Tüm Filtreler
Genç odası modelleri oldukça fazla çeşitliliğe sahiptir. Aynı zamanda değişen moda akımları, değişen trend renkler ve tarzlar mobilya modellerine ve genç odası takımı modellerine de yansımıştır. Genç odası takımları genel olarak klasik, modern ve spor olmak üzere 3 türe ayrılmaktadır. Genç odanıza karar vermeden önce hangi tarz alacağınıza karar vermeli, daha sonra ise hangi renkleri seçeceğinize karar vererek model arayışı içine girmelisiniz. 

Genç odası takımları ve fiyatları konusunda çeşitlilik bir hayli fazladır. Pahalı olan ürünler olduğu gibi daha uygun bütçeli olup daha normal düzeyde olan genç odası takımları da bulunmaktadır. Ancak eğer uzun ömürlü olmasını istiyorsanız kesinlikle kaliteli olan takımları tercih etmelisiniz.
                                                                                                                       

                                                                                                      Modern ve Yeni Genç Odası Takımları ve Fiyatları
Genç Odası Takımı Modelleri Fiyatları

                       
Genç odası takımı modelleri içinde klasik tarzda olan modeller daha çok beyaz görünümlü country ya da avangarde tasarım hatlarına sahip modelleri kapsamaktadır. Modern tarzda olan genç odaları ise daha çok canlı renklerin kullanıldığı spor kesim mobilyaları kapsamaktadır.

Naturel genç odaları ise bu senenin modası olan doğal ahşap görünümlü mobilyaları kapsamaktadır. Bu tarz ve modellerinin her birinin fiyatları birbirinden farklıdır. Kullanılan malzemeler, uygulanan işçilik, kalitesi, eşyaların modül sayısı ve büyüklüğü fiyatını etkilemektedir. Genç odası takımları ve fiyatları konusunda sizin tarzınıza ve bütçenize en uygun olanı belirleyerek kullanabilirsiniz.


 

En Ucuz Genç Odası FiyatlarıGenç odası takımı alacağınız zaman sadece fiyatına değil kaliteli ve rahat olmasına da özen göstermelisiniz. Bunun içinde ortopedik yataklar, şık ve kullanışlı gardıroplar, yaş ve cinsiyete uygun çalışma masaları tercih edilmelidir. Erkekler için yapılan genç odası takımları daha çok modern ve hareketli detaylar barındırmaktadır. Genç kızlar için tasarlanan genç odası takımları ise daha çok klasik ve renkli çizgilerde olmaktadır.

Genç odası takımı alacağınız zaman bu noktalara dikkat ederseniz daha doğru bir seçim yapmış olursunuz. Genç odası takımı ve fiyatları için seçeceğiniz model bir kriterken aynı zamanda kampanya dönemlerini takip edebilirsiniz. Yıl ortası ve yılsonu tatillerini ya da 23 nisan tarihini kaçırmadan çeşitli ekstra indirimlerden yararlanabilirsiniz. Ancak ucuz genç odası takımlarının kalitesi de fiyatı gibi düşük olabilir.

Eğer çocuğunuz rahat etsin ve uzun süre kullansın istiyorsanız kaliteli olan ve mutlaka üretim sertifikası bulunn genç odalarını tercih ediniz. Kalitesiz ve piyasa değerinin çok altında bir genç odası alıp kısa süreli kullanmaktansa kaliteli ve garantili bir genç odası tercih edip, odayı zamansız hale getirmek çok daha akılcı olacaktır.Bir Önceki Blog Yazımız Olan Mobilya Düğün Paketlerinin Önemi ve Dikkat Edilmesi Gerekenler Yazımızı İnceleyebilirsiniz
8.1.2018
İç mimarın seçtikleri

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.