Tüm Filtreler
Web sitemizden ürün siparişi oluşturan sevgili Tayfun Çiftçi’nin seçimleri olan lucci salon takımı ve dream yemek odası takımı ile evinde yakaladığı dekoratifliği yansıtan içeriğimizi bu yazıda inceleyebilirsiniz. 2020 yılına giriş yaparken, modern, art deco, luxury gibi birçok tarz ve seçenekle karşı karşıyayız. Ancak modası geçmeyen zamansız bir ürün ve dekorasyon arayışı içinde olanlar için klasik mobilya modelleri her zaman ve her dönem için uygun bir alternatif olarak yerini koruyor. Lucci Avangarde Salon Takımı
   
Üstelik klasik mobilya tercihi ve dekorasyonunda tek avantaj tasarımının sağladığı zamansız moda anlayışı değil eşsiz ve standart bir sunum haline gelen kalite oluyor. Web sitemizde satışa sunmuş olduğumuz klasik mobilya modellerinin tamamında ahşap malzemeler kullanılmaktadır. Kimi modelin ön yüzeyinin cilalı mat boya kimininse parlak renkte ve hatta sedefli yansımalı lake boyalı olarak üretildiğini gözlemleyebilirsiniz. Kaliteli malzemenin getirdiği kaçınılmaz kaliteli tasarım anlayışı ile hem modası geçmeyen hem de asla eskimeyecek ürünlere klasik mobilya modellerimizi gözlemleyerek ulaşabilirsiniz. Lucci Avangarde Salon Takımı
   
   
Müşterimiz Tayfun Çiftçi’nin farklı kategorilerden yapmış olduğu seçimle salon takımını tamamladığını görüyoruz. Sitemizde yer alan lucci klasik koltuk takımı ile dream yemek odasını kombinleyen Tayfun bey, salonu için gerekli ünite ve orta sehpa gibi diğer aksesuar ürünleri yine aynı koleksiyon ürünlerden seçerek şık bir ahenk oluşturmuş.  
   

Klasik mobilya ürün grubunun sunmuş olduğu tasarım ve malzeme avantajları üst düzeyde olduğu için diğer ürün gruplarına nazaran daha geniş miktarda bir bütçe gerektirebilir. Ancak klasik mobilya modeli tercihlerinizde, yıllarca kullanıma uygun olacak şekilde sunulan kalite ile mobilyanızı dilediğiniz tarihe kadar değiştirmeden kullanarak uzun vadede daha kazançlı çıkacağınız bir seçim yapabilirsiniz. 2019 yılı itibari ile Klasik mobilya’ya olan dönüş 2020 yılında da yeni modellerle ve şık alternatiflere devam edeceğe benziyor.


Web sitemizde yer alan ve tüm ürün grubu koleksiyonları için sunulan ödeme ve gönderim avantajları ile öncelikle tarzınızı belirleyip, daha sonrasında bütçenize göre bir dekorasyon planlaması kolaylıkla oluşturabilirsiniz. Klasik mobilya severlere özel sunduğumuz ve sunmaya devam edeceğimiz onlarca alternatif için klasik mobilya kategorimizi takip edebilirsiniz.
Dream Yemek Odası

 
Bir Önceki Blog Yazımız Olan Salon takımları tercih edilirken püf noktaları Yazımızı İnceleyebilirsiniz.
28.10.2019
İç mimarın seçtikleri

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.