Tüm Filtreler
Diğer tüm eşyalar gibi mobilyalarda kişilerin ruh halini iyi yönde ve kötü yönde rahatlıkla etkileyebilir. Bunun için kişiler evleri için, iş yerleri ve ofisleri için yine çocuk odaları için mobilya seçimlerini doğru yönde yapmaları gerekir. Tüm mobilya seçimleri için doğru renk ve doğru mobilya yerleştirilmesine dikkat etmeleri gerekir.

Aksi halde doğru renkler ya da doğru mobilya modelleri seçilmezse kişiler bütün gün bulundukları ortamlarda ruh halleri kötü yönde etkilenmiş olacaktır. Mobilya ruh halini nasıl etkiliyor, sorusunu kişiler kendilerine sorarak bulundukları ortamlar için kendilerine uygun mobilyaları seçebilirler.
                                                                                                             


                                                                                                                 Mobilya Ruh Halini Nasıl Etkiler?
Ofis Mobilyaları Ruh Halini Nasıl Etkiliyor?


Ofis içi ve dışı mobilya ruh halini nasıl etkiliyor, sorusu ofis çalışanlarının ve ofis sahiplerinin kendilerine sorması gereken sorular arasında yer alır. Ofis için seçilecek mobilyalar koyu renk ve sıkıcı tarzda olursa kişilerin ruh halleri ister – istemez bunalım yönüne adapte edecektir. Renkli mobilyalar ise ofis çalışanlarını diri tutacak ve hep enerjik kalmalarını sağlayacaktır. Eğlenceli tarzda olan mobilyalar çalışanların çalışmalarına daha fazla verim katacaktır.Ev Mobilyaları Ruh Halini Nasıl Etkiliyor?


Ev mobilyaları ev halkının ruh halini kolayca değiştirebilir. Ev için seçilen sade renkler ve koyu renkler ev halkını gereksiz bunalıma sokacaktır. Bunları aşmak için daha renkli ve canlı renkler tercih edilmelidir. Mobilya için sadece renk değil aynı zamanda da mobilya tasarımları ve mobilyanın modelleri de önemlidir. 

Mobilya ruh halini nasıl etkiler, sorusu aslında yaş guruplarına göre de değişiklik gösterebilir. Örneğin genç bir aile için mobilyalar canlı ve pozitif tarzda olursa ev içinde daha fazla enerji yayılacaktır. Orta yaşta ki ev sahipleri için seçilecek mobilyalar çok fazla renklerden oluşmamalıdır. Bunlar için daha sade mobilyalar tercih edilmelidir.Bir Önceki Blog Yazımız Olan En Çok Satanlarda Favori Seçimler Yazımızı İnceleyebilirsiniz.
15.10.2017
İç mimarın seçtikleri

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.