Tüm Filtreler
Genç odalarının çocukların ruhuna ne kadar dokunduğundan ve hayal dünyaları için nasıl bir önem taşıdığından daha önceki yazılarımızda bahsetmiştik. Şimdi ise hem bu yılın trendlerinden hem de gerçekten işe yarar fonksiyonel tüyolardan bahsetmek istiyoruz.
Gemici ya da korsan konseptli odalar! Birkaç yıldır var olan bu tasarımlar erkek çocuklarının ilgisini çeken özgürlük ve yolculuk temalı cool modeller arasında revaçta olarak yerini koruyor. Tıpkı bir film setinden fırlamış gibi görünen bol detaylı tasarım modüller, hem hayal dünyasını zenginleştiren hem de tüm odanın havasını değiştiren sihirli bir dokunuş.


 
                                                                                                                                                                                                                               Konsept Genç Odası Modası
Lady Karyolalı Genç Odaları


Kız çocukları içinde düşünülen araba karyolalı tasarımlar tabi ki mevcut.. Kimi zaman cibinlikli ve çoğunlukla pembe renkte tasarlanan bu karyolalar, hem maceracı prenseslere hitap ediyor hem de minik bir Barbie yaşam alanı yaratmanıza yardımcı oluyor.

Pembe araba yatakları takip eden, pembe beyaz konseptli genç odası parçaları, yatak ile uyumlu şekilde sunuluyor. Aynı oda da hem erkek hem de kız için bir konsept oluşturması
gerekenlerse ihtiyaç duyulan parçaları bir araya getirerek modüler sipariş oluşturabiliyor.
 Uzay ve uçak tasarımlı Space modasını sunan tematik genç odaları!

                                                                                                                                                                                                                             
Space tasarımlar teknolojinin ilerlemesi ile iyiden iyiye hayatımıza girmişken, uzay temalı genç odaları oldukça dikkat çekiyor. Neredeyse her yaşta kullanılabilecek bu tasarımlar minik astronotların önünü açan, vizyonu geniş bir dizayn. Uzay mekiği şeklinde dizayn edilen ve çocukları rüyasında uzaya taşıyacak olan space karyola en sevilen, yeniler arasında yerini aldı bile.


                                                                                                                     
                                                                                                      Konsept genç odası modası!
Prenses temalı naturel ve sade genç odaları!


Her yaşa ve her döneme ayak uydurmaya çalışanların zamansız tercihinin değişmediği nauürel genç odalarına da yer vermek istedik. Beyaz ya da ceviz tonlarının kullanıldığı bu genç odaları motto sadelik.

Hem iç açıcı huzuru odaya taşıyan hem de diğer modellere göre daha az tasarım detayları taşıyan bu konsept odalar, alanı dar olan ya da alanını olduğundan daha geniş göstermek isteyenler için ideal seçimi oluşturuyor. Peki ya sizin favoriniz hangi genç odası? Görüşlerinizi bizimle paylaşmayı unutmayın ! dekorasyon dolu günler dileriz.
Bir Önceki Blog Yazımız Olan Küçük evler İçin Pratik Çözümler Yazımızı İnceleyebilirsiniz
1.11.2017
İç mimarın seçtikleri

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.