Tüm Filtreler
Evlerin bir kısmını böyle değerlendirmek isteyen kişiler, yemek odaları fiyatları konusunda da bilgi alırken buna göre adımlar atıyorlar. Günümüzde üretimden direk satış yapan firmalar her zaman daha uygun fiyatlar sunabilirken insanların her bütçeye uygun ürünleri bulma şansı oluyor.Yemek Odaların Hangi Mobilyalar Yer Alıyor ?Yemek Odaları Fiyatları


Yemek odalarının tasarımlarını gerçekleştirecek olan kişiler içerisinde hangi malzemelerin olması gerektiğini düşünürken burada kendi kullanım şekilleri ön plana çıkıyor.

Yemek odalarında yemek masası en önemli mobilya ürünü olurken buna konsollar eşlik ediyor. Bazı kişiler yemek sofralarında televizyon izlenmesini de sevdiğinden televizyon ünitelerini tercih ediyorlar.

Ancak bazı kişiler bu alanlarda yalnızca sohbet edileceğini düşündüğünden bu üniteleri çok fazla tercih etmiyorlar. Bunların yanı sıra konsollar yer alırken içerisine yemek masasının üzerinde kullanılacak olan malzemeler kurulabiliyor.Mobilyaların Fiyatları Ne Kadar ?


Yemek odalarının tasarımları yapılırken en yüksek fiyat genel olarak masalara ayrılıyor. Masalar, sandalyeleri ile birlikte satışa sunulurken fiyat olarak biraz yüksek seviyelere çıkabiliyorlar. Masaların üretildiği ağaçların türüne göre fiyatlar değişirken çok yüksek miktarlara kadar çıkmak mümkün oluyor.

Standart bir yemek masası almak isteyen kişiler 2000-3000 TL seviyesinde bir harcama yaparken daha kaliteli ürünlere yönelen kişiler 5000 TL ödemeyi göze alıyorlar. Bu miktar masa ve sandalyelerde tercih edilen malzemelere göre çok daha yüksek seviyelerde çıkabiliyor.Yemek Odaları Nasıl Seçilir ?


Yemek odalarında kullanacakları ürünleri seçerken insanların dikkat etmeleri gereken ilk etmen ebat oluyor. Genelde evin en küçük ebatlardaki odası yemek odası olarak kullanıldığından insanlar bu odanın içerisinde malzemeleri kullanırken sıkışıklık olmasını istemiyor.

Bu doğrultuda tercih edilen ürünler sayesinde çok daha rahat ve ferah bir ortam kurulabiliyor. Bunlara ek olarak ürünlerin renkleri de çok büyük önem arz ediyor. Evin diğer kısımlarına uyması gereken bu tasarımların aynı zamanda sıcak bir ortam oluşturması da gerekli oluyor.Bir Önceki Blog Yazımız Olan Yatak Odaları Fiyatı Yazımızı İnceleyebilirsiniz.
 
18.2.2019
İç mimarın seçtikleri

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.