nolu müşteri hizmetlerimizden bilgi alabilir ve paylaşılacak numaralar ile dilerseniz birebir taşıma işlemi gerçekleştiren lojistik firmalarıyla irtibata geçebilirsiniz.

İlgili irtibat numaraları sayesinde Hollanda mobilya gönderimi ve Türkiye’den yurtdışına mobilya gönderimi konuları hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.Hollanda’dan mobilya alımı ile ilgili araştırma yaparken Hollanda mobilya konu başlıklı ya da Niederlande möbel olarak arattığınızda web sitemizde yer alan mobilya modellerine ulaşabilirsiniz. Hollanda bölgesinde ürünlerimizi en çok gönderdiğimiz şehirlerin sıralanışı ise; Amsterdam, Rotterdam, Lahey, Delft, Tilburg, Breda şeklindedir.

Eviniz için mobilya tercihi yaparken Hollanda bölgesindn en çok sipariş alan tarzlar avangarde mobilya ve modern mobilya modelleri olarak sıralanmaktadır. Hollanda mobilya gönderimi hakkında detaylı bilgi edinmek için bizlere dilerseniz [email protected] mail adresimiz üzerinden de ulaşabilirsiniz.

Ürünlerin Hollanda'ya bir takım için ortalama gönderim ücretleri (her şey dahil) aşağıda belirtilmiştir. Net fiyat bilgisi için +90 532 419 45 90 nolu yurt dışı satış hattımızdan bilgi almanızı rica ederiz. Belirtilen fiyatlara KDV, gümrük vergisi, sigorta ödemeleri dahildir.


Türkiye'den Hollanda'ya en uygun kargo bedeli ile gönderim yapan mobilya markasıyız.
 
HOLLANDA
 
Yatak Odası 500 EUR Tv Ünitesi   300 EUR
Yemek Odası 500 EUR Genç Odası   400 EUR
Koltuk Takımı 600 EUR Yatak   300 EUR
Köşe Takımı 600 EUR Portmanto   300 EUR
Oturma Grubu 550 EUR Masa Tk.   350 EUR
Gardrop 400 EUR Sehpa   250 EUR
Bahçe 350 EUR Düğün Paketi 1600 EUR
       
 

Bir Önceki Blog Yazımız Olan Bulgaristan Mobilya Gönderimi Yazımızı İnceleyebilirsiniz.

09.04.2019
İç mimarın seçtikleri

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.