Tüm Filtreler

Genç Odası Takımı SeçimiÇocuk sahibi olan ailelerin olmazsa olmaz mobilyaları arasında genç odaları geliyor. Genç odası seçimi özen ve dikkat isteyen bir detay haline gelmiştir. Özellikle okula giden çocukların rahat ve düzenli bir ortamda keyifle ders çalışıp vakit geçirebilecekleri genç odası takımı seçerken nelere dikkat edilmeli, kısaca araştırma yaparak bilgi almakta fayda vardır.Genç Odası Takımı Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?
Genç Odası Takımı Tavsiye
Genç odası seçerken nelere dikkat edilmeli ve renk seçimi nasıl olmalı, hemen hemen herkesin merak ettiği konularda biridir. Genç odası takımı alırken takımın renginin değiştirilmesi bir alternatif olsa da odanın rengini değiştirme istemediğiniz durumlarda odanın içindeki halı ve aksesuarların renkleri ile bir bütünlük sağlamaya çalışmalısınız.

Eğer çocuğunuz küçük ise genç odası takımında pembe ve mavi renkler tercih edilmektedir. Kızlara pembe erkeklere de mavi renkler ile hoş ve şık bir genç odası hazırlansa da çocuklar büyüdükleri zaman bu çocuksu renklerden sıkacak ve odalarını eğemeyecektir. Bunun için yaşları ne kadar küçük olursa olsun genç odasını uzun yıllar kullanmak istiyorsanız, çocuğunuzu büyüyeceğini de göz önünde bulundurarak daha genel ve pastel renkleri tercih etmenizde fayda vardır. Bunun dışında odanın büyüklüğü de çok önemlidir. Çok amaçlı kullanılan çocuk odalarında fazla yer kalmasında fayda vardır. Örneğin; bir değil de, iki çocuğu olanlar ayrı ayrı baza almak yerine ranza almaları daha uygundur.


 


Genç Odası Öneri
Genç odası takımı seçerken nelere dikkat edilmeli, diyen ebeveynler için kullanım amacına uygun olması gerektiğini vurgulamakta fayda vardır. Çünkü çocuklar zamanının büyük bir bölümünü kendi odalarında geçireceklerinden dolayı hareketli ve fonksiyonel bir genç odası takımı almanızda fayda vardır.

Alacağınız genç odası takımında yer alan masalar, çocuğunuzu rahat ders çalışabilecekleri konforlu bir mas olmasını yanı sıra aynı zamanda oturup oyun oynayabilecek bir bilgisayar masası olma özelliğini de taşımalıdır. Eğer çocuğunuz kullanışlı ve fonksiyonel bir genç odasına ve çalışma masasına sahip ise ders çalışırken kendini konforlu ve keyifli hissedecek ve ders çalışmaktan asla sıkılmayacaktır. Bir Önceki Blog Yazımız Olan Portmanto Beyaz Modeller Yazımızı İnceleyebilirsiniz
7.10.2018
İç mimarın seçtikleri

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.