Tüm Filtreler
Sevgili Gabriel Ergin’in Midyat’taki evi için hazırlamış olduğumuz sanatsal tematiği olan özel projemizi incelerken, hem ev içi dizaynı hakkında, hem sipariş aşamaları hakkında hem de elegant lüks serisini yakından tanımanıza yardımcı olacak detayların hepsine içeriğimizden ulaşabileceksiniz.

Gabriel Ergin Türkiye genelinde sayfa ziyaretçilerimizin birçoğu gibi ürünlerini mağazamıza gelmeden online olarak sipariş oluşturarak sahip olmayı tercih etti. Ürünlerin açıklama kısımlarında yer alan; kumaş renkleri, malzeme bilgileri, detaylı video çekimleri ve açılı orijinal stüdyo çekimleri gibi ürünü yansıtan ve anlatan donelere web sitemizden ulaştı.


 

Müşteri hizmetlerimize ulaşarak dekorasyon alanında uzman temsilcilerimizden Gülcan Hanım ile irtibat kurup, konumlandıracağı alan için uygun modüllere, salonun genişliğine ve mobilyanın tonuna uygun olan karteladaki renk skalasından hem en sevdiği hem de en uygun kombini seçerek siparişini tamamladı.Art Deco Mobilya
Sipariş sonrası talep edilen teslimat tarihi için üretim termini belirlenen parçaların fabrikada üretim aşaması tamamlanarak, özenli paketleme işlemine geçildikten sonra tarafına teslim edilmek üzere firmamıza ait taşıma sigortası ile güvenle adresine ulaştırıldı.

Toplu alışveriş avantajlarından biri olan Türkiye genelinde sunmuş olduğumuz ücretsiz kurulum hizmeti de ücretsiz ürün teslimatından sonra tarafına sunuldu.
Peki Sevgili Gabriel’in seçimlerini incelemek ister misiniz ?


Art Deco


Elegant lüks yemek odası ve aynı seriye ait yatak odası ile salon takımını konsept olarak seçerek, yatak odasını tam takım olarak tüm modülleri ile aynı oda da kullanırken, konsol modülünü antrede tercih edip;  salon takımını ise orta sehpası ile tamamlayarak, açık mutfaklı ve daha önceden mevcut olan bar sandalyeli ve mermer tezgah stantlı salonunda modern ile art deco olan 2 farklı tarzı aynı anda yansıtmış oldu.


Bir Önceki Blog Yazımız Olan Irak Mobilya Gönderimi Yazımızı İnceleyebilirsiniz.


 
28.5.2019
İç mimarın seçtikleri

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.