Tüm Filtreler

Evlenip yeni ev kuracak çiftler için düğün paketleri çok uygun bir fırsattır. Yeni bir yuva kuracak gençlerin düğün sonrası yaşayacakları ev için tüm evin mobilyalarını düğün öncesinde almaları gerekir. Düğün paketi içinde bulunan yatak odası, yemek odası ve salon takımı her evde olması gereken mobilyalardır. Bu mobilya takımlarını tek tek aldığınızda hem uyumsuz hem de daha pahalı olacaktır. Oysa düğün paketi içerisinde üç takım bir arada bulunur ve oldukça hesaplıdır. 

Düğün paketleri mobilya alacak olan çiftler için özel olarak hazırlanmış kaliteli ve uygun fiyatlı mobilyalardır. İstediğiniz renk ve modele göre seçebileceğiniz mobilyalar uzun yıllar kullanabileceğiniz ürünlerdir. Düğün yapıp ev kuracakların yeni evlerinde kullanacakları mobilyaları ayrı ayrı almaları maliyetli olacaktır. Düğün masraflarının yanında mobilya için daha çok ödeme yapmak yerine düğün paketi olarak aldığınızda daha uygun fiyatlarla evinizi döşeyebilirsiniz.
                                                                                                                                                                                                                                                                                   

Mobilya Düğün Paketlerinin Önemi ve Dikkat Edilmesi GerekenlerKomple Düğün Paketi
 

Komple düğün paketleri içinde bulunan yatak odası, yemek odası ve salon takımı her parçası ile ihtiyaçlarınızı karşılayacak ürünlerdirDüğün paketleri mobilya içinde bulunan yatak odası takımı içinde yatak ve baza ya da karyola isteğinize uygun olarak eklenir.

Yatak başlığı yatak odası takımına uygun olarak deri, kumaş veya ferforje olabilmektedir. Bu takım içinde bulunan gardırop zevkinize uygun olarak komple aynalı, sürgülü kapak, açılır kapak ve mobilya rengi gibi tüm detayları isteğinize uygun seçebilirsiniz. Şifonyer ve aynası yine sizin seçtiğiniz yatak odası takımı içindedir. İki adet yatak başucu komidini de bulunur.Her Şey Dahil Düğün Paketleri

 

Her şey dahil düğün paketleri içinde bulunan yemek odası vitrin, açılabilir masa ve altı adet sandalyeden oluşan bir takımdır. Düğün paketleri mobilya içinde bulunan salon takımında bir adet üçlü koltuk, bir adet ikili koltuk ve iki adet tekli koltuk yer alır.

Bazı takımlarda iki adet üçlü koltuk ve iki adet tekli koltukta olabilmektedir. Koltukların şekli, rengi ve kumaş seçimi sizin zevkinize en uygun olan salon takımını seçebilirsiniz. Düğün paketleri içinde bulunan yatak odası, salon takımı ve yemek odası takımları ile üçlü set halinde yeni evinizi döşeyip rahat bir yaşam sürmek için iyi bir seçim olacaktır.Bir Önceki Blog Yazımız Olan Mobilyalardaki Parmak İzi Nasıl Çıkar Yazımızı İnceleyebilirsiniz

4.1.2018
İç mimarın seçtikleri

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.