Tüm Filtreler
Yeni evlenecek çiftler, evlerini yenileyecekler aldıkları ürünün hem uygun fiyatlı hem de şık olmasını istemektedir. Özellikle oturma odasında ya da salonunda değişiklik yapmak isteyenler koltuk takımlarının ücretlerinin fazla olmasından yakınır.

Ancak koltuk takımları kampanya imkanları düzenli takip edilirse istenen her özelliğe sahip olan uygun fiyatlı takımları bulmak mümkündür. Özel günlerde yapılan kampanyalar sayesinde uygun bütçeli, kişinin içine sinen takımlara ulaşım sağlamak oldukça kolaydır. Bu kampanyalar her türlü koltuk takımı modelinde yapılıyor. Dinlenme koltukları, klasik koltuklar, modern koltuklar kampanya dahilindedir.


 

Dinlenme Koltukları Kampanyaları


Koltuk Takımları Kampanya
Dinlenme koltukları en çok tercih edilen seçeneklerden biridir. Sadece salonlarda ya da oturma odalarında değil yatak odasında da kullanılan bir modeldir.

Birçok farklı tasarıma ve renge sahiptir. Kampanyalı fiyatları da oldukça uygundur. Sadece kampanyaları takip etmek ve sipariş etmek yeterli olacaktır.

Sallanır TV koltuğu ve Jozefin modeller dinlenme koltuk seçenekleri arasında yer alır. Geneli kadife kumaş kaplıdır. Çoğunlukl yatak odalarında tercih edilir. Ayakları da istenilen renge uygun şekilde boyanabilir.


 
Lüks ve Klasik Koltuk Takımı Kampanyaları
 
 
Klasik ve lüks koltuk takımlarının fiyatları yüksek olduğu için genelde tereddütlü yaklaşılır. Ancak kampanyalı ürünler de bulunuyor. Evi daha lüks ve ağır gösteren bu koltuk takımları genelde misafir salonlarında kullanılır. Ağır işlemeli modellerdir ve kullanılan kumaşlar da oldukça kalitelidir.

Parlak yüzeye kadife çift kumaş kullanılmıştır. Motiflerde geleneksel çizgiler taşır. Özel işçilik gerektiren el yapımı modeller olduğu için evi daha özgün gösterir. İskeletinin yapımında kullanılan malzemeler ise masif ağaçlardır. Renk tercihini kişi kendisi yapabilir.


 
Günlük Spor Koltukları Kampanyaları


Günlük spor koltuklar da oturma odalarındaen fazla tercih edilen seçeneklerdir. Çoğunlukla iki tane üçlü ve iki tane berjer şeklinde oluşturulan takımlardır. Üçlü koltuklardan biri yatak olma özelliğine sahip olduğu için oldukça kullanışlıdır. Ayrıca altı sandık olarak da kullanılabilmektedir. Genelde ahşap ayaklar tercih edilir.

Desenler de kişinin tercihine göre farklılık gösterir ancak çiçekli modeller modadır. Bol yastıklı oturma gruplarıdır. Yastıklar da koltuklarla aynı kumaş türünden oluşturulur.
 


Bir Önceki Blog Yazımız Olan Kanepelerin Fiyatları Yazımızı İnceleyebilirsiniz.
 
9.1.2019
İç mimarın seçtikleri

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.