Tüm Filtreler
Yeni evlenen çiftler için ya da evini baştan aşağıya yeniden düzenlemek ve yeni eşyalara sahip olmak isteyenler için en önemli eşyalardan birisi de hiç kuşkusuz yemek odası takımı modelleri olarak kabul ediliyor. Yemek odaları evlerde ağır yemekler için özel misafirler için ya da ailecek daha geniş bir alanda yemek yiyebilmek için mutlaka bulunması ve dekore edilmesi gereken alanlardan ilkidir.

Elbette yemek mutfakta ya da özel olarak farklı yerlerde de yenilebilir ancak yemek odaları bu amaç için kullanıldığında her zaman daha fazla anlam kazanır ve daha fazla hoş görünümler elde edilir. Son modaya uygun takımlar ise bu yıl daha çok karşımıza ahşap modeller olarak çıkmaya devam ediyor.

                                                                                                     


Yemek Odası Takımı ModelleriSalon Yemek Masası TakımıYemek odası takımı modelleri her zaman en zor seçilen modellerden birisidir. Daha çok yemek yenilen ancak çoğu zamanda misafir odası olarak kullanılan yemek odalarını dekore ederken dikkat edilmesi gereken bazı ufak ipuçları mevcuttur. Bu ipuçları ufak olmasına rağmen hayat kurtarıcı bir role sahiptir.


Sizler de yemek odalarınızı beğendikten sonra nasıl dekore edeceğinize karar veremediğinizde ya da en doğru şekilde dekore etmek istediğinizde mutlaka ipuçlarına sadık kalmanız gerekiyor. Yemek odalarında yer alan misafir ve koltuk takımlarını mutlaka yemek masası ve sandalyelerine en uzak köşeye kondurmalısınız. Aksi takdirde yemek masası ve sandalyelerinin kullanım alanları daralır ve rahat bir yemek ziyafeti çekilmeyebilir.


 

Yemek Odası KonsolYemek odası takımı modelleri dekore edilirken mutlaka olabildiğince rahat bir şekilde dekore edilmelidir. Yemeklerin çok daha rahat ve esnek bir şekilde yenmesi ve misafirlerin ya da aile üyelerinin daha rahat bir şekilde hareket edebilmesi için yemek masasının ve sandalyelerinin en geniş alanda konumlandırılması her zaman daha önem arz eder.


Aynı zamanda eğer yemek takımı odalarında modelleri içerisinde konsol ve benzeri ürünler mevcutsa, bu ürünler ya alınmamalıdır ya da salona yerleştirilerek ortam dar ve ferah görünümden uzak hale getirilmemelidir. Bu ipuçlarına dikkat edildiğinde yemek odaları son derece konforlu olacaktır.Bir Önceki Blog Yazımız Olan Klasik Salon Takımları Yazımızı İnceleyebilirsiniz
4.9.2018
İç mimarın seçtikleri

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.