Tüm Filtreler
Oturma odaları ve salonlar güzelliklerini kanepeler ile belli etmektedir. Kanepeler rahat olmaları ve şıklıkları ile ön plana çıkan ürünlerdir. Her sene daha kullanışlı ve daha hoş kanepeler tasarlanmaktadır. Bu ürünlerin fiyatları da değişiklik göstermektedir.

Kanepelerin fiyatları, indirim olup olmaması, kampanyalar alıcı için önemli noktalardır. Çünkü herkes hem uygun fiyatlı hem de göze hitap eden kanepeleri temin etmek ister. Kanepe çeşitleri arasında oturma grupları, spor oturma grupları, berjer modelleri bulunuyor. Renkleri ve desenleri farklılık gösterebilir, kişi kendi zevkine göre tercih edebilir.

 


Kullanışlı Kanepe ModelleriKanepe Fiyatları

Kanepe modellerinde yataklı alternatifler de bulunuyor. Koltuk açılır ve konforlu bir yatak haline gelir.

Ayrıca sandık olarak da kullanılabilecek bir alana sahiptir. İki tane üçlü koltuk takımın içerisinde yer alır bir adet de

berjer bulunur. Talebe göre bu kanepeler tekli şekilde de temin edilebilir. Ürünlerde kullanılan kumaşlar leke tutmayan, kolay silinebilen bir özelliktedir.


Günün yorgunluğunu atmak için çok rahat seçeneklerdir. Bu ürünlerde kullanıcı dilediği rengi tercih etme seçeneğine sahiptir. Bej, krem, mavi, pembe, kahverengi, bordo ve daha birçok alternatif bulunur. Fiyatları ise değişkendir. Taksitlendirme de yapıldığı için ödeme imkanları kolaylaşır.
                                                                                                                                                                                                      


Spor Kanepeler ve Fiyatları

 

Oturma salonlarında spor kanepeler daha fazla tercih ediliyor. Çünkü hem günlük kullanıma uygun hem de rahat ürünlerdir. Spor kanepelerde de açılıp yatak olabilme özelliğine sahip olan seçenekler vardır. Bazılarında ürün arkaya yatırılarak da yatak olabiliyor. Geniş bir yatak olduğu için misafiri çok olan evlerde tercih edilebilir.

İskeleti kayın ağacından oluşturulmaktadır. Diğer ürünlerde olduğu gibi bu kanepelerde de leke tutmayan ve kolay silinebilen kumaşlar kullanılıyor. Neredeyse tüm dekorasyon alanlarına uyum gösterebiliyor. Fiyatları ise her bütçeye uygundur.


 
Kanepelerin Fiyatları Değişiyor
 


Kanepeler takım şeklinde de tek tek de alınabilen ürünlerdir. Fiyatlar ise değişiklik gösteriyor. Kullanılan ürünlere, el emeğinin bulunmasına, büyüklüğüne göre farklılık gösteriyor.

Ancak genelde 1000 TL'den başlayan rakamlarla fiyatlandırılıyor. Uygun fiyata ürün alınmak isteniyorsa kampanyalar ve indirimler düzenli şekilde takip edilebilir. Böylelikle avantajlı ürünler alınabilir.

 

Bir Önceki Blog Yazımız Olan Genç Odası Yazımızı İnceleyebilirsiniz.
 
9.1.2019
İç mimarın seçtikleri

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.