Tüm Filtreler
Evlerin ilk dizilen kısımları olarak gösterilen yatak odaları birçok farklı malzemeyi bir arada barındırırken çok farklı özelliklerde olabiliyor. Yatak odalarının içerisinde yer alan parçalar arasında karyola ilk sırada yer alsa da gardırop ve yatak başının da çok büyük önemi oluyor. 

Yatak odaları fiyatı açısından ciddi farkların oluşabildiği odalar olurken bu aşamada kullanılan malzemelerin ve tasarımın çok büyük önemi bulunuyor. Kişiler modern ya da klasik tarzlarda seçtikleri yatak odalarını satın alırken çok uzun yıllar değiştirmeden kullanmayı amaçlıyor.Yatak Odaları İçin Karyola Modelleri
Yatak Odaları Fiyatları


Karyolalar yatak odalarının en önemli parçalarını oluştururken farklı ebatlarda tercih edilebiliyorlar. Karyolaların ebatları ne kadar büyük olursa çiftler o kadar rahat bir uyku çekme şansı bulurken burada yatak odasının ebatları onlara engel olabiliyor.

Eğer çiftler kendilerini çok rahat hissedebilecekleri bir yatak odası tasarımı istiyorlarsa bunun için hem karyolalarını hem de diğer elemanları çok iyi bir şekilde seçmek zorunda oluyorlar.

Karyolaların ebatlarını belirledikten sonra ayaklı ya da ayaksız modeller arasından seçimlerini yapan çiftler isterlerse baza içeren modellere de yönelim gösterebiliyorlar.Karyola Başı Seçimleri


Yatak odalarında karyolalar ne kadar önemliyse karyola başları da aynı seviyede önem arz ediyor. Yatakların çok iyi bir görünüme kavuşmasında yatak başları çok büyük önem arz ettiğinden farklı tasarımlar çiftlere sunulabiliyor.

Yatak başlarında kullanılan malzemeler çok ciddi farklılıklar ortaya çıkarırken kumaş malzemelerin yanı sıra metal ya da ahşap malzemeler de tercih edilebiliyor. Bunlar arasından seçimler yapılırken yatak odasının genel havasına göre karar veriliyor.Fiyatlar Ne Kadar?Yatak odası almayı düşünen kişiler her zaman harcayacakları ücretleri de merak içerisine bekliyorlar. Yapılan araştırmalarda kaliteli bir ürün almak isteyen çiftlerin harcamaları gereken ücretler hızlı bir biçimde artabiliyor. Genelde yatak odası takımları 2000 TL ücretten başlarken seçilen modellere göre çok üst seviyelere yükselebiliyor.

Çiftler uzun süre kullanabilecekleri kaliteli ve şık modeller seçmek isterlerse bu durumda 8000 TL civarında bir harcama yapmak durumunda kalıyorlar. Ancak uzun süre kullanılabilen bu ürünler ile verilen paranın karşılığı da alınmış oluyor.Bir Önceki Blog Yazımız Olan Koltuk Takımları Kampanya Yazımızı İnceleyebilirsiniz.
 
18.2.2019
İç mimarın seçtikleri

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.