Tüm Filtreler

Evlenmek isteyen ve bu konuda hazırlık yapan çiftleri bekleyen çok fazla sorun vardır. Düğün hazırlıkları her zaman yorucu ve yıpratıcı olmuştur. Alınacak olan şeylerin belirlenmesi, hazırlıkların tamamlanması ve düğünün yapılması gibi süreçler sorunsuz atlatılmak istenmektedir. Bu süreçlerin içerisinde maddi olarak zorluk çıkartan en büyük planlardan biri mobilya seçimidir.

Yeni bir ev oluşturmak ve kurmak büyük masrafların doğmasına neden olabilir. Bu sorunların ortadan kaldırılması ya da azaltılması için en iyi çözüm paket olarak sunulan düğün setleri olacaktır. Evlenecek olan çiftler bu nedenle düğün paketleri ne kadar sorusunun cevabını araştırır. 

                                             
                                                                                     
                                                                                  Düğün Paketleri Ne Kadar?
Düğün Paketleri Ne Kadar ve İçeriklerinde Neler Bulunur?


 

Düğün paketleri ne kadar denildiğinde üreticilerden farklı cevaplar gelebilir. Bu farklı cevapların en önemli nedeni olarak paket içerikleri ve özelliklerinin değişikenlik göstermesi söylenebilir.

Düğün paketlerinin özellikleri arasında belki de en önemlisi paket içerisinde bulunan tüm mobilya gruplarının aynı modele sahip olmasıdır. Paketlerin içerisinde genellikle yatak odası, yemek odası ve oturma odası ürünleri bulunur. Bu ürünlerin her birisi aynı konsepte sahip olacak şekilde üretilmektedir.

Bu şekilde oluşturulan takımlar evlenecek ya da evini yenilecek olan çiftlerin evlerinde çok daha güzel bir ortam oluşmasını sağlar. Düğün paketlerinin her birinin fiyatı, paket içeriğine ve diğer özelliklerine göre belirlenir.  
Düğün Paketleri Ne Kadar ve Özellikleri Nelerdir?

 

Düğün paketleri içerisinde bulunan yatak odası modellerinde genellikle gardırop, karyola ve yatak başı, şifonyer ve komodinden oluşur. İki adet komodin ve şifonyer aynası ile ürünler tamamlanır. Yemek odası takımının içerisinde konsol çeşitleri, konsol aynaları, yemek masası, sandalyeler ve bench ürünleri bulunur. Koltuk takımı modelleri içerisinde ise modele göre değişmekle birlikte üçlü, ikili ve tekli koltuk çeşitleri yer alır.

Düğün paketleri ne kadar sorusunun cevabı bu içeriklerin değişmesi ile birlikte değişiklik gösterir. Ayrıca ürün özellikleri de fiyatları etkileyici unsurlar arasında yer alır. Bilgisayar kontrollü kesim ve işleme makineleri ile yapılan desen ve kesimler mobilyaların daha güzel bir görüntüye sahip olmasını sağlar. Benzer şekilde mobilyaların üretiminde kullanılan bağlantı elemanları ve kulplarda yine fiyatı etkiler. 
 

 Bir Önceki Blog Yazımız Olan Yatak Odası Modelleri Ve Fiyatları Yazımızı İnceleyebilirsiniz.
1.11.2018
İç mimarın seçtikleri

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.