Tüm Filtreler
Almanya'ya Türkiye'den Mobilya Gönderme


Web sitemizde yer alan ürünleri yalnızca Avrupa ülkelerine değil, tüm Dünya’ya ihraç etmeye başladık. Özellikle Almanya, Bulgaristan, Avusturya, Hollanda ve Irak bölgesinden mobilya modellerimize olan oldukça yoğun talep üzerine anlaşmalı olduğumuz ve uzun yıllardır çalıştığımız güvenilir ve kurumsal lojistik şirketlerle ürünleri kapınızın önüne kadar teslim etmekteyiz. Almanya tüm şehirlerinden Türkiye mobilyası talep ettiğinizde web sitemizde yer alan tüm ürünlere ulaşma ve sahip olma imkanına sahipsiniz.


Türkiye’den Nasıl Mobilya Alabilirim 

Almanya Mobilya Gönderimi

Ürünler web sitemizde yer alan havale/eft fiyatları ile satışa sunulmaktadır ve tüm Dünya için fiyatlandırma tektir. Yurt içi ücretsiz gönderim sunarken, yurt dışı bölgesi için taşıma firmalarının talep ettiği ücret ve gümrük vergisi ek bedeli yer almaktadır.

Bu bedeli bulunduğunuz bölgeye ve alacağınız ürünlerin toplamının oluşturduğu ağırlığa göre lojistik firması standart fiyat listesi ile belirlemektedir.

Fiyat ve detaylı bilgi için +90 532 419 45 90 nolu yurt dışı whatsapp hattımızdan ya da 444 21 05 nolu müşteri hizmetlerimizden bilgi alabilir ve paylaşılacak numaralar ile dilerseniz birebir taşıma işlemi gerçekleştiren lojistik firmalarıyla irtibata geçebilirsiniz.Almanya için Mobilya Kargosu


Almanya bölgesine yoğun olarak mobilya gönderdiğimiz şehirlerden bazıları Düsseldorf, Köln, Frankfurt, Stuttgart, Hamburg, Berlin, Münih, ve Westfalen olarak sıralanmaktadır. Almanya’da bulunan tüm şehirler için mobilya gönderimi yapabilmekteyiz. Bu bölgelerden Almanya için genellikle düğün paketi, koltuk takımı, yatak odası ve genç odası kategorilerimizde yer alan ürünler için rağbet görmekteyiz. 

Ödemelerinizi web sitemizde sistem üzerinden kredi kartı ya da havale yolu ile gerçekleştirerek, güvenli ödeme adımları ile kolayca tamamlayabilirsiniz. Ürünlerimizi aynı zamanda gönderim sırasında sigortalı olarak yönlendirdiğimiz için alışverişinizi en az bulunduğunuz ülkeden yapmış olduğunuz kadar güvenli bir zeminde tamamlayabilirsiniz.

Eviniz için mobilya tercihi yaparken Almanya yerine web sitemizden mobilya seçimi yapıyor olmanın sağladığı en büyük avantaj uygun fiyatlı ve kaliteli ürünlere ulaşabiliyor olmanızdır. Hem model seçeneği hem de avantajlı ve kampanyalı fiyatları ile dilediğiniz modele pek çok farklı seçeneği ile sahip olabilirsiniz.

Almanya mobilya gönderimi hakkında daha detaylı bilgi ve Türkiye’den Almanya’ya mobilya gönderimi konu başlıkları için bize [email protected] mail adresinden tüm sorularınızı yönlendirebilirsiniz.


Ürünlerin Almanya'ya bir takım için ortalama gönderim ücretleri (her şey dahil) aşağıda belirtilmiştir. 3 takım ve üzeri toplu siparişlerde gönderim bedeli çok daha uygun fiyatlı olarak sağlanmaktadır. Net fiyat bilgisi için +90 532 419 45 90 nolu yurt dışı satış hattımızdan bilgi almanızı rica ederiz. Belirtilen fiyatlara KDV, gümrük vergisi, sigorta ödemesi dahildir.

Türkiye'den Almanya'ya en uygun kargo bedeli ile gönderim yapan mobilya markasıyız.
 
Yatak Odası 350 Euro Tv Ünitesi 150 Euro
Yemek Odası 300 Euro Genç Odası 200 Euro
Koltuk Takımı 450 Euro Yatak 150 Euro
Köşe Takımı 400 Euro Portmanto 150 Euro


Türkiye'den Avusturya Mobilya Gönderimi hakkında hazırladığımız ve tüm sorularınıza cevap bulabileceğiniz detaylı yazımızı okuyabilirsiniz.
8.3.2019
İç mimarın seçtikleri

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.