Tüm Filtreler
2017 Yılında sektör fark etmeksizin endüstriyel tasarımların tamamında modern ve vintage ürünler kullanılabilir oldu. Modanın ve güncel tasarımların dahi ön planda olduğu giyim sektöründe 60’lı yıllar retroların ve hippi anlayışının hayatımıza girdiği 70’ler ve renk cümbüşünün yaşandığı 80’ler dahil olmak üzere eskiyi ve moderni çağrıştıran tüm tasarımlar kullanılabilir hale geldi. Günümüzün modernizm anlayışını ise 50’lerde hayatımıza giren ve rengarenk bir dünyanın kapılarını açan pop-art tasarımlar.

Adı üstünde popüler ve sanatsal bir bakış açısı getiren ve bu akım yüzlerce rengin uygulandığı bir tablo gibi karmaşık ama bütün olarak ele aldığımızda sanatsal bir anlayış sunuyor. Moda da günümüz akımının yansıtıldığı sanatsal eserlerde mimaride ve dekorasyonda karşımıza çıkan renkli ve modern tasarımlar havanızı birden değiştirerek enerjinizi yükselten renk kombinlerine sahip.
                                                                                                                                           
                                                                              Renkli Ve Modern Bir Yatak Odası İçin İpuçları
Renkli mobilyalar adeta bir gök kuşağının içimize doldurduğu özgürlük hissi gibi güne ya da ana neşe katan dekorasyonunuza pozitiflik katan etkilere sahip. İç mimariye pozitif bir bakış açısı getiren ve modern mobilyalarda sıklıkla karşımıza çıkan renkli modellere evinizde yer vererek klişeleri yıkabilirsiniz.

Özgün dekorasyonun ve tarzınızın en güzel yansıtılabildiği alanlardan biridir yatak odaları. Yatak odanızda kullanabileceğiniz modern tasarımlı ürünler tarzınızın günümüz konfor anlayışına uygun olduğuna dair ipuçları verir. Modern ürünler, teknolojik yeniliklerin kullanıldığı konfor anlayışının en üst düzeyde tutulduğu, kaliteli ve konforlu yeniliklerin ve ayrıcalıkların sade tasarım çizgileri ile sunulduğu mobilya modelleridir. Gününüzün üçte birini geçirdiğiniz ve kaliteli bir uyku arayışında olduğunuz yatak odalarında en konforlu konsepti sunabilecek olan tarz modern yatak odası ürünleri olacaktır.


Modern yatak odalarında ise beyazdan cevize, kremden, meşe’ye kadar pek çok farklı renk kullanılmaktadır. Ancak bu bilindik mobilya renkleri daha çok klasik takımlarda bulunmaktadır ve arayışınız renkli ve neşeli bir tasarımsa farklı renk ve desenlerin kullanıldığı mobilya ürünlerine modern modeller aracılığı ile ulaşabilirsiniz.

Renkli tasarımlar mobilya da sürekli değişen yenilik anlayışı olan modern mobilya örneklerinde sunulmaktadır ve modern yatak odası ürünlerinde bir çok pathwork ve bohem tarza yakın rengarenk ve farklı modellere ulaşabilirsiniz. 2017 yılı tarzınızı belirleyeceğiniz onlarca farklı katergori ve binlerce tasarımla dolu en iyi ve en güzel günlerinizde dekorasyonunuza etki etmek üzere buluşmak üzereBir Önceki Blog Yazımız Olan 2017 Yılı İçin Yemek Odası Önerileri Yazımızı İnceleyebilirsiniz.
15.1.2017
İç mimarın seçtikleri

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.