Tüm Filtreler
Şık ve modern bir ev dekorasyonu denildiği zaman çoğunlukla ilk akla gelen birbirinden şık tasarımlı yeni mobilyalar ya da aksesuarlardır. Hâlbuki yaşadığınız alanlarda şık ve modern bir hava yaratmak için her şeyin son moda ya da dört dörtlük olmasına hiç gerek yok.

Mekânınıza yapacağınız ufak tefek dokunuşlar ile odanıza renk katabilir ve modern bir görünüme kavuşturabilirsiniz. Evinizin ortamını değiştiren ve ortama modern ve şık rüzgârlar estiren yan sehpaların kullanımı son dönemlerde bir hayli yaygınlaştı. Yan sehpa modelleri kullanım alanlarına göre farklı modellerde ve şekillerde üretilmektedir.
Yan Sehpa Modelleri Koltuk İçin Yan Sehpa Modelleri


Oturma odanızdaki günlük oturduğunuz koltuğunuzun yanında duran yan sehpa ile hem konfor ve rahatlığın tadını doya doya çıkartabilir hem de oturma odanıza farklı bir dokunuş yapabilirsiniz.

Çok amaçlı raf sistemli yan sehpaların üzerini ya da raflarını isterseniz günlük okuduğunuz gazete ve kitaplarınız için kullanabilir, isterseniz de küçük şık dekoratif aksesuarlar ile hoş bir dekorasyon yaratabilirsiniz. Salonunuza yan sehpa modelleri ile her yeri işgal etmeden hoş bir dekorasyon hazırlayarak salonlarınıza modern ve şık rüzgârlar estirebilirsiniz.
Tekli Ve Cam Yan Sehpa Modelleri


Oturma odanızdaki günlük oturduğunuz koltuğunuzun yanında duran yan sehpa ile hem konfor ve rahatlığın tadını doya doya çıkartabilir hem de oturma odanıza farklı bir dokunuş yapabilirsiniz.

Çok amaçlı raf sistemli yan sehpaların üzerini ya da raflarını isterseniz günlük okuduğunuz gazete ve kitaplarınız için kullanabilir, isterseniz de küçük şık dekoratif aksesuarlar ile hoş bir dekorasyon yaratabilirsiniz. Salonunuza yan sehpa modelleri ile her yeri işgal etmeden hoş bir dekorasyon hazırlayarak salonlarınıza modern ve şık rüzgârlar estirebilirsiniz.Bir Önceki Blog Yazımız Olan Genç Odası Takımı Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli? Yazımızı İnceleyebilirsiniz
10.10.2018
İç mimarın seçtikleri

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.