Tüm Filtreler
2018 Oturma odası modelleri tasarlanırken bazı temel kuralları göz önünde bulundurduğu gözlemleniyor. Bu, daha önceki yıllarda görülen yoğun renk ve parlayan malzemeler patlamasının dışında; eski mobilyalardan alınan ilham neredeyse her yerde geçerli. Ve yeni malzemeler, yeni teknolojiler ve estetiğin yeniden düşünülmesi kanıtlanmış bir tasarıma yeni bir hayat kazandırılması için ilham alıyor. İç tasarım sözcüğünü daha zengin ve daha eğlenceli bir yer haline getiriyor.

                                                                                                                                                                                                                      2018 Oturma Odası Modelleri
Modern Tarz Mobilya Seçiminin Önemi


2018 Oturma odası modelleri  tasarımlarının çoğu, farklı dönemlerde noktalanıyor, 1940'ların ve 1950'lerin veya 1970'lerin fikirlerini, kalıplarını ve çözümlerini alıyor ve çok çeşitli ve coşkuyla karşımıza çıkıyor.

Modern bir oturma odası oluşturmak için geçen yüzyılda inşa edilmiş bir eve ya da soluk renk paletine ihtiyaç duymazsınız. En modern çağdaş odaların sadeliği, zekâ ve karakterin çizgi ile dengelenmiş olmasına dikkat edin, yeter. Bu durumda; 2018’de eski mobilyaların, güçlü renklerin, desenler katmanlarının ve antikaların bir arada bulunduğu yaşam alanları çok dikkat çekiyor. Geniş Ve Rahat Kanepeler


2018 oturma odası modellerinde kanepeler genişler ve uzar, oturma düzeni büyük ve kabarık, koltuklar katlanıp, dönebilen özelliktedir.  Konfor ve eğlenceli koltuklar, aşırı büyük, kabarık ve tembel görünümlü oturma düzenlemeleri ve kanepelerdeki yeni eğilim, günümüzün yoğun bir gününün ardından eve gelip rahatlamak için modern hayatın bir ifadesi olarak kabul görüyor.

Ancak bunu lüks ve şık bir atmosferde yapın. Parlayan pırıl pırıl altın, pürüzsüz kadife ve seçkin malzemelerle, baştan çıkarıcı renkli camdan ve ince dekorlu metalden oluşan bir oturma odası, sizi ve misafirliğinizi şık bir ortamda ağırlıyor. Şıklık, 2018 oturma odası modellerinde ilk tercih olarak belirleniyor.

Gerçekten de, zarafete doğru eğilim her yerde hissedilir. Oturma odasının kanepeleri ve oturma öğeleri çok çeşitli olmasa da, diğer mobilya ayrıntılarıyla dikkat çekici hale geliyor. .Oturma odalarında, büyük ve rahat köşe takımları, katlanabilir tekli ikili koltuklarla mobilyalar, 2018 oturma odası modellerinde dinlendirici özellikler ön planda yer almaktadır.


Bir Önceki Blog Yazımız Olan 2018 Genç Odaları Modelleri Yazımızı İnceleyebilirsiniz.
27.10.2017
İç mimarın seçtikleri

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.