Tüm Filtreler

En Güzel Portmanto Dizaynları


Portmanto antrede konumlandırılan ve evin karşılama bölümünde yer alan evin genel havasını ve tarzınızı yansıtacak olan dekorasyon ürünüdür.  Evin en çok kullanılan ve önemli bir mobilya ürünü olan portmantonun kullanışlı ve şık olması oldukça önemlidir. Evin dış kapısına en yakın konumda kullanılan bu mobilyanın aynalı olması da doğru bir dizayn olacaktır.

Portmanto dizaynları farklı evlerde uyum sağlayabilecek büyüklükte ve şekilde yapılırken aynı zamanda da kişilerin zevklerine uygun olabilecek renk ve tasarımlarda üretilmektedir. Her zevke ve her eve uyabilecek bir portmanto modeli mutlaka vardır. Alanınızın ölçüsünü aldıktan sonra portmanto modellerini görüp inceleyerek en beğendiğiniz ve ihtiyacınızı karşılayacak portmantoyu rahatlıkla seçebilirsiniz.
                                                                                                    2018 Portmanto DizaynlarıPortmanto İç Dizayn Modelleri


Portmantonun görseli kadar iç dizaynı da fonksiyonel kullanım açısından oldukça önemlidir. Bazı portmanto modellerinde ceket ve montlar açık askılara asılmak üzere düzenlenmişken bazı portmanto modelleri sürgülü kapıları ile askı bölümü de dolabın içerisinde yer almaktadır.

Ayrı bir ayakkabı bölümü bulunan portmantoların bazı modellerinde ayakkabı bölümü raflı iken kimi modellerde ayakkabıları ayrı bölmelere dik koyacak şekilde düzenlenmiştir. 

Portmanto dizaynları alıcıların zevkine ve kullanım talebine uygun olarak üretilmektedir. Portmanto iç dizaynı tüketicinin kullanım talebine uygun yapıldığından her zevke hitap eden bir portmanto modeli mutlaka bulunmaktadır.


 

Özel Portmanto TasarımlarıPortmanto tasarımlarında özel tasarım portmantolar kişiye özel detaylar barındırılarak üretilen modellerdir. Bu portmantolarda farklı dizayn modeller üretilmiştir. Ayrılabilen üç parça portmanto modeli bunlardan biridir. Üç ayrı parçaya ayrılabilen portmantonun her bir bölümünü farklı bir yerde ve farklı amaçla kullanabilirsiniz. Özel dizayn portmantolardan biri de metal ayaklı portmantolardır.

Daha şık bir görünüm sağlayan bu portmanto modelleri uzun süreli kullanım kalitesi ile birlikte kolay ve pratik temizlik imkanı sunar. Portmanto dizaynları tüketicinin ihtiyaçları ve istekleri doğrultusunda belirlenerek üretilmektedir. Bazı özel portmanto modellerinde gizli ya da ön çekmeceler bulunmaktadır. Tercihinizi oluştururken kapasitesi yüksek portmanto modelleri hem şık bir görünüm hem de farklı bir kullanım alanı sunacaktır.Bir Önceki Blog Yazımız Olan Genç Odası Çalışma Masası Modelleri Yazımızı İnceleyebilirsiniz
30.8.2018
İç mimarın seçtikleri

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.