Tüm Filtreler

Bu hafta sizler için çok satanlar kategorisinin favori ürünlerini mercek altına aldık.

 
  1. Rensa Oturma Grubu: Süper hızlı gönderi, ücretsiz kargo ve %10 indirim avantajı ile satışa sunulan oturma grubu modeli çok satanlar kategorimizde üst sıralarda yerini alan bir üründür. Takım fiyatına iki adet üçlü iki adet koltuk dahil olmakla birlikte, her iki koltuk da üçlü yatak ve sandık fonksiyonuna sahiptir. Sanıyoruz ki çok tercih edilmesinin nedeni fonksiyonel özellikleri ve baharın renklerinin, desenlerinin kullanıldığı kumaş konsepti olmalı.
 
 
  1. Ambiance Ortopedik Yatak: Vücuttaki elektriği azaltan statik
kumaş yapısı sayesinde strese by by En Çok Satanlarda Favori Seçimlerdiyeceğiniz full ortopedik yatak modeli başta, tek kişilik ve çift kişilik olmak üzere farklı ebatta üretilmektedir. Mevcut karyola ya da bazanızla uyum sağlayacağını düşündüğümüz standart tüm ebatların bulunduğu yatak modelinde aynı
zamanda, uyku kalitesini arttıran ve vücudun 5 önemli noktasını destekleyen 32 cm yüksekliğinde garantili sünger malzeme kullanılmaktadır. Ambiance ortopedik yatak modeli kaliteli bir uyku için rahatlıkla önerebileceğimiz bir ürün.

 
  1. Aveo Tv Ünitesi: Yayına alındığı ilk günden itibaren yuvarlak detayları ile dikkat çeken ve bu sezonun konsepti olan ürün, hem şık led aydınlatma dizaynı hem de dekoratif kullanışlı rafları ile göz dolduruyor. Yalnızca tv için alınan tv ünitesi modellerinin dışına çıkan özel tasarım 36 mm rafları ve high glass kaplaması ile uzun yıllar sorunsuz kullanım imkanı sunacak bir kalite oluşturuyor. Modelde dar ve geniş alanlar baz alınarak 270 cm ve 200 cm olmak üzere iki farklı ebat çalışılmaktadır. Ürünü detaylı olarak incelemek için ana sayfamızda aratabilirsiniz.

 
  1. Meltem Ranza: Çocuk odaları çocuk gelişiminde ve bireysel algı oluşturulmasında önemli bir rol oynadığı için genç odaları çok satılan ürün kategorilerimizden biri. Kalabalık ailelere hitap eden fonksiyondaki ranza modellerinde en çok tercih edilen ürünlerimizden Meltem Çocuk Ranzası modelinin avantajı beyaz renkte, sade ve unisex bir ürün olması. Hem prenses hem de prenslerin ortak kullanımına açık bir renk olan beyaza, hayır diyebileceklerini düşünemiyoruz. Alandan tasarruf eden ranza ürünleri ile oda da oyun için gereken m2'yi yavrulu yatak ya da ranza modelleri ile sağlayabilirsiniz.

 
  1. Ada Kanepe: Öyle şirin ve fonksiyonel bir ürün ki hem dar alanlarda hem ofislerde hem de öğrenci evi gibi kompakt yerlerde kullanıma açık bir tasarım. Pedli süngeri ile kolay temizlenirken portatif yapısı sayesinde rahatça taşınabiliyor. Farklı renk seçenekleri ile kanepe kategorimizin gözdesi kesinlikle Ada modeli.

Bir Önceki Blog Yazımız Olan Enerjik Bir Genç Odası Dekore Edin Yazımızı İnceleyebilirsiniz.

 

16.01.2017
İç mimarın seçtikleri

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.