Tüm Filtreler

Sezonun Dikkat Çeken Akordion Kapaklı Yatak Odaları

 

Kapaklı yatak odası tasarımları, modern ceviz ürünler ve country modeller ile hayatımıza yeniden girmişken, günümüzün teknolojik faktörlerini ve kullanım kolaylığını tasarımlara yansıtmamak olmazdı. Hem nostaljik ya da modern görünümlü hem de kullanımı kolay, kapaklı bir yatak odası arayışındaysanız akordiyon kapaklı yatak odaları tam size göre bizden söylemesi !


Kapaklı Yatak Odaları

Sitemizde yer alan birkaç modelden örnek vererek gidersek bu tip tasarımların daha net anlaşılacağından eminiz. 2018 koleksiyonu için üretilen Decor yatak odası hem aynı anda açılan çift kapaklı sistemi hem de led aydınlatmalı askılıkları ile dolap iç aksesuarına ve kullanıma oldukça önem verilmiş bir model.

 

Kapaklı yatak odaları genel itibariyle sürgülü dolaplara göre iç aksesuarı ve dizaynı daha iyi yapılmış modellerdir. Dolabı totalde 2 yönlü ve parçalı ayırmak yerine sunulan altı ayrı dolap kabini, iç kısmı detaylandırmak için iyi bir fırsat sunuyor. Birde hem kapaklı hem sürgülü olarak dizayn edilen dolaplar var ki, genelde hiç yanıltmaksızın iç hacmi en geniş ve derin dolaplar statüsünde yer alırlar.

 

Modern yatak odaları kategorisinde rastlayacağınız akordiyon kapaklı yatak odaları ile alanınızdan tasarruf etmek ve eğlenceli bir yatak odasına sahip olmak elinizde. Günümüzün yenilikçi bakış açısını iç mimari alanlarına ve kişisel zevklerinizi sergileyebileceğiniz dekorasyona yansıtmak oldukça keyifli olacaktır.

 

Alara 6 kapılı yatak odası: Hem akordiyon kapaklı hem de her kapağında ayna kullanılan bir yatak odası modeli. Ceviz renkte kaplaması ve füme aynaları ile dikkat çeken bir kontrast oluşturan bu modelde ayak yapısı için tercih edilen koniklik ve yüksekliğin yanı sıra ön kapak ve çekmece kullanımının detayları göz dolduruyor. Hem trendleri yakalamak hem de parçalı ayna tasarımını şifonyer aynası dizaynı ile desteklemek isteyenlerdenseniz, kaçırılmayacak şıklıkta bir alternatif.

 

Bir Önceki Blog Yazımız Olan Bebek Odası Dekorasyonu Yazımızı İnceleyebilirsiniz

7.11.2017
İç mimarın seçtikleri

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.