Tüm Filtreler
Yüksek kalite, kusursuz işçilik ve seçkin kumaşlar mottosu ile hazırlanan ve exclusive ürünleri bir araya getiren koleksiyon alışveriş sitemizde, ahşap mobilyalar kategorimizde lüksü ve kaliteyi sevenlere özel tasarımlar sunuluyor. Exclusive ürünlerde yalnızca ahşap ve medefe malzeme kullanılmaktadır. Her kategoride ki ürün ve markada olduğu gibi A kalite yani üst sınıf bir seri olur. Kusursuz bir kalite sunan exclusive ürünlerse memnuniyet garantili ve oldukça şık bir seridir. Ahşap Mobilya

Bu koleksiyona ait bazı ürünleri yakından tanıyabileceğiniz şekilde inceledik:
 
 
   
Kalyon Yatak Odası: 6 kapılı geniş gardolabı ve yere sıfır özel dolgulukaryolası ile modern bir konsept Kalyon. Aynı zamanda çok satan ürünler arasında yer alan bu model, ahşap, medefe, cam  gibi mobilyada üst düzey malzemelerin kullanımı ile ortaya çıkan ödüllü bir tasarımdır.

Tv ünitesinde klasik ve naturel şıklıktan hoşlananlara özel: Lukka Ahşap Tv Ünitesi modeli hoş bir alternatif oluşturuyor. Paslanmaz fırınlanmış metal ayak desteği ve alt üst ayrı kullanım dizaynı ile göz dolduran doğal ahşap yansımalara ve üretim kalitesine sahip.
 
Pegasus Ahşap Yatak Odası
   

Klasik dizayndan vazgeçemeyen kalite tutkunlarına özel Melis Ahşap Yemek Odası; Ürün ayakları fırınlanmış masif ağaç üzerine cila uygulanarak üretilmiştir, model komple ahşap malzemedir. Ön yüzeylerinde yer alan desenli ayna kullanımı ve klasik doneler barındıran lükens ayak formu ile dikkat çekmektedir.

Ev dekorasyonunda cevizden vazgeçemeyenler için sıra dışı bir tasarım. Pegasus Ahşap Yatak Odası Tamamı ahşap iskeletten oluşan bir yatak odası. Geniş stopperli kapıları, ilginç şifonyer dizaynı ve led aydınlatmalı başlığı ile rüya gibi bir ürün.
 
Melis Ahşap Yemek Odası
   
Life Ahşap Salon Takımı; 2019 yılına ait bu konsepte ve tasarıma bayılacaksınız. Özel kapitonesi, ahşap iskelet, klapa, kol detayları ve göze çarpan klasik berjer yapısı yanı sıra alternatifli kumaş seçenekleri ile evinizi değerli kılacak bir ürün.
 
 

 
Bir Önceki Blog Yazımız Olan Mardin’de Art Deco Temalı İç Dekorasyon Projemiz Yazımızı İnceleyebilirsiniz.
26.6.2019
İç mimarın seçtikleri

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.