Tüm Filtreler

Seçiminizi Daraltın

Marka

Fiyat Aralığı

Sadece

Genişlik

Ürün Grubu

Renk


 
Liste Şeklinde Göster Katalog Şeklinde Göster
28.800,00 TL
21.000,00 TL
24.900,00 TL
21.900,00 TL
13.000,00 TL
13.000,00 TL
13.000,00 TL
23.700,00 TL
31.640,00 TL
58.900,00 TL
45.500,00 TL
Bu kategoride toplam 676 ürün listeleniyor.

Masa Sandalye Takımları

Masalar kategorisinde yep yeni tasarımlara yer veren ve yaşadığınız mekânı güzelleştiren dekoratif ürünler CaddeYıldız mobilya da. Ufak detayların büyük yenilikler ve değişimlere öncelik ettiğini göreceğiniz mutfak masası örneklerimiz ve önerilerimizle klasik, modern ve avangarde dekor ürünlerimize bir tıkla sahip olabileceksiniz. Yeniden dekore etmek istediğiniz ya da yeni kuracağınız eviniz için en uygun mutfak masası ürünleri tasarım anlayışını değiştiren çizgiler ve ürünlere kategorimizi inceleyerek sahip olabilirsiniz. Yeni tarzda ev dekorasyon ürünlerine göz gezdirdiğinizde örneğin yemek masası ya da sandalyeler gibi modern detayların ve minimalist çizgilerin ön plana çıktığını görüyoruz. Artık yer tutan ve hiçbir özelliğe sahip olmayan ev eşyalarının yerini daha sade, daha modern ve basit tasarım ürünleri tamamlıyor. Konsol modelleri, yemek masaları, mutfak köşe bank takımları , sandalyeler ve daha bir çok farklı modern tasarımlar ev dekorasyonuna dâhil olmaktadır.

Masa Modellerimiz

Masalar kategorimizde bulunan yemek masaları, sandalyeler, ve mutfak köşe takımları gibi pek çok içeriğe kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Yüzlerce yemek masası ve sandalye ürünü ile mutfak ve salonlarınızın dekorasyon anlayışını değiştirecek tasarımları tek bir kategori altında buluşturuyoruz. Keza mutfak köşe takımları ya da masalı konsept köşe takımları ile mutfağınız ve ofisiniz için dekor mobilya önerileri sunuyoruz. Masalar kategorimizde eviniz için gerekli tüm temel eşya malzemelerine ya da aksesuar ürünlerine ulaşabilirsiniz. Ev dekorasyonunuz için önemli olan şık masa modelleri ürünlerimizi değerlendirerek mekânınız için görsel açıdan olumlu bir dokunuş yapabilirsiniz. Mobilya aksesuarlarında dinlenme koltukları, kitaplıklar, çekmecelikler, aynalar, yan sehpalar gibi eviniz için gerekli pek çok ürüne aynı içerikle ulaşabilirsiniz.

Yemek Masaları

Dekoratif ürünlerde tüm yenilikleri ve modayı takip ederek editörlerimizle birlikte özenle seçilen yüzlerce ürün grubuna yer vermekteyiz. Eviniz için aranılan ürün çeşidine ve içeriğine sahip olan alışveriş sitemizde ev dekorasyonu için gerekli tüm eşyalara bir tıkla kolayca sahip olabilirsiniz. Sitemizde bulunan 3D güvenlik sistemi ve ssl sertifikası ile alışverişinizi güvenle tamamlayabilirsiniz. CaddeYıldız mobilya ekibi olarak en yeniyi kalite- fiyat kıyası ile müşterilerimize ulaştırmakta ve ayrıcalıklı hizmeti sağlamaktayız. Ev dekorasyonunuz için gerekli olan her şeye sitemiz aracılığıyla on-line olarak sahip olabilirsiniz.
 

Ev dekorasyonunuzu tamamlamanıza yardımcı olacak modern sehpa modellerimizi inceleyebilirsiniz.

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.