Tüm Filtreler

Seçiminizi Daraltın

Marka

Fiyat Aralığı

Sadece

Genişlik

Renk

Liste Şeklinde Göster Katalog Şeklinde Göster
Bu kategoride toplam 104 ürün listeleniyor.

Çalışma Masası Modelleri

Modern ve fonksiyonel kullanıma sahip, ders çalıştırmayı kolaylaştıracak çalışma masası modelleri son dönemde sıklıkla tercih edilen ürünler arasında yer alıyor. Hem ofiste hem de evde hayatı kolaylaştıran formları ile karşımıza çıkan pratik çalışma masası modelleri pek çok farklı örneği ile 2024 yılında karşımıza çıkıyor olacak. Bu yıl koyu tonların mobilyada hayatımıza geri dönmesi ile birlikte doğal dokuları da beraberinde getiren ve uzun süreli, zamansız bir kullanım alanı yaratan ahşap çalışma masası modelleri yeni sezonda sıklıkla tercih ediliyor olacak. Modern ürün gruplarında son dönemde karşımıza çıkan bir diğer modellerden biri de duvar çalışma masası modelleri oluyor. Duvara monte olarak dizayn edilen iç raflı ya da çekmeceli dolap eklentileri ile beğenilen ürünler arasında yer alıyor. Dolaplı çalışma masası modelleri şeffaf temperli cam uygulamaları ile bilgisayar ve çalışma masası modellerine led özelliği taşıyabiliyor. Ledli veya okuma lambalı ürünler özellikle ofis çalışma alanlarında çok sevilen ve tercih edilen modeller arasında yer alıyor.

Ders Çalışma Masası

Ders çalışmak için tasarlanan laptop çalışma masası modellerinde bilgisayarın şarj ve mouse aksesuarlarının konumlanması için özel alanlar mevcuttur. Ders çalışmayı kolaylaştıran ergonomiye sahip çalışma masası modellerinde kademeli masa ve sandalye tercihleri daha uygun olacaktır. Aynı zamanda ders çalışma masası modelinize karar verirken kütüphaneli çalışma masası ürünlerine göz atabilirsiniz. Geniş kullanım alanına sahip üst dolaplı ya da açılır kapanır çalışma masası modellerinde aynı zamanda kitaplı çalışma masası örneklerini de görebiliyoruz. Geniş kullanım alanı sağlayabilmek için hem ders hem de iş için uygun üretilen ve evrak depolama görevi gören çekmeceli çalışma masası modelleri geniş, kullanışlı ve şık birer alternatif oluşturuyor.

Bilgisayar Çalışma Masası

Çocukların gelişimi için önemli bir rol oynayan kendi odalarında, oyun oynayabilecekleri alanları eşya ile doldurmanız, odasında yeterli verimi almasının önünde ciddi bir engel olacaktır. Modern genç odaları tam da bu fikri destekler nitelikte daha kullanışlı ve küçük ebatlarda üretiliyor. Ve yine led aydınlatmalı, usb port girişli, metal panolu gibi tek bir üründe birkaç fazladan detaya sahip olan çalışma masası modellerini de yine modern ürün grubunda görebilirsiniz. Web sitemizde yer alan onlarca farklı çalışma masasını, renk ve model alternatifi sayesinde home office olarak değerlendirilen çalışma odalarında, ofislerde ya da toplantı alanlarında rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

Kitaplıklı Çalışma Masası

Çalışma masasına ek olarak üretilen üst dolaplı ya da seyyar yan dolap eklentili olarak modüler şekilde dizayn edilen kitaplıklı çalışma masası modelleri ders kitapları için uygun depolama alanını sunuyor. Aynı zamanda bir kitaplık görevi de gören bu modeller genç odalarında ek kitaplık alımının önüne geçiyor. Alan hacminiz ikili çalışma masası modeli için uygunsa kitaplıklı ders çalışma masaları tam da size göre demektir. Tek üründe iki işlev sunan bu modeller depolama ihtiyaçları için en uygun çözümü de beraberinde getiriyor.

Genç Çalışma Masası

Genç çalışma masası modellerinde yeni nesil fonksiyonel dokunuşlarla oldukça iddialı detaylar bulunmaktadır. Usb girişli ek port modüllü, ledli, kitaplıklı gibi eklentilerle karşımıza çıkan genç çalışma masası modelleri en çok satan ürünler kategorisinde yer almaktadır. Compact genç odası tasarımlarında karşımıza çıkan çalışma masalarında aynı zamanda kalemlik cebi, okuma lambası gibi alanlarda mevcuttur. Bu örnekleri ile geniş çalışma masası tasarımlarında karşımıza çıkan fonksiyonel compact dizaynlar son dönemde en çok sorulan modeller arasındadır. Kendinden ledli ya da okuma lambalı olan lambalı çalışma masası modelleri ders çalıştırmayı kolaylaştıran fonksiyonu ile gençler açısından oldukça seviliyor ve tercih ediliyor. Genç odası modelleri parça siparişe açık olduğu için sitemizde yer alan ve beğendiğiniz genç odası tasarımının içeriğinde bulunan herhangi bir çalışma masasını da ayrı olarak sipariş verebilirsiniz. Varyasyona açık pek çok örnekle birlikte dilediğiniz renk, malzeme dokusu ve kalitedeki ürüne bir tıkla ulaşabilirsiniz.

Modern Çalışma Masası

Daha sade, minimal ve göz yormayan detaylarla bezeli olan modern çalışma masası modelleri, çalışma alanında sakin bir hava yaratmak için oldukça doğru bir tercih. Zamanınızı daha üretken kullanmanıza destek verecek olan ders çalışma masası modelleri modern tasarımlı örnekleri ile odanıza uygun ölçüde ayarlanabilir. Kişiselleştirilebilir aynı zamanda fonksiyonel özellikler sunan açılır kapanır çalışma masası modelleri ile alandan tasarruf ederken dekorasyonunuzun modern çizgisini korumaya devam edebilirsiniz.

Çalışma Masası Fiyatları 2024

Farklı bütçeye ve ihtiyaçlara yönelik olarak üretilen uygun fiyatlı çalışma masası modelleri ile pek çok özelliğe sahip çalışma masası modeline indirimli özel fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Fiyatların model, tasarım ve malzeme niteliğine göre belirlenmesi nedeni ile bütçenize uygun ve aradığınız çeşitlilikte ürüne ulaşabilirsiniz. Kredi kartına taksitlendirme gibi esnek ödeme sistemiyle özellikle kampanya dönemlerinde avantajlı ödeme kolaylığı ile çalışma masası takımı modellerine sahip olabilirsiniz.

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.