Tüm Filtreler
İç Açan Portmanto Beyaz Modelleri ve ÖzellikleriSon dönemlere damgasını vurmakta olan portmanto beyaz modeller hemen hemen herkes tarafından beğeniyle kullanılmaya devam ediyor. Oldukça hoş bir görünüme sahip olan ve her zaman kullanımı açısından ön görülen modeller içerisinde yer alan beyaz portmanto modelleri hem her modaya uyum sağlıyor hem de her zaman uzun ömürlü ve modası geçmemiş bir şekilde kullanılabiliyor.

Beyaz renk her zaman her yerde her dekorasyona ve renge uyum sağlayan bir renk olduğundan dolayı rahatlıkla tercih ediliyor ve kullanılıyor. Sizler de evinizin iç kısmına ya da dış kısmına bir adet portmanto almak istediğiniz takdirde her zaman dikkatli bir seçim yapmanız gerekiyor ve tercihlerinizi beyaz renkli modellerden yana kullandığınız takdirde daha fazla memnun kalabilir ve daha zamansız bir dekorasyon anlayışı ile kullanabilirsiniz.
                                                                                                                                                                                                                          


Beyaz Portmanto Modelleri


Beyaz Portmanto Modelleri
Portmanto beyaz modeller ve siyah modeller her zaman en çok tercih edilen modeller içerisinde yer alıyor. Ancak beyaz modeller diğer tüm renk tonlarına oranla daha fazla tercih edildiği için daha uzun ömürlü olarak kullanılabiliyor. Sizler de evinizin her köşesinde bu modelleri rahatlıkla kullanabilir ve her zaman her yerden ulaşım sağlayabilirsiniz.

Özellikle de indirimli ve kampanyalı modellerden tercih ettiğiniz takdirde dilediğiniz tonlarını da seçebilirsiniz. Beyazın ekru, krem ve benzeri renk tonları da mevcuttur. Bu renk tonlarından evinizin dekoruna ve uyumuna en uygun olanları aldığınız zaman her türlü şekilde kullanabilirsiniz. Ancak portmanto alırken renginin yanı sıra kullanışlı olup olmaması da her zaman önem taşıyan bir durumdur.
Sürgülü Portmanto Modelleri Ve FiyatlarPortmanto beyaz modeller genellikle en çok tercih edilen modeller arasında yer alıyor. Ancak beyaz modellerin de kendi içerisinde renk tonları ile ayrılmaktadır. Sürgülü ve kapaklı portmanto modellerinin fiyat aralıkları değişiklik gösteriyor.

Beyaz tonlar içerisinden en parlak ve en kartopu beyaz modelleri almak çok çabuk kirlenmelere ve kısa süreli kullanımına yol açabiliyor. Bu nedenle beyazın daha koyu ve daha ekru tonlarından tercih etmek daha kullanışlı oluyor.Bir Önceki Blog Yazımız Olan Mobilya Neden Küflenir Yazımızı İnceleyebilirsiniz
7.10.2018
İç mimarın seçtikleri

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.