Tüm Filtreler

Seçiminizi Daraltın

Marka

Fiyat Aralığı

Sadece

Karyola Türü

Liste Şeklinde Göster Katalog Şeklinde Göster
9.900,00 TL
5.990,00 TL
35.000,00 TL
24.500,00 TL
19.000,00 TL
Bu kategoride toplam 252 ürün listeleniyor.

Karyola Modelleri ve Fiyatları

Evlerimizin olmazsa olmazı olan karyola ve başucu modellerinde konfor, kalite, estetik şıklık gibi kriterlerin yer aldığı model çeşitliliğini ziyaretçilerimize sunmaktayız. Pek çok farklı malzeme niteliği ile üretilen karyola modellerinde bu ara sıkça duyduğumuz ve pratik fikir olarak revaçta olan büyüyen karyola modellerinin yanı sıra; ahşap karyola modelleri, ferforje, ve kumaş kaplama olarak başlıca tercih edilen ürünlerde yüzlerce model alternatifimiz mevcuttur. Büyüyen karyola modelleri beşikten sonraki süreç için oldukça kullanışlı bir forma, pratik şekilde dönüştürülebilmektedir. Büyüyen karyolalar bebeklik döneminden başlamak üzere 6 yaşa kadar kullanıma uygundur.
 

Tek Kişilik Karyola Modelleri

Hem her tarza hitap eden hem de her bütçeye uygun olan cazip ödeme alternatifli karyola modelleri ile dekorasyonunuzu şık bir dokunuş katabilirsiniz. 90x190 cm ölçüsünden başlayan karyola tek kişilik alternatifleri, king size dediğimiz 200x200 cm ölçüsüne kadar dilediğiniz aralıkta tek kişilik ve çift kişilik karyola alternatifine ulaşabilirsiniz. Hem tek kişilik hem de çift kişilik karyola modellerinde sandık ve müzik sistemi gibi özellikler sunan akıllı karyola modellerine kategorimizden ulaşabilirsiniz. Bu tip karyola ürünleri, şarj portu, usb girişi, müzik dinleyebileceğiniz şekilde ses sistemi, mini dolap, gizli kasa ve sandık gibi özelliklerle maximum konfor ve ayrıcalık sunan mobilya tasarımlarıdır. Akıllı karyola modelleri yalnızca çift kişilik olarak üretilmektedir ve genellikle 180x200 cm ölçüsünde tercih edilmektedir.
 

Çocuk Karyola Modelleri

Tek kişilikte 120’lik olarak geçen ve bir buçuk kişilik olarak tabir edilen yetişkin çocuklar için sıklıkla talep edilen karyola örnekleri genç odası modellerimizde bulunmaktadır. Bu ürünlere tek kişilik karyola filtrelemesi ile hızlıca ulaşılabilir, çocuk karyola modelleri 90’lık 100’lük ve 120’lik olarak farklı ölçülerde ihtiyacınıza göre üretilmektedir. Aynı şekilde ranza modellerimizin de birçoğu karyola formunda ayrılabilir niteliktedir ve farklı ölçü ile renk seçenekleri sunulmaktadır. Bebek odası modellerimizde beşik ve bebek karyolası modellerini modül olarak ve yataklı, yataksız alternatifleri ile sunabilmekteyiz.
 

Çift Kişilik Karyola Modelleri

Karyola, yatak, başlık olarak set şeklinde alımlarda daha uygun fiyata gelen yatak setlerinde karyola formu ile aynı tasarımda ve malzeme dokusunda üretilen başucu modelleri ve aradığınız kriterlere uygun, uyku kalitenizi yükseltecek yatak modelleri hem mağazalarımızda hem de web sitemizde sizleri bekliyor. Yatsan marka yataklarımızla yaşam tarzınıza ve ihtiyacınıza yönelik ortopedik ve visco yatak modelleri ile karyola modelinizi set şeklinde tamamlayarak alabilirsiniz. Çift kişilik karyola modelleri özellikle retro tarza atıfta bulunan ve daha sade ferah bir dekorasyon oluşturmak isteyenler içinse aynı zamanda ferforje karyola modellerimiz de bulunmaktadır.
 

Modern Karyola Modelleri

Yatak seti modelinizin yatak odası dekorasyonunuzun teması ile uygun olması ve alan hacmini en doğru şekilde kullanarak yerleşim yapabilmek için iç mimarlarımızdan ücretsiz danışmanlık hizmeti alabilirsiniz. Çift kişilik baza ve karyola modelleri 140x200 karyola ölçüsünden başlamaktadır. 120’lik ve 130’luk ara ölçülerin dışında standart olarak kabul edilen çift kişilik ebat formu bu şekildedir. Yerleşim planı ile birlikte yatak odanızdaki diğer mobilyaların konumu ve aksesuar konumlandırmaları gibi teknik detaylarda fikirler edinerek yaşam alanınızı doğru dizayn ile şekillendirebilirsiniz. Hem yatak odası modellerimizde hem de yatsan markalı satışını gerçekleştirdiğimiz ürünlerde modern stile uygun alçak karyola tasarımlarımız da mevcuttur.
 

Bazalı Karyola Modelleri

Bazalı karyola modellerimiz, karyola formunda üretilen standart kasalı baza formundan uzak, daha estetik görünen ancak depolama avantajı da sağlayan tasarımlardan oluşmaktadır. Aynı şekilde çift ve tek kişilik ebatlarda üretilebilen bazalı karyola modellerimiz, tasarım olarak yatak odanızdaki dolap ve şifonyerle uyumu yakalarken farklı dizaynda baza yerine kendi takımı ile tamamlayabileceğiniz sandık özellikli karyola formunu sunmaktadır. Bazalı karyola modellerimiz yere sıfır üretilmektedir. Alt tabla desteğini zeminden aldığı için çökme yaşanmamaktadır. Üst yüzeyde yatağı ve ağırlığı kavrayan çelik profil mevcuttur. Maximum kapasite alanına kadar ve makasların üzerini örtecek ağırlıkla doldurulmadığında son derece uzun ömürlü kullanılabilmektedir. Karyola modellerimiz tıpkı diğer ürün gruplarında olduğu gibi 24 ay boyunca garanti kapsamındadır. Genç odası modellerimizde yer alan genç karyola modelleri de kendinden bazalı nitelikte üretilebilmektedir. Ürünlerimizi Türkiye’nin her yerine ücretsiz teslim ediyoruz ve aynı zamanda Dünya’nın her yerine gönderebiliyoruz.
 

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.