Tüm Filtreler
Yatak odaları en rahat ve konforlu olması beklenen yerlerdir. Yatak odalarının bu özelliklere sahip olması kişinin daha kaliteli bir hayat sürmesini sağlamaktadır. Çünkü yatak odası bir dinlenme alanıdır.Doğru dinlenmeyi destekleyen bir yatak odası ile gün daha iyi şekilde geçmektedir. Özellikle gençler için tasarlanan yatak odalarının görünüm açısından daha güzel olması beklenmektedir.

Genç kadınlara ve erkeklere özgü yatak odası mobilyalarını 2019 modelleriyle bulmak mümkündür. Genç odası erkek mobilyaları ürünleri arasında yatak ve dolabın yanı sıra çalışma masaları, sandalye, özel zaman geçirme alanları da yer almaktadır.
Erkek Genç Odasında Bulunan Mobilyalar

  
Erkek Genç Odası
Erkeklere uygun tasarlanan genç odalarında çeşitli mobilyalar bulunmaktadır. Bu mobilyalar takım halinde satın alınabileceği gibi tek tek de sipariş verilebilir.

Ancak takım olarak alınması tavsiye edilmektedir. Takım içerisinde bulunan mobilyalar arasında gardrop, karyola ve başucu, çalışma masası, bir adet komodin bulunuyor.

Çalışma masasına ek olarak sandalye her takımda bulunmuyor. Onu ayrı sipariş etmek gerekebiliyor.

Mobilyaya uygun olan sandalyeyi bulmak da oldukça kolaydır. Ayrıca ek olarak kütüphane de sipariş edilebilir. Odanın genişliğine göre tercih edilebilir. Boyutları da genelde aynıdır. Ve tasarlanırken sade renklere daha fazla yönelim olmaktadır. 
Arabalı Genç Odası

 

Erkeklerin en ilgi duyduğu genç odası modeli de arabalı seçeneklerdir. Çoğunlukla çocukluk ve ergenlik döneminde bulunan erkeklerin tercihidir. Karyola, spor arabası şeklindedir. Takım içerisinde bulunan mobilyalar arasında sürgülü dolap, arabalı karyola, şifonyer ve komodin bulunmaktadır.

Kırmızı ve beyaz tasarımlı bir takımdır. Hayal dünyasına ve psikolojik gelişimlerine destek olduğu için bu takımlar tercih edilebilir. Ayrıca ürünlerin yapımında birinci sınıf ürünler kullanılır. Kanserojen madde içermemelerine özellikle dikkat edilir. En önemlisi ise darbelere ve çizilmelere karşı oldukça dayanıklı ürünlerdir.


 

Genç Odalarında Zaman Geçirmek İçin Özel AlanlarGenç erkek odası için, takımlar içerisinde olmayan ancak ek olarak alınabilecek birtakım mobilyaları bulmak mümkündür. Puf koltuklar, normal koltuklar, oyun alanları da ek olarak tercih edilebilir. Film izlemek gibi aktiviteler de bu köşelerde gerçekleştirilebilir. Bu ürünler de oldukça kalitelidir.
 

Bir Önceki Blog Yazımız Olan Portmanto Çeşitleri Yazımızı İnceleyebilirsiniz.
 
9.1.2019
İç mimarın seçtikleri

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.