Tüm Filtreler
Evinizin şık ve modern bir görünüme kavuşmasını istiyorsanız bu görünümü sağlayacak eşyaların başında iç dekorasyonunuz gelir. Mobilyalarınız ne kadar modern ve şık olursa evinizde o kadar zevkli bir dekorasyon sağlamış olursunuz. Tercih ettiğiniz yatak odası, koltuk takımı, yemek takımı gibi mobilyalarınızın modelleri ve malzemeleri yakalayacağınız şıklığı bütünler.

Teknoloji gelişip zaman değiştikçe her şey de olduğu gibi mobilya modelleri de çeşitlilikler ve farlılıklar oluşmaktadır. Bu da her dönem için trend olan ürünler ortaya çıkmasına ürünlerin satış rakamlarının tercih ile orantılı kabul edilmesine sebep olur.

                                                                                                    Mobilya Modelleri
Modern ve Şık Mobilya ModelleriTeknolojinin gelişimi zamanın değişimi mobilya çeşitliliğini etkilese de bazı modeller geçmişten günümüze geçerliliğini korumaktadır. Örneğin; klasik toprak renklerinde mobilya modelleri geçmişte de bugün de tercih edilen koltuk takımı modelleri olmuştur.

Yatak odası takımlarında odası küçük olanlar için en fazla tercih edilen sürgülü gardolap çeşitleri en çok satan yatak odası modellerinin dolaplarıdır. Eskiden düz renklerin tercih edildiği mobilyalarda artık günümüzde karışık ve canlı renklerin içinde bulunduğu mobilyalar fazla satılan mobilya modelleri arasında yer alırlar.

Eskiden demir raylı yatak karyolaları moda iken günümüzde bazalı yataklar en çok satan modeller arasında yer alır. Çünkü küçük evler için fazla eşyalarımızı koymaya yarayan bazalar depo görevi görür ve en çok tercih edilen modeller arasında yer alır.


Çok Satan Mobilya Modellerinin Fiyatları


Mobilyaların fiyatları renk, model ve ürün kalitesine göre farklılık gösterse de günümüzde en pahalı mobilyalar klasik mobilyalar olarak bilinmektedir. Klasik mobilyalar el işçiliği olan koltuklar, yatak beşikleri o kategorideki mobilya modellerinin diğer modellere oranla daha maliyetli olmasına neden olur.

Beyaz tonlardaki açık renkli oturma grupları ve yatak odası olan mobilya modelleri de diğer modellere oranla bir tık daha pahalı mobilyalardır.Bir Önceki Blog Yazımız Olan Genç Odası Takımı Nasıl Olmalı  Yazımızı İnceleyebilirsiniz
17.09.2018
İç mimarın seçtikleri

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.