Tüm Filtreler
Yemek Odası Takımı Dekorasyonunda Yeni Modeller ve Tarzlar Dikkat Çekiyor


Kullanımı her zaman son derece rahat olan, en güzel ve en lezzetli yemeklerin sunulduğu yemek odalarında en önemli ve ilk dikkat edilmesi gereken durum ise yemek odası takımı dekorasyonu olarak kabul ediliyor. Yemek odaları endüstriyel olarak hayatımıza girdiğinden bu yana her zaman dekorasyonuna, kullanılan aksesuarlara ve dizayna önem veriliyor ve en iyi en doğru şekilde iç mekan dekorasyonuna dahil edilen hale getirilmek üzere özen gösteriliyor.

Bu nedenle sizler de bir yemek odası takımını dekore etmek istediğinizde hem en güzel sohbetlerin yapılacağı şekilde hem de en rahat hareket edilebilecek şekilde dekore ettiğinizden emin olmalı ve doğru dekoru bulana kadar araştırıp, mobilya tarzlarını birbirinden ayrıştırarak seçim yapabilirsiniz.

                                                                                  


Yemek Odası Takımı DekorasyonuYemek Odası Ve Salon Dekorasyonu


En şık yemek odası takımı dekorasyonu sahibi olmak için öncelikle yemek odası olarak kullanılacak alanın yemek odası takımına uygun olup olmadığını ölçmek gerekiyor. Yemek odaları diğer odalara oranla daha geniş olan odalardan birinden seçilmelidir.

Çünkü yemek odaları aynı zamanda misafir odaları olarak da kullanılır. Yemek odalarının genişliğine, uzunluğuna ve gölgelendirme ve ışık alma oranlarına göre bir takım seçilmelidir. Seçilen takım içerisinde yer alan ürünler mutlaka açılar ölçülerek yerleştirilmelidir. Yemek masası ve sandalyeleri odanın en aydınlık köşesine yerleştirilmelidir ve etrafına koltuk ya da sehpa gibi ürünler konulmamalıdır.Yemek Odası Dekorasyonu Nasıl Yapılır?


Öncelikle yemek odası takımı dekorasyonu oluştururken takım içeriğinde yer alan modül seçeneğini konumlandıracağınız alana göre belirleyebilirsiniz. Ayrı bir salon takımı dekore edecek alanınız mevcut değilse ve yemek odası ile salon takımınızı aynı oda da kullanmayı düşünüyorsanız, tam takım tercih etmek yerine masa, sandalye, tv ünitesi gibi öncelikli parçalardan seçim yapabilirsiniz. Sonrasında ise kullanılan aksesuarların, halıların ve perdelerin de uyumuyla her zaman en şık ve en doğru yemek odası dekorasyonunu elde edebilirsiniz.Bir Önceki Blog Yazımız Olan Salon Takımı Aksesuarları Yazımızı İnceleyebilirsiniz.
21.9.2018
İç mimarın seçtikleri

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.