Tüm Filtreler
Eğer evinizi yeniden döşemek istiyorsanız, eski eşyalarınızı yeni eşyalar ile değiştirmek istiyorsanız ya da direkt olarak yeni bir ev kurmanız gerekiyorsa, son çıkan koltuk modelleri ile evinizi döşemeye başlayabilirsiniz. Online koltuk mağazalarından ya da fiziki mağazalardan rahatlıkla yeni model kanepe ve koltuklarınızı temin edebilirsiniz.

Böylece modaya uygun renklerden ve stillerden oluşan ve yenilikçi bakış açısı ile tasarlanan, şekil verilen koltuklara sahip olabilirsiniz. Hem yıkanabilir hem silinebilir ve kurutma özellikleri taşıyan ve leke tutmaz, toz kaplamaz kumaşlardan yapılan yeni koltuk takımı modellerine sitemiz aracılığı ile ulaşabilirsiniz.

                                                                   

                                             
Son Çıkan Koltuk Modelleri Evinize Bir Hayli Yakışıyor

Son Çıkan Koltuk Modelleri

2018 yılında son çıkan koltuk modelleri  evinize bir hayli yakışan ve her yeri koltuklarınıza uygun bir şekilde dizayn edebilecek ve döşeyebileceksiniz. Çok sayıda model imkanı ile soft renklerden, sıcak renklerden ve genellikle nude renklerden oluşmakta olan koltuk modelleri herkes tarafından beğeniyle karşılanıyor.

Koltuklarınızı seçtikten sonra halılarınızı, puf koltuklarınızı, aynı odada kullanacağınız yemek masası ve sandalyeleri, aksesuarlar ve bibloları da oturma grubunuza uygun şekilde seçebilirsiniz. Böylece tamamen birbirini tamamlayan ve hoş görünüme sahip olan bir dekora da sahip olmuş olacaksınız.

 


Son Çıkan Koltuk Modelleri Her Alana Yakışıyor


Her alana yakışan ve her zaman rahatlıkla kullanılabilecek olan, uzun ömürlü olan garantili, tasarımı ile dikkat çeken son çıkan koltuk modelleri önerilerimiz yeni mobilyalar kategorimizde sizleri bekliyor. Köşe takımlarından salon takımlarına, chester tasarımlardan, minderli ve puflu takımlara kadar pek çok çeşidi inceleyebilir ve tamamen alacağınız odanın boyutlarına uygun modelleri tercih edebilirsiniz. Böylece her dönem sıkılmadan kullanmaya devam edebilir ve temizlik açısından da anti bakteriyel özellik sunan yeni takımlara sahip olabilirsiniz.Bir Önceki Blog Yazımız Olan Spor Koltuk Takımı Modelleri Yazımızı İnceleyebilirsiniz
17.11.2017
İç mimarın seçtikleri

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.