Tüm Filtreler

Yaratıcı ve şık çocuk ranza modelleri

 

Metropol hayatı ile birlikte küçük alanlar için büyük çözümler sunan mobilya tasarımlarının önemi ve gösterilen talep artmaya başladı. Mimarisi itibariye kapasitesi geniş evlerde dahi salon konumu haricinde kalan odalar oldukça küçük ve minimal tasarlanıyor.

Genç odası modelleri çoğu zaman tam takım yerine ihtiyaç doğrultusunda modül olarak sipariş veriliyor. Çocuk yataklarında ve ranza modellerinde sunulan geniş yelpazeyi, eğlenceli detayları ve ön plana çıkan pratik kullanım alanlarını sizler için derledik. Sitemizde ayrı bir kategori olarak sunulan ranza modelleri arasında yer alan bazı modelleri incelemeye aldık.

                                                                                                                         
                                                                                 
                 
Şık Çocuk Ranza ModelleriMelodi yavrulu ve merdivenli ranza modelinde olduğu gibi, tüm yaş grubunu hitap eden, unisex çizgilere sahip bir ürün aynı zamanda oldukça kullanışlı olabilir!

Tek kişilik yatak standardına sahip ölçüleri ile her yaştan gencin kullanabileceği bir ranza modeli olan Melodi’nin yan kısmında bulunan ek merdiven modülü derin çekmeceleri ile kullanıma açıktır.

Küçük bir oda da eşyalarınızın kapasitesini sonuna kadar kullanabilmek başarılı bir oda dekorasyonu için doğru adım olacaktır.
 


 

Madame Fonksiyonel Ranza

 

 

Önerebileceğimiz ve aynı zamanda çekmece özelliği bulunan bir diğer ranza modeli ise “Madame” çekmecelerinin yanı sıra yatak ile birleştirilerek kullanılan 2 kapılı dolap modülü ve yine unisex olan cordoba rengi ile her iki çocuğun aynı odayı kullandığı bir dekorasyon için ideal seçimi oluşturacaktır.
 


 

Ranza alırken dikkat edilmesi gerekenler;
 

 

*Odanın tavan boyu ile ranza yüksekliğinin karşılaştırılarak ideal boşluğun yakalanması
 

*Odanızın konumu ile uygun ölçülere sahip bir ürün olması
 

*Çocuk odasında konumlandırılacağı için sertifika ve üretim garantisine sahip olması
 

*Temizliği zor bir mobilya ürün olduğu için kaplama yapısının kolay temizlenebilir bir yüzeye sahip olması
 

*Gerekli emniyetin sağlanması ve korkuluk kullanımının olmasıBir Önceki Blog Yazımız Olan Tv Ünitelerinde Tarz Modeller Yazımızı İnceleyebilirsiniz

28.11.2017
İç mimarın seçtikleri

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.