Tüm Filtreler
Yeni Sezon Portmanto Dolabı Modelleri ve Fiyatları

Hem antreye şıklık katan hem de oldukça kullanışlı olan portmanto dolaplarının pek çok türü bulunmaktadır. Beyaz suntadan yapılan portmantolar olduğu gibi aynı zamanda beyaz kaplama ahşap işçiliğinin yer aldığı portmanto modelleri bulunmaktadır. Son zamanlarda ise doğal ahşap görünümlü portmanto modelleri dikkat çekmektedir.

Portmanto alacağınız zaman pek çok model seçeneği göreceksiniz. İçlerinden evinize ölçü ve model olarak en çok uyacağınızı düşündüğünüzü alabilirsiniz. Portmantolar evin girişine antreye koyulduğu için seçimi yapılırken büyük bir özen ve dikkat gerekir. Portmanto dolabı modelleri arasından dilediğinizi seçerek evinizin girişine şıklık ve kalite katabilirsiniz.Portmanto Dolabı Modelleri
Portmanto modelleri 2019


Antreye, evin girişine mont ve ayakkabıları saklamak, asmak için kullanılan dolap modelleri arasında 2019 tasarımları dikkat çekiyor. Portmanto alırken bazı noktalara dikkat ederseniz daha doğru bir seçim yapmış olursunuz.

Öncelikle iç hacmi geniş olan portmantoları tercih etmelisiniz. Güzelliği ve şıklığı kadar kalitesi ve kullanışlı olması da önemlidir. Bunun için kaliteli malzemeden üretilmesine dikkat ediniz. Portmanto dolabı modelleri oldukça çeşitlidir.

Siz alacağınız modele karar vereceğiniz zaman evinizin genel havası ve tarzı ile uyumlu bir portmanto almaya özen gösteriniz. Eviniz eğer beyaz ve klasik eşyalar ile donatılmış ise yine portmantonuzu da beyaz ahşap kaplama veya beyaz sunta kaplama malzemeden üretilen modellerden seçiniz.

Tam tersi eviniz spor mobilya ve eşyalar ile kaplı ise daha doğal görünümlü, doğal ahşaptan üretilen portmantoları tercih etmelisiniz. Evinizin girişine konumlandıracağınız portmanto dolabı, ayakkabılık ile evinizin bir bütün halinde olmalıdır. Evinizin genel havası klasik ama portmantonuz spor görünümde ise zıtlık meydana gelir. Bunun için bu noktaya dikkat etmelisiniz.
Sürgülü Portmanto Modelleri Ve Fiyatları


Portmanto dolabı fiyatları kullanılan malzemeye, ürünün genişliğine, ölçüsüne göre değişkenlik göstermektedir. Ancak eğer uzun yıllar boyunca kullanmak istiyorsanız kaliteli malzeme ve kaliteli işçilik ile üretilen portmanto dolaplarını seçmelisiniz. Kalitesiz malzeme ve işçilik ile üretilen portmanto dolapları kısa süre sonra dökülmeye ve bozulmaya başlayacaktır.

Bunun için modern dokulara sahip, kaliteli malzeme ile üretilen portmanto dolaplarını tercih etmelisiniz. Portmanto dolabı modelleri arasından eviniz için en uygun, en şık ve en kaliteli olanı seçerek antrenizi renklendirebilir, evinize değer katabilirsiniz. Bir Önceki Blog Yazımız Olan Yemek Odası Takımı Dekorasyonu Yazımızı İnceleyebilirsiniz.

23.9.2018
İç mimarın seçtikleri

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.