Tüm Filtreler
Yeni yıla girmişken trendlerden haberdar olmak için sitemizi takip edebilir ya da 2020 yılına özel hazırladığımız koleksiyon ürünlerimizi inceleyebilirsiniz. Öncelikle hangi tarzların ön plana çıktığını ele alalım.  Diva Luxury Yemek Odası
   
2020’de bayrağı, 2019 yılının ikinci yarısından itibaren trend tutan ve taşıyan Luxury mobilya modası devam ettirecek. Masalsı dizaynı, lüks detayları ve göz alıcı ihtişamı ile luxury tarzı evlere kaliteli bir modernizm imzası atıyor. Ayna detaylar, metal aksesuarlar ve mermer desenlerin ürün tasarımları üzerinde kombin kullanıldığı 2021 mobilya modelleri onlarca alternatifi ve yenilikçi örneği ile ulaşılabilir lüksü evlere taşıyor.  Rugby Yemek Odası
   
Yükselişte olan bir diğer trend metal mobilyalar: Gerek kalitesi, gerek doğal yapısı ile 2020 yılının trendi olan metal mobilyalar yeni yılda da karşımıza çıkıyor. Çoğunlukla modern tasarımlı mobilya modellerinde karşımıza çıkan metal mobilyalar, kaliteyi teknoloji ile buluşturan yenilikçi bir dizayn. Koltuk takımlarının ayak aksesuarlarında, yatak ve yemek odası takımlarında ise ön yüzey aksesuar kullanımı ile karşımıza çıkan metal mobilyalar, modellere hareket ve modern detaylar katan birer kullanım aracına dönüşüyor.  

Pastel renkler: Yine ahşap ya da luxury mobilya kategorisinde bulabileceğiniz derin mavi, soft bej, açık yeşil ya da toprak tonları 2020 yılında yeni modeller üzerinde etkilerini göstermeye devam edecek.. Pantone yılın rengi olarak seçilen klasik mavi rengi de özellikle koltuk takımlarında döşeme rengi olarak karşımıza sıkça çıkacak. 


2020 yılının sonlarında bizi şaşırtması beklenen bir diğer akım; Sokak stili olacak.. Bohem ve salaş tarzın etkilerini bu yıl dekorasyona taşıyacağız. Mahsen temalı koyu renkli kombinasyonların bir araya geldiği bohem tarzı dekorasyonda koyu renkte ahşap mobilyalarla (sedir, kızıl kahve, kiraz, maun gibi) daha çok 10 yıl kadar öncesinde kullanılan renkler; gri tonlarında duvar boyaları, fütüristik duvar panoları ve desenli duvar kağıtları ile modernize hale getirilerek salaş ve modern bir ahenk yakalanacak. Bu tarza en çok yakışan koltuk takımı modeli ise yine geniş ve konforlu chester kanepeler olacaktır. 
Hisar Chester Lacivert Salon Takımı

 
Bir Önceki Blog Yazımız Olan Klasik Mobilyanın Vazgeçilmez Cazibesi Yazımızı İnceleyebilirsiniz.
6.2.2020
İç mimarın seçtikleri

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.