Tüm Filtreler
Tv Ünitesi Tarzınıza Karar Verin


Salonunuzun odak noktasında yeri olan ve neredeyse tüm salonda baş başa kaldığınız ürünlerdir tv üniteleri. Keyifli aile akşamlarında sizlere eşlik edecek olan ve sinema, program keyfinizi ikiye katlayan keza her evde bulunan tv’lerin konumlandırılma ihtiyaçlarının karşılandığı üniteler nasıl daha şık ve fonksiyonel görünür?


Modern tv ünitesi modelleri


Özellikle çoklu dolap kabinleri, çoğu zaman seyyar raf kullanımı ve geniş çekmeceleri ile dikkat çeken tv üniteleri modern eşya kategorisinde yer almaktadır ve elektronik aletleri destekleyen ergonomik yapıdadır. Geometrik desenlerin ön plana çıktığı modern ürünler yaratıcı tasarımın sınırlarını zorlayan ve ilham veren niteliklere sahip örneklerle dolu!
                                                                                                                 


                                                                                                           Tv Ünitelerinde Tarz Modeller
Avangarde Tv Ünitesi Modelleri


Birçok eşyanızı depolarken aynı zamanda dekorasyonunuzun tamamlayıcı ve şık parçasını salonunuza taşımış olursunuz. Avangarde ürünlerin birçoğunda ahşap ve simli boyalı malzemeler kullanılmaktadır. Açık renk kullanımının yoğun olması dikkat dağınıklığının önüne geçerek seyir keyfinizi arttırmaya yarayan unsurlar taşır.
Country Tv Ünitesi Modelleri

Konsept evler oluşturmaya çalışanların imdadına yetişen ve önemli eşya aksesuarlarının arasında yer alması ile bilinen tv üniteleri, genellikle country dekorasyon anlayışını benimseyenler için kurtarıcı birer kombindir. Doğal ceviz ya da mat beyaz renkte üretilen bu tarzın destekleyicileri bahar havası taşıyan dekorasyon tarzından ve kaliteden çok hoşlanır. Yapımında da doğal ve birinci sınıf masifin kullanıldığı country ürünler tıpkı 1800’lü yıllarda olduğu gibi uzun yıllar modasını korumaya devam edeceğe benziyor. Aynı zamanda bu hali ile evini sürekli olarak yenileyemeyenler için iyi bir alternatif oluşturuyor.Klasik Tv Ünitesi Modelleri


Yine kombin tarzlardan biri olan klasik tv ünitesi ürünleri, modern eşyaların birbirinden bağımsız dekore edilmesi gibi gelişi güzel bir araya getirilemeyeceğinden, klasik bir yaşam tarzı benimseyenler için uygun bir seçim olacaktır. Klasik bir tv ünitesi siparişi vermeyi düşünürseniz, salonunuzda mutlaka yemek odanız, koltuk takımınız ya da aksesuarlarınızda klasik doneler barındıran tercihlere sahip olduğunuzdan emin olmalısınız. Evde geçirilen zamanın keyfini ikiye katlayan tv’niz için kategorimize tıklayarak araştırma yapmaya hemen başlayabilirsiniz.?Bir Önceki Blog Yazımız Olan Dekorasyonda Sehpa Nasıl Kullanılır Yazımızı İnceleyebilirsiniz
27.11.2017
İç mimarın seçtikleri

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.